Skontaktuj się z nami - PRESTASHOW.PL
Bugtracker to nasz autorski system do prowadzenia zlecenia.

Dzięki niemu cała korespondencja dotycząca Twojego zamówienia znajduje się w jednym miejscu. Prace podzielone są na pojedyncze wątki. Każdy z nich można komentować, zgłaszać błędy i uwagi. Kiedy zostanie wykonany - zostanie przez nas oznaczony, a Ty dostaniesz maila z informacją o wykonanych pracach. Jeśli nie otrzymałeś danych logowania - zgłoś się do nas.

Formularz kontaktowy

Dołącz plik

Jesteśmy doświadczonym zespołem

Od ponad 7 lat rozwijamy system PrestaShop. W naszym koszyku doświadczeń znajduje się ponad 100 pięknych, przynoszących zyski sklepów, blisko 200 zadowolonych klientów z Polski i całego świata oraz setki załatanych problemów i wdrożonych rozwiązań. Sprawdź nas, a przekonasz się, że współpraca z PrestaShow przyczyni się do stałego rozwoju Twojego sklepu oraz Twoich umiejętności e-commerce.

Potrzebujesz pomocy z PrestaShop?

Nasi klienci, bez względu na rozmiar prowadzonego biznesu i wielkość sprzedaży, dostają od nas stałe wsparcie techniczne i merytoryczne. Oferujemy stałą obsługę sklepów opartych na PrestaShop. Dbamy o bazy danych, backupy oraz serwery VPS i dedykowane. Oferujemy profesjonalne usługi programistyczne i graficzne. Zadbamy o każdy element Twojego sklepu. Przekonaj się kontaktując się z nami.

Obsługujemy płatności

Obsługujemy płatności

Popularne tagi

Masz pytanie lub problem? kliknij, aby rozpocząć czat online... >