PrestShop support

Z PrestaShow Twój sklep zacznie się rozwijać

Wsparcie PrestaShop w standardzie 

Od dekady realizujemy potrzeby klientów, którzy nam zaufali. Nasz zespół programistów specjalizuje się w branży eCommerce. Wykorzystaj to, aby rozwiązać każdy problem i wdrożyć najśmielsze potrzeby. Standardowe wsparcie to wygodny panel HelpDesk oraz dostępność programistów wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

Rozliczasz się tylko za efekty: zlecenie > dyskusja i wycena > akceptacja > realizacja > rozliczenie.

Podstawowego wsparcia programistycznego dostarczamy na HelpDesk. Aby uzyskać dostęp do HelpDesk możesz zakupić dowolny moduł w naszym sklepie lub sam dostęp do wsparcia. HelpDesk ułatwia komunikację oraz zapewni Ci stały dostęp do panelu, w którym możesz zlecić prace i zgłosić problemy 24/7.

Wsparcie Premium

Priorytetowy czas reakcji oraz bezpośredni kontakt z naszym zespołem w weekendy. Z wsparciem premium zaczniesz się rozwijać oraz zabezpieczysz sklep przed awariami, przepalonymi budżetami na promocje i przestojami w sprzedaży. Skorzystaj ze strony kontakt, aby zapytać o ofertę wsparcia premium.

Jakość na pierwszym miejscu

Zapewnimy bezpieczeństwo w zakresie poufności (NDA) oraz przetwarzania danych (RODO). Rozliczamy się fakturą VAT, a prace programistyczne i wdrożeniowe zawsze obejmujemy okresem gwarancyjnym.

PRESTASHOW - THE PLACE WHERE ECOMMERCE HAPPENS © 2014-2021