0
Wspaniale! (5/5)

Całkowita ocena została obliczona na podstawie  20 opinii zebranych za pośrednictwem serwisu Facebook w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Przeczytaj wszystkie opinie

Moduły PrestaShop, które pokocha Twój sklep

Witaj w świecie PrestaShop!

layersshow.com Software House z eCommerce pracujemy od 10 lat. W tym czasie stworzyliśmy własny produkt - PrestaShow, który dostępny jest na rynku od 2014 roku. W PrestaShow dostarczamy gotowe rozwiązania modułowe dla sklepów internetowych opartych na PrestaShop. W sprzedaży mamy ponad 25 zaawansowanych modułów. Stawiamy na kompleksowość, dostarczając maksymalną funkcjonalność każdym rozwiązaniem. 

W 2018 roku uruchomiliśmy sprzedaż międzynarodową. Teraz to blisko 25% ruchu. W roku 2019 wydaliśmy unikatowe rozwiązań integrujące dwukierunkowo sklepy z: hurtowniami oraz odbiorcami dropshipingowymi. Udostępniliśmy również moduł pozwalającymi na precyzyjną i bezstratną analitykę eCommerce oraz kilka rozwiązań ułatwiających zarządzaniem wartością SEO sklepu oraz poprawiającymi UX sklepów internetowych.

Stawiamy na automatyzację i wygodę użytkowania naszych modułów. Automatyzujemy również obsługę naszych modułów, tak aby praca przy nich wymagała możliwie minimum kliknięć dla nas i naszych klientów. Dzięki nowoczesnych rozwiązaniom, w które nieustannie inwestujemy, wydajemy ponad 50 aktualizacji i nowych wersji modułów z każdym miesiącem. Dla Waszych potrzeby powstał HelpDesk, system licencjonowania modułów oraz wygodnych aktualizacji 1-click oraz program partnerski dla developerów i agencji. Te elementy wyznaczają nowe standardy dla rynku eCommerce w Europie. 

Nasz sklep otwieramy dla programistów i agencji. Stworzyliśmy Program Partnerski PrestaShow, dzięki któremu możesz sprzedawać i polecać swoje oraz nasze rozwiązania, mając bezpośredni wgląd w ilości oraz wielkości sprzedaży. 

Nasze moduły są fundamentem naszych możliwości i napędzają rozwój usług związanych z wdrożeniami i stałym supportem, cieszącym się zaufaniem i wysoką jakością.

Ty wyznaczasz cele, my znajdujemy drogę do ich realizacji.