0
Wspaniale! (5/5)

Całkowita ocena została obliczona na podstawie  22 opinii zebranych za pośrednictwem serwisu Facebook w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Przeczytaj wszystkie opinie

Moduły PrestaShop (31)

Moduły PrestaShop tworzymy od 2010 roku. Naszym celem jest, aby każdy moduły pomagał Ci sprzedawać. Nasze moduły wykorzystasz w działaniach na wielu płaszczyznach: zarządzanie i automatyzacja czynności w back-office, integracje, zarządzanie treścią i budowanie wartości SEO oraz tworzenie interakcji z klientem. Wybierz moduł PrestaShop od PrestaShow, który pomoże Ci zarządzać sklepem internetowym wygodniej i wydajniej.

Zaprojektowane w standardach SEO i RWD

Każdy moduł zarządzający treścią jest w pełni responsywny, tzn. że jego wygląd możesz dostosować dla urządzeń mobilnych i komputerów. Możesz polegać na pełnej automatyzacji - jeśli nie wprowadzić swoich konfiguracji RWD, moduł domyślnie będzie dopasowywać się do rozdzielczości ekranu.

Inteligentne powiązania pomiędzy modułami

Nasze moduły komunikują się między sobą. Dzięki temu możesz łączyć funkcjonalności modułów, aby tworzyć ciekawsze treści i automatyzować czynności. Np. w module bloga możesz wstawiać albumy z modułu galerii lub banery utworzone w module banerów. Zależności między modułami będzie odkrywać w trakcie ich użytkowania.

Najważniejsze powiadomienia na Dashboardzie

Moduły powiadomią Cię o zakończonej aktualizacji produktów, o nowych komentarzach do wpisów blogowych, o prośbach dołączenia do programu partnerskiego lub wygenerowanych nowych fakturach. Nie przegapisz żadnych istotnych dla Twojej sprzedaży informacji.

Wygodne aktualizacje 1-click i system auto-backup

Moduł PrestaShow poinformują Cię o dostępności nowej wersji. Zapoznaj się z changelogiem i wykonaj aktualizację 1 kliknięciem. Moduł przed aktualizacją wykonuje swój backup. W razie problemów po aktualizacji wejdź do historii kopii bezpieczeństwa i przywróć dowolną poprzednią wersję modułu.

Ponadczasowe i międzynarodowe

Każdy moduł jest przetłumaczony na język polski oraz angielski. Tłumaczenia elementów modułu możesz rozszerzać korzystając z systemu tłumaczeń Presty. Moduły na bieżąco dostosowujemy do najnowszych wersji PrestaShop. Korzystamy z najnowszych technologii - śmiało wykorzystaj PHP 7.3, aby mieć gwarancje maksymalnej wydajności i bezpieczeństwa.

Objęte gwarancją i wsparciem

Każdy zakup objęty jest 3-miesięcznym wsparciem HelpDesk oraz dostępem do aktualizacji. Zapoznaj się z bazą wiedzy i FAQ, a w razie potrzeby skorzystaj z HelpDesk - wsparcia, które działa.

    Moduły PrestaShop, które pokocha Twój sklep