Moduły PrestaShop (34)

Oto najważniejsze cechy naszego ekosystemu modułów - współpracujących ze sobą dodatków PrestaShop.

Pomóc Ci sprzedawać

Każdy moduł przygotowaliśmy tak, aby pomagał Ci sprzedawać. Automatyzuj codzienne czynności i integrację - skonfiguruj je i zapomnij. Korzystaj z funkcji dostępnych tylko dla największych w branży. Twórz content. Zarządzaj szybko i samodzielnie :-) 

Przydatne powiązania między modułami

Nasze moduły komunikują się między sobą. Możesz łączyć funkcjonalności modułów, aby tworzyć ciekawsze treści i automatyzować czynności. Np. w module SEO Blog wstawiaj albumy z modułu SEO Albumy, a w module PriceMaster doliczaj marże i zaokrąglaj ceny zaktualizowane z hurtowni modułem PShowImporter. Zależności między modułami będziesz odkrywać w trakcie użytkowania.

Powiadomienia w back-office

Dostęp do istotnych dla Twojej sprzedaży informacji jest zawsze pod ręką. Moduły powiadomią Cię o zakończonej aktualizacji produktów, o nowych komentarzach, o prośbach dołączenia do programu partnerskiego lub wygenerowanych fakturach. 

Zapewnione standardy SEO i RWD

Moduły odpowiedzialne za wyświetlanie treści na froncie sklepu są responsywne, a ich wygląd elastycznie dostosujesz do urządzeń mobilnych i komputerów. 

Aktualizacje 1-Click i system Auto-backup

Moduły PrestaShow poinformują Cię o aktualizacji. Zapoznaj się z changelogiem i zaktualizuj moduł 1-kliknięciem. Moduł przed aktualizacją wykonuje swój backup. W razie problemów po aktualizacji wejdź do historii kopii zapasowych i przywróć poprzednią wersję modułu. Następnie możesz skorzystać z pomocy HelpDesk.

Ponadczasowe i międzynarodowe

Każdy moduł jest przetłumaczony w języku polski i angielskim. Moduły obsługują Multistore oraz Multilanguage. Korzystamy z nowoczesnych technologii - śmiało wykorzystaj PHP 7.4, aby mieć gwarancje maksymalnej wydajności i bezpieczeństwa.

    Moduły