0
Wspaniale! (5/5)

Całkowita ocena została obliczona na podstawie  20 opinii zebranych za pośrednictwem serwisu Facebook w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Przeczytaj wszystkie opinie

Z PrestaShow przyśpieszysz rozwój swojego sklepu!

Projektując moduły dla PrestaShop oraz Magento stawiamy na kompleksowość i innowacyjność. Nasze rozwiązania są fundamentem naszych możliwości i napędzają rozwój usług związanych z wdrożeniami i stałym supportem.

Dostarczamy wsparcie eCommerce. 10-letnie doświadczenie pozwala nam kreować nowe standardy rynku eCommerce oraz dostarczać wsparcie dla wymagających branż. Nasz zespół programistów, administratorów i analityków pomoże ulepszyć Twój sklep do standardów międzynarodowych. Współpracujemy w różnych modelach B2B. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły. 

Wsparcie Premium. Szybki czas reakcji, wygodne narzędzia do komunikacji online, kontakt z programistami w weekendy. Zabezpiecz swój sklep przed każdą awarią korzystając z abonamentowej formy współpracy. 

Jakość na pierwszym miejscu. Naszym celem jest trwała współpraca. Zapewnimy bezpieczeństwo w zakresie poufności (NDA) oraz przetwarzania danych (RODO). Rozliczamy się fakturą VAT. Prace programistyczne i wdrożeniowe zawsze obejmujemy okresem gwarancyjnym.

Wsparcie dla modułów zakupionych w naszym sklepie skorzystaj z helpdesk.prestashow.pl.

Rozliczysz zamówione prace przez nasz sklep kupując wsparcie programistyczne.

Wydłużenie dostępu do HelpDesk i aktualizacji modułów przejdź do tej strony.