0

Moduły, które sprawdziły się w setkach sklepów PrestaShop

Witaj w świecie PrestaShop!

layersshow.com Software House z eCommerce pracujemy od 10 lat. W tym czasie stworzyliśmy własny produkt - PrestaShow, który dostępny jest na rynku od 2014 roku. W PrestaShow dostarczamy gotowe rozwiązania modułowe dla sklepów internetowych opartych na PrestaShop. W regularnej sprzedaży mamy już 24 moduły. Stawiamy na kompleksowość, dostarczając maksymalną funkcjonalność każdym rozwiązaniem. Większość naszych modułów konkuruje nawet z kilkunastoma podobnymi, które można znaleźć na rynku.

W 2018 roku uruchomiliśmy sprzedaż międzynarodową (teraz to ~25% ruchu). Rok 2019 przyniósł 3 unikatowe rozwiązań integrujące dwukierunkowo sklepy z: hurtowniami oraz odbiorcami dropshipingowymi. Dostarczyliśmy też jedyny moduł pozwalającymi na precyzyjną i bezstratną analitykę eCommerce oraz kilka rozwiązań ułatwiających zarządzaniem contentem i wartością SEO oraz poprawiającymi UX sklepów internetowych.

Stawiamy na automatyzację: od reklam, przez integracje oraz analitykę, po rozliczenia i fakturowanie. Automatyzujemy również obsługę i rozwój naszych modułów, tak aby praca przy nich wymagała możliwie minimum kliknięć, realizując przy tym cele i utrzymując zadowolenie naszych klientów.  Dzięki temu wydajemy ~50 aktualizacji i nowych wersji modułów z każdym miesiącem. Dla potrzeby PrestaShow powstał HelpDesk (odciążenie maila oraz telefonu o 95%), system licencjonowania modułów oraz wygodnych aktualizacji 1-click. Te elementy wyznaczają standardy dla konkurencji będącej na rynku często o wiele dłużej niż PrestaShow. 

Nasz sklep otwieramy dla niezrzeszonych developerów. Stworzyliśmy Program Partnerski PrestaShow, dzięki któremu programiści, wdrożeniowcy oraz software housy mogą sprzedawać i polecać swoje oraz nasze rozwiązania, mając bezpośredni wgląd w ilości oraz wielkości sprzedaży. Na rok '20 planujemy rozwój rozwiązań wykorzystujących API, rozwój Marketplace oraz budowę zaufania i bazy wiedzy. 

Nasze moduły są fundamentem naszych możliwości i napędzają rozwój usług. Indywidualne zamówienia z Państwa ręki często finansują rozbudowę modułów, a sam Software House dostaje zamówienia na wdrożenia i stały support, cieszący się zaufaniem i wysoką jakością.

W naszych projektach wykorzystujemy niestandardowe rozwiązania, harmonizujemy detale, tworzymy łańcuchy zależności, automatyzujemy obiegi danych, kreujemy nowe narzędzia oraz analizujemy.

Ty wyznaczasz cele, my znajdujemy drogę do ich realizacji.

Witamy w PrestaShow