Presta Show!

Od ponad dekady rozwijamy branżę eCommerce w Polsce i Europie. Wdrażamy sklepy internetowe od A do Z, dostarczamy kompleksowe rozwiązania i moduły usprawniających mechanizmy sprzedażowe. Świadczymy kompleksowe, stabilne wsparcie techniczne i merytoryczne dla naszych partnerów.

Wpieramy firmy w tworzeniu, rozwijaniu i optymalizacji kanałów sprzedaży w Internecie. Pracujemy dla sklepów internetowych, hurtowni, producentów oraz dystrybutorów. Nasze doświadczenie popare jest setkami wdrożonych sklepów oraz rozwiązanych problemów i wdrożonych potrzeb sprzedawców, którzy nam zaufali.

DZIAŁAMY KOMPLEKSOWO

PROFESJONALIZM I WYGODA

Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do komunikacji online. Zapomnij o czekaniu na odpowiedź i zgubionych wątkach. Nasz system jest do Twojej dyspozycji 24/7!

Nasz zespół posiada doświadczeniem w projektowaniu UX oraz UI. Tworzone przez nas sklepy, moduły i modyfikacje są responsywne (RWD) oraz dostępne dla młodszych i starszych użytkowników. Dzięki temu nasze projekty osiągają celujące wyniki SEO oraz maksymalne 100/100 pkt w Google Page Speed i GTMetrix! Jeśli posiadasz sklep - nic straconego. Zajmiemy się jego optymalizacją!

Budujemy sklepy od A do Z

Zbadamy Twoje potrzeby, aby zbudować sklep dostosowany do Twojej branży i produktów. Analizujemy konkurencję, wdrażamy nowoczesne procesy zakupowe i wydajne mechanizmy sprzedażowe, które zachwycą rynek i Twoich klientów. Branżę eCommerce odkrywamy i kreujemy od ponad 10 lat!

Gwarancja i bezpieczeństwo

Naszym celem jest stała współpraca i obsługa sklepów oraz sprzedaży. Zapewniamy wsparcie programistyczne, techniczne i merytoryczne. Pozostaw nam rozbudowę i wdrażanie zmian w Twoich sklepach i narzędziach sprzedażowych. Gwarantujemy bezpieczeństwo w zakresie poufności (NDA) oraz przetwarzania danych (RODO). Prace wyceniamy z góry oraz szacujemy czas ich wykonania. Rozliczamy się fakturą VAT. Prace programistyczne obejmujemy 30-dniowym , a kompletne wdrożenia 6-miesięcznym okresem gwarancyjnym

⭐⭐⭐⭐⭐

Support Premium

Korzystając z Support-u Premium czas naszej reakcji na zgłoszenie nie przekracza 4 godzin. Wraz z naszym wsparciem otrzymujesz dostęp do systemu obsługi oraz czatu technicznego online. Nasi programiści pomogą rozwiązać problemy związanych z obsługą i rozbudową sklepu oraz zagadnień związanych z branżą eCommerce. W ramach Wsparcia Premium reagujemy na awarie sklepu również w weekendy.

PrestaShow - we're creating eCommerce!

Przekonaj się, kontaktując się z nami!

0
Wspaniale! (5/5)

Całkowita ocena została obliczona na podstawie  19 opinii zebranych za pośrednictwem serwisu Facebook w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Przeczytaj wszystkie opinie