0
Wspaniale! (5/5)

Całkowita ocena została obliczona na podstawie  22 opinii zebranych za pośrednictwem serwisu Facebook w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Przeczytaj wszystkie opinie

Moduły PrestaShop (32)

Moduły PrestaShop tworzymy od 2012 roku. Naszym celem jest, aby każdy moduły pomagał Ci sprzedawać. Moduły wykorzystasz w: zarządzaniu i automatyzacja czynności w back-office, integracjach, zarządzaniu treścią i budowaniu wartości SEO oraz w tworzeniu interakcji z klientem. 

Objęte gwarancją i wsparciem

Każdy zakup objęty jest 3-miesięcznym wsparciem HelpDesk oraz dostępem do aktualizacji. Gwarantujemy, że kupiony moduł będzie działać w Twoim sklepie. 

Zaprojektowane w standardach SEO i RWD

Moduły odpowiedzialne za treści wyświetlane dla klientów są responsywne, a ich wygląd możesz dostosować dla urządzeń mobilnych i komputerów. 

Inteligentne powiązania między modułami

Nasze moduły komunikują się między sobą. Możesz łączyć funkcjonalności modułów, aby tworzyć ciekawsze treści i automatyzować czynności. Np. w module SEO Blog wstawiaj albumy z modułu Galerie i Albumy lub banery utworzone modułem Interaktywne Banery, a w module PriceMaster doliczaj marże i zaokrąglaj ceny zaktualizowane z hurtowni modułem PShowImporter. Zależności między modułami będzie odkrywać w trakcie ich użytkowania.

Powiadomienia na Dashboard

Moduły powiadomią Cię o zakończonej aktualizacji produktów, o nowych komentarzach, o prośbach dołączenia do programu partnerskiego lub wygenerowanych fakturach. Nie przegapisz żadnych istotnych dla Twojej sprzedaży informacji.

Aktualizacje 1-click i system Auto-backup

Moduły PrestaShow poinformują Cię o dostępności nowej wersji. Zapoznaj się z changelogiem i zaktualizuj moduł 1 kliknięciem. Moduł przed aktualizacją wykonuje swój backup. W razie problemów po aktualizacji wejdź do historii kopii zapasowych i przywróć poprzednią wersję modułu.

Ponadczasowe i międzynarodowe

Każdy moduł jest przetłumaczony na język polski oraz angielski. Moduły współpracują z wieloma językami oraz Multistore. Korzystamy z nowoczesnych technologii - śmiało wykorzystaj PHP 7.4, aby mieć gwarancje maksymalnej wydajności i bezpieczeństwa.

    Najchętniej wybierane moduły PrestaShop