Wsparcie PrestaShop

Pomoc programistyczna i merytoryczna

Ty wyznaczasz cele, my zajmujemy się ich realizacją

Jesteśmy zespołem specjalizującym się technologiach eCommerce. Tworzymy oprogramowanie oraz dostarczamy wsparcie programistyczne, analityczne oraz serwerowe dla PrestaShop. Naszym celem jest pomoc w rozwoju rokującym biznesom internetowym oraz stacjonarnym. 

Doświadczenie eCommerce

  • Pracujemy z narzędziami wykorzystywanymi w eCommerce, handlu detalicznym, B2B, logistyce, księgowości i sprzedaży międzynarodowej
  • Administrujemy serwerami dedykowanymi i chmurowymi Linux, tworzymy aplikacje serwerowe
  • Naprawiamy oraz rozbudowujemy kod źródłowy
  • Audytujemy, optymalizujemy i automatyzujemy 
  • Dbamy o dobry dialog

Software & Hardware

Ponadczasowe możliwości dla eCommerce

Obok webowego działu eCommerce zbudowaliśmy zespół niskopoziomowych architektów i projektantów elektroniki, mikrokontrolerów i systemów wbudowanych. Tworzymy integracje software-hardware zintegrowane z interfejsami webowymi. Potrafimy łączyć eCommerce z hardware / IoT. 

PrestaShop Pro Support

Pro Support to oferta dla tych, którzy regularnie korzystają z naszych usług. Gwarantowana dostępnośćpriorytetowy czas reakcji i realizacji oraz stały kontakt na czacie i telefonie. Zabezpieczamy Twój sklep przed awariami i przestojami w sprzedaży. Wykorzystasz nasze wsparcie merytoryczne podczas projektowania nowych funkcjonalności, a doświadczenie programistyczne w ciągłej realizacji najtrudniejszych zadań.