0
Wspaniale! (5/5)

Całkowita ocena została obliczona na podstawie  22 opinii zebranych za pośrednictwem serwisu Facebook w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Przeczytaj wszystkie opinie

Moduły PrestaShop (32)

Poznaj cechy ekosystemu składającego się z 30 współpracujących ze sobą dodatków PrestaShop. Każdy moduł przygotowaliśmy tak, aby pomagał Ci sprzedawać. 

Przydatne powiązania między modułami

Nasze moduły komunikują się między sobą. Możesz łączyć funkcjonalności modułów, aby tworzyć ciekawsze treści i automatyzować czynności. Np. w module SEO Blog wstawiaj albumy z modułu SEO Albumy, a w module PriceMaster doliczaj marże i zaokrąglaj ceny zaktualizowane z hurtowni modułem PShowImporter. Zależności między modułami będziesz odkrywać w trakcie użytkowania.

Powiadomienia w back-office

Dostęp do istotnych dla Twojej sprzedaży informacji jest zawsze pod ręką. Moduły powiadomią Cię o zakończonej aktualizacji produktów, o nowych komentarzach, o prośbach dołączenia do programu partnerskiego lub wygenerowanych fakturach. 

Zapewnione standardy SEO i RWD

Moduły odpowiedzialne za wyświetlanie treści na froncie sklepu są responsywne, a ich wygląd elastycznie dostosujesz do urządzeń mobilnych i komputerów. 

Aktualizacje 1-Click i system Auto-backup

Moduły PrestaShow poinformują Cię o aktualizacji. Zapoznaj się z changelogiem i zaktualizuj moduł 1-kliknięciem. Moduł przed aktualizacją wykonuje swój backup. W razie problemów po aktualizacji wejdź do historii kopii zapasowych i przywróć poprzednią wersję modułu. Następnie możesz skorzystać z pomocy HelpDesk.

Ponadczasowe i międzynarodowe

Każdy moduł jest przetłumaczony w języku polski i angielskim. Moduły obsługują Multistore oraz Multilanguage. Korzystamy z nowoczesnych technologii - śmiało wykorzystaj PHP 7.4, aby mieć gwarancje maksymalnej wydajności i bezpieczeństwa.

    Najchętniej wybierane moduły PrestaShop