• PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • Lista plików. Dodawaj i zarządzaj kolejnymi integracjami z hurtowniami i własnymi źródłami danych
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
  • Import danych z każdego pliku XML oraz CSV bez limitu liczby integracji
  • Współpraca z API hurtowni
  • Obsługa 690 hurtowni z Polski i ponad 25.000 z reszty Świata
  • Kreator pozwoli Ci samodzielnie integrować sklep z kolejnymi hurtowniami, dostawcami i producentami
  • Dowolne pole z pliku importuj do dowolnego pola w PrestaShop
  • Import języków, walut, kursów i kombinacji
  • Obsługa importu do wielu sklepów w Multistore oraz do wielu magazynów
  • Kolejkowanie wielu integracji - CRON oraz SSH
  Licencja
  Wsparcie techniczne
  • Możesz wydłużyć w dowolnym momencie
  • Dostęp do panelu pomocy HelpDesk
  • Dostęp do najnowszych wersji modułów i aktualizacji 1-click
  • Indywidualne wsparcie programistyczne
  Moduły możesz zainstalować samodzielnie - w stopce strony znajdziesz link do instrukcji Możesz skorzystać z usługi darmowej instalacji w ciągu 48h - 96h. Możesz skorzystać z ekspresowej usługi instalacji w ciągu 4h - 48h.

  To rozszerzenie pozwoli Ci skonfigurować moduł niezależnie w wielu sklepach Multistore. Bez tego rozszerzenia będziesz mógł używac modułu tylko w jednym sklepie Multistore.

  Dodatek ten uzupełni moduł PrestaShop Importer o obsługę Zaawansowanych Magazynów.

  Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wynosiła 600,00 zł z VAT
  1 200,00 zł z VAT 975,61 zł netto
  1 200,00 zł z VAT
   +976 punktów w Programie Lojalnościowym
   Opis szczegółowy

   Samodzielna integracja PrestaShop z hurtowniami

   prestashow.pl jest jedynym oficjalnym producentem i dystrybutorem modułu.

   Samodzielność

   Moduł zaprojektowaliśmy w taki sposób, abyś samodzielnie mógł zintegrować swój sklep z hurtowniami, dostawcami oraz własnymi feedami XML i CSV. Podłączenie kolejnej hurtowni może zająć nawet kilka chwil. Wybierz dane, które chcesz przenieść i uruchom import. Moduł połączy się za Ciebie z lokalnymi i zdalnymi feedami produktowymi w plikach XML i CSV. W każdej chwili możesz modyfikować ustawienia każdego z feedów: dodawaj, pomijaj i modyfikuj dane z feeda, zanim te trafią do sklepu.

   Ciesz się przepływem informacji między hurtownią a Twoim sklepem PrestaShop

   Szybkie i elastyczne działanie

   Moduł nie ograniczy Twojej kreatywności w imporcie asortymentu. Możesz wskazać dane do importu i polegać na pełnej automatyzacji lub wykonać zaawansowane operacje na danych. PShowImproter umożliwia importowanie wybranych producentów, mapowanie i pomijanie kategorii, przeliczanie kursów walut, naliczanie narzutu, łączenie i edytowanie informacji o produkcie, warunki importu dla dowolnych wartości, multistore, wielo-magazynowość, import atrybutów i generowanie kombinacji, wyszukiwanie i podmienianie danych oraz wiele więcej...  

   Porządek w katalogu produktów

   Moduł przypisuje hurtownie do importowanych produktów, co zapewnia porządek w Twoich danych, brak duplikatów i wybór najlepszej oferty. Importer umożliwia kilkukrotną integracje tego samego pliku, czyli np. w pierwszej kolejności kompletny import, a następnie powtórną operację, np. w celu aktualizacji tylko cen i stanów magazynowych. Możesz też zaimportować ten sam produkt od wielu dostawców lub pominąć import wybranych produktów, jeśli nie chcesz mieć w swojej ofercie.

   Importer, który dostosujesz do każdej potrzeby

   Gwarantujemy, że po godzinie spędzonej z modułem będziesz samodzielnie importować i aktualizować dane w swoim sklepie. W trakcie użytkowania moduł odkryje przed Tobą wiele funkcjonalności, które pozwolą Ci zarządzać katalogiem produktów efektywniej niż dotychczas.

   Gwarancja 100% satysfakcji

   • Aktualizuj i dodawaj produkty z wszystkich hurtowni na świecie (w tym 690 hurtowni z Polski)
   • Importuj dane z dowolnych plików CSV i XML
   • Używaj kolejkowania plików oraz CRON do przeprowadzania automatycznej integracji z wieloma hurtowniami naraz
   • Importuj do wielu sklepów w Multistore oraz do wielu magazynów jednocześnie
   • Moduł wykrywa Twoje modyfikacje oraz zmiany w hurtowni i inteligentnie aktualizuje dane w sklepie

   Dla osób ceniących swój czas oferujemy pełne wsparcie na HelpDesk związane z obsługą modułu oraz konfiguracją hurtowni. Koszt konfiguracji przez nasz zespół dowolnej hurtowni to kosz 100 zł netto / plik.

   Obejrzyj film prezentujący podstawowe możliwości modułu (na YouTube dostępne są napisy PL, EN i FR):

   Integracja z hurtowniami w 5 krokach

   Raz skonfigurowany przy pomocy naszego menedżera importu plik, zaczyna aktualizować dane w Twoim sklepie. Każdą konfigurację możesz w każdej chwili edytować, duplikować lub wyłączyć. Nie martw się o efekty przeprowadzanych operacji – log pracy modułu poinformuje Cię o poprawnie przeprowadzonych importach lub wystąpieniu błędów. Moduł przeprowadzi Cię przez proces dodania, konfiguracji oraz importu danych w 5 krokach:

   1. Lista Twoich integracji. Dodaj, a następnie zarządzaj feedami produktowymi XML i CSV od Twoich dostawców.
   2. Wyznacz zadania. Zdefiniuj jakie operacje ma wykonać moduł. Jego zadania to min. import, aktualizacja oraz dodanie nowych i wyłączenie niedostępnych produktów. W tym kroku dopasujesz też język importu, sklep multistore i inne globalne ustawienia.
   3. Konfiguruj dane. Zdecyduj, które dane z pliku chcesz przenieść do sklepu, a następnie dopasuj je do swoich potrzeb, pomiń lub skorzystaj z ustawień domyślnych.
   4. Personalizuj import. W tym kroku uzyskasz dostęp do ustawień zaawansowanych. Pomijaj producentów, mapuj kategorie, ustalaj warunki importu oraz dodawaj, wyszukuj i zmieniaj dane.
   5. Finalizuj integrację. Uruchom import ręczny lub w pełni automatyczny. W każdej chwili możesz zatrzymać proces i wrócić do niego później. Modułem możesz bezdotykowo uruchamiać importy i aktualizacje wykorzystując CRON, SSH oraz kolejkowanie wielu plików.

   Więcej nt. 5-krokowej budowy importera przeczytasz w bazie wiedzy.

   Współpracuj z wieloma hurtowniami

   Integracja z wieloma hurtowniami może wywoływać duplikację produktów, które są dostępne w kilku hurtowniach jednocześnie. Moduł od PrestaShow rozwiązuje ten problem.

   Importer od PrestaShow umożliwia przypisywanie produktów do konkretnej hurtowni. Efekt, który uzyskasz to brak nadpisań oraz duplikacji. Twój asortyment zaczyna być aktualizowany np. przez hurtownie, które oferują produkt w najniższej cenie lub trafia do niezależnych magazynów, jeśli korzystasz z modułu Zaawansowanych Magazynów PrestaShop.

   Z importerem od PrestaShow, jedna konfiguracja importu zastąpi wiele manualnych operacji. W ten sposób personalizujesz swój asortyment, oszczędzasz czas i nie obciążasz serwera.

   Kolejkowanie plików – sposób na import

   Dla każdego feedu możesz skonfigurować niezależnego CRONa lub możesz skorzystać z jednego CRONa dla całej kolejki plików.

   Jeśli integrujesz się z wieloma hurtowniami, moduł wprowadza udogodnienie w postaci kolejkowania plików do importu. Dodaj pliki do kolejki. Skonfigurowane przez Ciebie pliki, importują się jeden po drugim, według ustawień dla każdego z nich. Umożliwia to integrację i aktualizację danych z wieloma hurtowniami bez angażowania Cię w proces.

   Zaimportujesz wszystkie informacje o produktach do PrestaShop

   Tryb importu i aktualizacji obejmuje wszystkie dane dotyczące katalogu produktów i kategorii, których uzupełnienie i aktualizację możesz zautomatyzować naszym modułem. Zacznij wygodną pracę z funkcjami takimi, jak:

   Obsługa narzutu dla wszystkich rodzajów cen. Możesz importować ceny netto, brutto, jednostkowe, specyficzne oraz cenę zakupu. Dla każdej ceny możesz ustalić narzut z uwzględnieniem przedziałów cenowych, np.: dla ceny netto 10-15 zł nalicz 10%, a dla 15-50 zł 4% narzutu. Aby wykonać więcej ciekawych i automatyzujących operacji na cenach sprawdź moduł Price Master - inteligentne zarządzanie cenami.

   Wsparcie dla sprzedaży międzynarodowej. Importuj w wielu językach, różne waluty oraz do różnych magazynów.

   Obsługa dostawców. Importuj i aktualizuj ten sam artykuł od wielu dostawców. Z importerem od PrestaShow wykorzystasz wszystkie możliwości dostępne w PrestaShop;

   Ceny specyficzne. Zautomatyzuj dodawanie i aktualizację cen specyficznych. PShowImporter umożliwia transfer wszystkich pól związanych z Cenami Specyficznymi;

   Cechy, atrybuty i generowanie kombinacji. Wygeneruj kombinacje na podstawie atrybutów w pliku. Importer zrobi to automatycznie. Nie musisz używać w tym celu dodatkowych modułów i generatora kombinacji.

   Uzupełnij brakujące dane

   W Twoich plikach XML i CSV brakuje danych? Dzięki modułowi, importowane lub aktualizowane produkty, mogą być uzupełniane o ręcznie dodawane wartości.

   Utwórz np. pole o zawartości „SONY” i dopasuj je jako „Nazwa producenta”, lub „Cecha: Producent”. Importer doda powyższe informacje do wszystkich produktów, tak jakby znajdowały się w importowanym feedzie XML czy CSV.

   Moduł zapewnia swobodę modyfikacji plików. Możesz łączyć wiele pól w jedno, np. „Producent + Nazwa + Cecha: Kolor” = „Nazwa produktu”. Możesz wykorzystać opcję "Wyszukaj i Zamień", która pozwoli Ci podmienić dowolne frazy na te, które lepiej wykorzystasz np. w pozycjonowaniu lub oznaczeniu swojej marki.

   Kontrola nad wydajnością

   Specyfika Twojej infrastruktury zostanie w pełni wykorzystana. Moduł eksploatuje potencjał i RAM wieloprocesorowych serwerów, dzięki czemu obsługując małe i bardzo duże pliki XML. 

   PShowImporter współpracuje z serwerami FTP i VPS, maszynami dedykowanymi i chmurami danych (Google Cloud, Azure, AWS). Wydajność serwera zwiększa szybkość importu i aktualizacji danych. Zapoznaj się z zakładką WYMAGANIA, aby poznać niezbędną konfigurację hostingu, na którym chcesz uruchomić nasz moduł.

   Kontrola nad zmianami - log pracy importera

   Moduł na bieżąco rozwiązuje nieprawidłowości podczas integracji. Technologie, które wykorzystaliśmy, rozpoznają i naprawiają błędy, które pojawiają się w feedach XML i CSV.

   W trakcie importu tworzony jest kompletny log, który pokazuje przeprowadzone operacje, wykryte błędy, czy pominięte produktu.

   Log pracy importera zapisuje wszystkie czynności wykonywane przez moduł. Informuje również o wystąpieniu błędów i pominięć podczas integracji. Log generowany jest w trakcie każdego uruchomienia importu lub aktualizacji. Możesz go przeglądać w trakcie importu, w module lub jako plik txt na serwerze.

   CRON i SSH

   Moduł obsługuje import i aktualizację danych, zwalniając Cię z obowiązku ręcznego uruchamiania i nadzorowania importów. PShowImprorter przeprowadzi zaplanowane operacje w ustalonym dniu i godzinie. Każdy skonfigurowany plik może otrzymać swój link bezpośredniego importu CRON.

   Jeśli np. przeprowadzasz integrację z wieloma hurtowniami, możesz ustawić pliki w kolejce. Dzięki kolejce będą uruchamiać się jeden po drugim, a w konfiguracji CRON będziesz mógł uruchomić tylko jeden link odpowiadający za kolejkę. 

   Inne platformy sprzedażowe

   Jeśli chcesz zintegrować się z katalogami produktów z innego sklepu lub migrować inny sklep PrestaShop do swojego sklepu PrestaShop, możesz skorzystać z Feedera. Modułem Feeder wyeksportujesz produkty z PrestaShop do plików XML, a następnie przeprowadzisz ich import przy użyciu Menedżera Importu.

   Natychmiastowa integracja między dwoma sklepami PrestaShop

   Menedżer Importu w pełni współpracuje z modułem Feeder, zapewniając natychmiastową, dwustronną integrację sklepów PrestaShop 1.5, 1.6 oraz 1.7.

   Integracja PrestaShop z API hurtowni

   PShowImporter posiada funkcję integracji PrestaShop z API hurtowni. Jeśli Twoja hurtownia udostępnia produkty tylko za pomocą API, możemy przygotować połączenie, które przekaże produkty z API do PShowImportera, a ten zaimportuje je wg. Twoich ustawień do PrestaShop.

   Abyśmy mogli wycenić integrację API przygotuj:

   • Dokumentację API hurtowni (hurtownia powinna ją udostępniać np. w formacie PDF)
   • Dostęp do konta testowego API

   Następnie napisz do nas maila - możesz skorzystać z zakładki Kontakt

   Obsługa Multistore

   PrestaShop Multistore to jeden panel administracyjny dla wielu sklepów. Multistore jest standardową funkcją PrestaShop 1.5, 1.6 oraz 1.7 i możesz ją włączyć w panelu administracyjnym swojego sklepu.

   Korzystając z naszego modułu możesz importować i aktualizować produkty w wielu sklepach Multistore. Importer pozwoli Ci wykonywać operacje na wszystkich lub wybranych sklepach.

   Obsługa Multistore przez moduł Importera jest opcjonalna i dodatkowo płatna. W zależności od potrzeb, możesz od razu kupić Importer z obsługą Multistore lub dokupić ją później, w dowolnym terminie.

   Uwaga: Jeśli w Twoim sklepie włączony jest Multistore, obsługa Multistore jest niezbędna do prawidłowego działania modułu. 

   Obsługa Zaawansowanych Stanów Magazynowych

   Zaawansowane Stany Magazynowe to standardowa funkcja PrestaShop 1.6, którą możesz włączyć w ustawieniach sklepu. 

   Twórcy PrestaShop usunęli funkcję Zaawansowanych Magazynów w PrestaShop 1.7, dlatego w PrestaShow stworzyliśmy moduł Zaawansowanych Magazynów dla PrestaShop 1.7. Funkcjonalność PShowAdvancedStocks umożliwia bardzo szczegółowe zarządzanie magazynem lub wieloma magazynami: ruchy, pokrycie, uzupełnianie stanu. Zaawansowane Magazyny pozwolą Ci również wejść w nowe interakcje z klientem, np. wyświetlając dostępność produktu w sklepach stacjonarnych lub punktach odbioru na stronie produktu.

   Jeśli w Twoim sklepie PS 1.6 korzystasz z domyślnych zaawansowanych magazynów lub w PS 1.7 korzystasz z naszego modułu PShowAdvancedStocks, dodatek obsługujący import do wielu magazynów jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania Modułu Importera.

   Obsługę importu do Zaawansowanych Magazynów możesz kupić od razu z importerem lub w dowolnie przyszłym czasie.

   Modyfikacje PrestaShop wspierające integrację z hurtowniami

   W ustawieniach modułu możesz włączyć niedostępne w PrestaShop funkcjonalności, które pomogą Ci wygodnie zintegrować się z każdą hurtownią i dostawcą:

   1. Cena kombinacji jest całkowitą ceną produktu (a nie wpływem na cenę produktu)
   2. Dodatkowe pole "Opis kombinacji” - klient po zmianie kombinacji widzi jej indywidualny opis.
   3. Dodatkowe pola “Wymiary kombinacji: długość, szerokość, głębokość, waga”
   4. Pokaż datę aktualizacji na stronie produktu - wykorzystaj datę, aby zapewnić klientów o aktualności stanów magazynowych
   5. Automatyczna Przerwa Techniczna w trakcie pracy importera

   Zapoznaj się bliżej z budową modułu

   W Bazie Wiedzy opisaliśmy wraz ze screenami 5-krokową budowę importera oraz jego najważniejsze funkcje.

   Jeśli funkcjonalność modułu wydaje Ci się skomplikowana - na większość pytań znajdziesz odpowiedź w naszej bazie wiedzy: https://helpdesk.prestashow.pl/kb/faq.php?cid=1

   Import danych do PrestaShop

   Importer pozwala importować ponad 150 interaktywnych pól z feedów XML, CSV i integracji API do sklepu PrestaShop. Pola, które możesz importować i aktualizować opisaliśmy w Bazie Wiedzy HelpDesk.

   Listę możliwości Importera stale udoskonalamy

   Funkcjonalność Menadżera Importu jest odzwierciedleniem potrzeb klientów działających na rynku eCommerce. Jesteśmy przekonani, że nasz moduł wyprzedza możliwościami wszystkie rozwiązania na rynku i wyznacza nowe kierunki w automatyzacji procesów kierujących branżą eCommerce. Jeśli w moduł nie posiada ważnej dla Ciebie funkcji otwórz zgłoszenie na HelpDesk.

   Changelog
   Ładowanie...
   Komentarze
   Grzegorz
   2023-01-27
   Importer je „importuje”. Tylko są niewidoczne.
   prestashow.pl
   2023-01-17
   Grzegorz, swój sklep do obsługi zdjęć WebP możesz przygotować naszym modułem Images Optimizer.
   Natomiast jeśli chcesz importować zdjęcia w tym formacie - napisz do nas na kontakt@prestashow.pl.
   Grzegorz
   2023-01-14
   A macie na to jakiś magiczny program?
   prestashow.pl
   2023-01-13
   Grzegorz, importer mógłby zaimportować zdjęcia w WebP, ale PrestaShop ich nie przyjmie, ponieważ nie obsługuje w standardzie formatu WebP.
   Grzegorz
   2023-01-13
   Czy importer obsługuje zdjęcia webp?
   sklep.metalzbyt.com.pl
   2022-11-16
   Importer wykorzystujemy do integracji sklepu z kilkoma dostawcami oraz do aktualizacji katalogu z własnych zestawień w Excelu. Bardzo rozbudowane i intuicyjne narzędzie. Pozwala utrzymać porządek w dużej ilości produktów, kombinacji, kategorii i cech. Wybrane integracje pracują od wielu miesięcy kompletnie bezobsługowo - importer informuje o poprawnym wykonaniu zaplanowanych operacji. Przydaje się w codziennej pracy ze sklepem. Polecamy.
   George G
   2022-11-15
   Awesome module
   prestashow.pl
   2022-10-14
   Damian, niestety zapotrzebowanie na obsługę plików Excela nie ma i nie było. Jeśli jesteś zainteresowany możemy wycenić stworzenie konwertera - skontaktuj się z nami mailowo. Pamiętaj, że plik .xlxs / Excela możesz "Zapisać jako CSV". Importer obsługuje bez ograniczeń wszystkie pliki CSV.
   Damian
   2022-10-07
   Witam, czy mają Państwo w planach dodać integracje z plikami xlxs? Kilka hurtowni, które zamierzam połączyć akurat udostępnia pliki w takim formacie.
   abcplytki.pl
   2022-08-15
   Za pomocą tego modułu zintegrowaliśmy sklep z 4 hurtowniami. Kilkukrotna codzienna aktualizacja stanów oraz cen, dodawanie nowych produktów, wyłączanie niedostępnych. Handlujemy płytkami ceramicznymi. PrestaShow wykonał dla nas modyfikacje importu produktów sprzedawanych na metry kwadratowe, sztuki oraz w paczkach. Moduł Importu został również zintegrowany z modułem Zaawansowanych Magazynów też od PrestaShow. Nasi klienci na stronie produktu mają wgląd w datę aktualizacji stanów oraz dostępności w magazynów naszych dostawców. Ogromne usprawnienie logistyczne da nas - spadek ilości zapytań o dostępność o ponad połowę! WSPANIAŁE NARZĘDZIE. POLECAM KAŻDEMU!
   Henryk K
   2022-07-28
   Rewelacyjne narzędzie do importu i aktualizacji danych, bardzo uniwersalne i dopracowane. Polecam dla każdego.
   Beata Z
   2022-07-22
   prestashow.pl
   2022-07-12
   Artur G, dla integracji po API tworzymy dodatkowy skrypt, który łączy się z API. Skrypt ten generuje plik XML, który jest widoczny na liście integracji, tak samo jak pliki, które wgrałeś ręcznie lub podałeś do nich link. Integracją po API możesz zarządzać identycznie, jak integracjami XML i CSV.
   Artur G
   2022-07-06
   Ferrari wśród modułów i programów do integracji z XML i CSV, a przerobiłem ich sporo. Korzystamy w Multistore 1.7 i jest to jedyne narzędzie, które oferuje tak dużo w standardzie. @PrestaShow jak działa integracja po API? Czy moduł widzi ją na liście integracji i można ją konfigurować, jak XML i CSV?
   Mustafa
   2022-04-11
   hello, 316€ is the minimum wage for 1 month in my country. This is Turkey. I know your efforts are invaluable, but the module is too expensive for me.
   Anna S
   2022-04-06
   OK!
   Raymond
   2022-03-26
   BEST IMPORT MODULE ON THE MARKET!!! THANKS TO KACPER FROM HELPDESK FOR SETTING US UP!!!
   prestashow.pl
   2022-03-10
   Rafal D: opcja zaokrąglania cen produktów i kombinacji jest dostępna w module PShowPriceMaster. Znajdziesz go w naszym sklepie.
   Rafał D
   2022-03-09
   Czy w opcji importu kombinacji jest możliwość zaokrąglania cen? Nie mogę znaleźć takiej opcji w kombinacjach, a dla produktów jest dostępna.
   Stanisław M
   2021-12-10
   Rozwiązania saasowe, moduły innych firm, próbowaliśmy nawet pisać własny skrypt do importu. Szkoda na to wszystko czasu. Importer Prestashow jest po prostu dobry. Moduł ma wszystko, co przydatne przy imporcie i integracji z hurtowniami. Pozdrawiam.
   Maciej D
   2021-12-08
   Moduł z bardzo dużymi możliwościami - plastyczny, stabilny i szybki. Po dwóch tygodniach używania mamy skonfigurowane 4 hurtownie: aktualizacje stanów i cen oraz dodawanie nowych i wyłączenie niedostępnych pozycji. Od tego czasu moduł pracuje samodzielnie i raportuje wykonane importy i aktualizacje. Różne funkcje, o które pytaliśmy helpdesk ostatecznie znajdują się w module. P O L E C A M! :-)
   Pit S
   2021-11-04
   Simply awesome
   prestashow.pl
   2021-11-03
   Leon, please open ticket at helpdesk.prestashow.pl - we will check you file and configuration and help.
   Leon
   2021-10-25
   Please help, when I do an import in section Import always is showing "Row: Request error: Forbidden". What do I do wrong?
   Marta S
   2021-09-22
   Używamy tylko 2 mieś, ale śmiało wszystkim polecam. Moduł i support na 5. Dużo aktualizacji. Dużo funkcji, których cały czas się uczymy (:
   Wojcieszyn
   2021-07-09
   Bardzo udany moduł. Dostępne rozwiązania na rynku nawet dla Magento nie umywają się do tego co tu zrobiliśmy. Wart każdych pieniędzy. Polecam! Wojtek
   Rajko V
   2021-05-02
   Proszę napisać instrukcję o "Aktualizacji", to znaczy kiedy już zaimportowano wszystkie produkty jak aktualizować stany magazynowe i ceny. Na razie nie udaje mi się aktualizować dane.
   Witold G
   2021-03-22
   Moduł wymaga porządnego przeklikania. Możliwości bardzo duże. Stabilny i póki co bezbłędny. Dobry zakup.
   Szymon K
   2021-02-13
   Moduł bardzo dobrze się spisuje. Jednoczesna obsługa kilku feedów od hurtowni bezproblemowa. Można mu zaufać. Mógłby wysyłać powiadomienia mailowe.
   prestashow.pl
   2021-01-27
   klient - tak, moduł został dostosowany do najnowszej Presty 1.7.7x wraz z ostatnimi aktualizacjami.
   klient
   2021-01-16
   Czy importer działa z prestashop 1.7.7.x?
   Marcel Ł
   2020-10-30
   Po kilku miesiącach używania wszystko ok, lecz teraz przy zamówieniu w moim sklepie zauważyłem, że produkty z jednej kategorii nie mają naliczonej żadnej marży. W pliku xml wszystko w porządku, w konfiguracji również. Dotyczy to tylko jednej kategorii i jednej hurtowni.
   Maciej W
   2020-10-27
   Importer wymagał kilku dni prób i błędów. Helpdesk pomocny. Możliwość integracji z plikami xml bez pośredników bezcenna :-) Polecam.
   Adam
   2020-10-27
   W najnowszej wersji presty 1.7.6.8 moduł powoduje błędy, przy czyszczeniu cache, aktualizacji modułów, instalacji modułów biała strona. Po odinstalowaniu modułu importera wszystko wraca do normy.
   Marcin N
   2020-10-09
   Moduł robi robotę!
   Marcin N
   2020-10-09
   Moduł robi robotę!
   Karol Płóciennik
   2020-09-29
   Moduł rewelacyjny...
   Adam K
   2020-08-09
   Po przeszło roku użytkowania tego importera XML, z przekonaniem polecamy go. Decyzja o przeniesieniu sklepu w modelu Dropshipping z platformy SaaS na Prestashop z tym modułem, okazała się strzałem w dziesiątkę. To była doskonała, jednorazowa inwestycja. Przy okazji warto wspomnieć, że koszt naszego wcześniejszego sklepu na abonament z podłączonymi hurtowniami, wynosił około 490 zł miesięcznie, także rachunek jest prosty. Importer hurtowni od PrestaShow jest sercem naszego sklepu, które można śmiało nazwać maszynką do robienia obrotów. Moduł jest uniwersalnym kombajnem z dużymi możliwościami. Kilka hurtowni podłączyła u nas osoba zupełnie niezorientowana w tych sprawach. W przypadku wątpliwości i porady co do konfiguracji, support służył merytoryczną pomocą w miłej atmosferze. Moduł działa bez zastrzeżeń, nigdy nie było żadnych problemów. Pełna automatyzacja cron, wszystko chodzi samodzielnie w tle. W przemyślanym sklepie i allegro, w modelu Dropshipping, może być to powiem wprost - Generator dochodów bez dna, wirtualny bankomat w firmie. Zdecydowanie polecamy to genialne narzędzie.
   prestashow.pl
   2020-03-13
   Kamil, tak, moduł może importować jednocześnie i cechy i atrybuty i generować kombinacje.
   Kamil
   2020-03-12
   Czy moduł importuje jednocześnie cechy i atrybuty ?
   prestashow.pl
   2020-03-12
   Pat, Wszystkie niezbędne operacje na cenach wykonasz za pomocą naszego modułu PriceMaster.
   Moduły są ze sobą połączone: PriceMaster wykrywa zmiany w cenach produktów, jeśli te zostały zaktualizowane przez importer i natychmiastowo zmienia ceny wg Twoich ustawień: zaokrągla, dodaje narzut lub marżę, itd.
   PriceMaster pozwoli Ci stworzyć wiele reguł modyfikacji cen: wg. producentów, dostawców, kategorii. Zarządzanie cenami z poziomu dodatkowego modułu jest wygodniejsze i szybsze.
   Pat
   2020-03-06
   Widzę w komentarzach poniżej, że na listopad planowane było dodanie opcji zaokrąglania cen przy imporcie. Niestety w changelogu nie ma nadal informacji o tym, a jest to bardzo przydatna funkcja. Czy nie udało się tej opcji wciąż wprowadzić?
   Łukasz Malinowski
   2020-03-06
   Czyli "niestety" używam 1.7 :(
   prestashow.pl
   2020-03-02
   M. - dzięki za zgłoszenie. Zakolejkowaliśmy to pole do wydania z kolejną aktualizacją. Pamiętaj, że aktualne pola warto sprawdzić w sklepie demo :-) Moduł rozwija się szybciej niż jego opis na tej stronie :-)

   Łukasz Malinowski - wyłączanie produktów, aby moduł je pomijał jest i działa w PrestaShop 1.6. Wystarczy odhaczyć "ptaszek" na liście produktów, aby importer pomijał dany produkt. W PS 1.7 nie ma tej opcji. Jeśli będziesz zainteresowany odezwij się na HelpDesk :-)

   Łukasz Malinowski
   2020-02-29
   Czyli, że nie da się wyłączyć towaru z aktualizacji?
   Łukasz Malinowski
   2020-02-14
   Da się "wyłączyć" jakiś produkt z aktualizacji przez importer?
   Gdzie to się wyłącza?
   Anna Anna
   2020-02-07
   Moduł działa dobrze jednak jest nieco skomplikowany. PrestaShow obiecuje nowe filmiki i poprawę wyglądu modułu. Czekamy :-)
   M.
   2020-01-27
   Jeśli mnie oko nie myli, to brakuje importu alt tag dla zdjęć, szczególnie że w nowej ps 1.7 to leży i aktualnie to jest bug.
   Akurat mi się trafiło..
   Bartold Mateusz
   2019-12-28
   Z modułu korzystamy od kilku miesięcy. Obsługujemy multistore zintegrowane z 8 hurtowniami. Takimi modułami podnosi się poprzeczkę. Moduł wart zakupu.
   Bartold Mateusz
   2019-12-28
   Z modułu korzystamy od kilku miesięcy. Obsługujemy multistore zintegrowane z 8 hurtowniami. Takimi modułami podnosi się poprzeczkę. Moduł wart zakupu.
   Michał Kosieradzki
   2019-12-12
   Genialny moduł!!! Używamy z PriceMasterem. Oba można ustawić i zapomnieć. Polecam
   prestashow.pl
   2019-11-15
   zwoll - you could try our module for free and with no limits at demo.prestashow.pl
   zwoll
   2019-11-14
   Hello, can you give somedays trial version, I need to be sure about this addon will help me with xml import products.... After Total Import Pro (hostjars) I cant find how import from xl :-(
   Piotr Modzelewski
   2019-10-26
   Moduł ma ogromne możliwości. Zintegrowaliśmy się z dwoma hurtowniami dzieciecymi. Dorzuciliśmy własne dane z Excela. Wszystko śmiga aż miło
   prestashow.pl
   2019-10-23
   Łukasz, kończymy opracowywać i szlifować metody i technologię zaokrąglania cen. Robimy to z wieloma klientami w module PriceMaster. Podstawową funkcjonalność możliwości PriceMastera, co do zaokrąglania dodamy do importera. Aktualizację tą planujemy wydać w listopadzie.

   Zachęcamy jednocześnie do sprawdzenia modułu PriceMaster. Daje on wiele możliwości manipulowania zaokrągleniami, marżami, narzutami i zmianami cen - globalnie, według wytycznych oraz indywidualnie - na liście produktów i w produkcie :-)
   Łukasz
   2019-10-12
   Kiedy można się spodziewać obiecanych zaokrągleń cen?
   Johanson Design
   2019-09-25
   Amazing module! Greate support!
   WishGet
   2019-08-17
   Amazing module! Using it in my 1.7 Mulistore! Please transalte your demonstration videos - it will be helpfull ❤️
   prestashow.pl
   2019-08-01
   Klient - tak, importer działa z PS 1.7.6
   klient
   2019-08-01
   Czy moduł działa z presta 1.7.6?
   Łukasz Malinowski
   2019-07-27
   Ten sposób zaokrąglania na żywo to raczej lipa.
   Np gdy baselinker pobiera mi wszystkie dane z presty z bazy danych to jakie ceny wtedy są pobierane?
   prestashow.pl
   2019-07-27
   Łukasz, Mirek...
   --- ZAOKRĄGLANIE CEN w PriceMasterze może działać na dwa sposoby: zmiana ceny w bazie (jednorazowa operacja) lub na żywo. Wtedy zaokrąglenie są ceny na froncie sklepu, w koszyku i zamówieniu. Moduł wykorzystuje tu standardowe funkcje PrestaShop (PriceCalculation) do obliczania cen. Dzięki temu ceny produktów istniejących, regularnie aktualizowanych oraz nowych są również obejmowane ustawionym zaokrągleniem (oraz marżą - też jest w PriceMasterze). Ta sama funkcja wylicza cenę brutto na podstawie netto*vat. Sama cena brutto nigdy nie jest zapisywana w bazie danych. Dlatego nie należy się obawiać tej metody.
   --- PONADTO w PriceMasterze możecie precyzować metody zaokrąglania oraz doliczania marż wg producentów, kategorii oraz niebawem indywidualnie w edycji samego produktu.
   --- DLACZEGO TAK? Zaokrąglanie (i marże) wdrażaliśmy do importera, jednak szybko okazywało się, że potrzeby są większe: marża wg kategorii lub różny sposób zaokrąglania (w dół, w górę) dla produktów z inną marżą.
   Takie operacje są dość złożone, dlatego upychanie ich do importera pominęliśmy, a rozbudowaliśmy moduł PriceMaster, który daje te i wiele innych możliwości.
   --- ZAPRASZAMY do napisania na kontakt@prestashow.pl lub napisania na czacie w dole strony. Coś zaproponujemy.
   Mirek
   2019-07-26
   Podłączam się do pytania o zaokrąglenie cen i faktycznie podawaliście info już dawno że zaokrąglanie cen macie w planach. Jaki jest sens kupować dwa moduły, skoro można to ogarnąć w jednym module chyba że jest to w waszym interesie żeby zmuszać klientów do zakupu dwóch modułów :(
   Łukasz Malinowski
   2019-07-26
   Tyle, że price master po 1 i najważniejsze działa tak, że w panelu administracyjnym nie widać zmian tylko widać je po stronie klienta.
   Po 2 w demo za nic w świecie nie można się z nim dogadać. Prawie nic nie działa.
   Po 3 to jednak kolejny wydatek.
   Po 4 2019-05-13 (czyli 2,5 miesiąca temu) była informacja, źe jest to w planach a tu cisza...
   prestashow.pl
   2019-07-26
   Łukasz - sprawdź nasz moduł PriceMaster. Stworzyliśmy w nim wygodny mechanizm do zaokrąglania cen na żywo. Dzięki temu Importer może aktualizować ceny i dodawać nowe produkty, a PriceMaster będzie je wszystkie zaokrąglać wg. Twojej konfiguracji: w dół, w górę, do równych kwot lub dowolnej liczny groszy.
   Łukasz Malinowski
   2019-07-25
   I co z tym zaokrąglaniem cen? Jest czy nie ma?
   prestashow.pl
   2019-05-13
   Rafał Durda - zaokrąglanie cen jest w planach, jednak już teraz możesz sprawdzić nasz moduł PRICE MASTER, w którym możesz zaokrąglać ceny (oraz wykonywać masowo ogrom innych operacji na cenach!).
   Rafał Durda
   2019-05-10
   Moduł niemal doskonały! Do ideału brakuje tylko zaokrąglania cen. Mam nadzieję, że pojawi się taka opcja w najbliższym czasie :)
   prestashow.pl
   2019-03-05
   Bart - moduł obsługuje import i aktualizację danych dot. Katalogu (produkty, kategorie, kombinacje, itp.). Pracujemy nad rozwinięciem importu pól niestandardowych oraz zamówień i klientów.
   Bart
   2019-01-03
   Czy tym modułem można zaimportować opnie o produktach i opinie o sklepie?
   Anand
   2018-12-20
   We integrate 12 XML files with this module in our multistore PrestaShop 1.6. Thanks!!
   George
   2018-11-06
   Awesome module. Thanks to Kacper from Helpdesk for help with module usage. To everyone who are looking for XML integrations - there is no better solution on market! George Clothes
   Kamil Prądzyński
   2018-10-31
   Jestem pod wrażeniem funkcjonalności tego importera. Szkoda, że tak późno na Was trafiłem.
   Kamil Prądzyński
   2018-10-31
   Jestem pod wrażeniem funkcjonalności tego importera. Szkoda, że tak późno na Was trafiłem.
   Carl from auto de
   2018-10-28
   Really great module. We are using it to import and update a lot of auto parts. After last updates module speed up 2x times on our VPS 2CPU 4GB RAM server. Dziekuje:)
   Chris
   2018-10-28
   Good module. Thanks for fixing specific prices import!.It work like a charm now!
   Frodo
   2018-09-15
   This module support Import ALL Suppilers and Suppiler Refernses? (NOT only by default)
   Grep
   2018-08-23
   I am thinking of buying this module. However, if I do not know whether it is possible to add the following fields "Retail price with tax" and "Attachments for this product", we will not buy it unnecessarily. The demo module is missing these fields.

   Thank you for understanding.
   prestashow.pl
   2018-08-22
   Grep please use helpdesk.prestasho.pl ro report this missing. We will queuee it.
   Grep
   2018-08-22
   I am missing the option to import "Retail price with tax" and "Attachments for this product"

   Can you add between imported fields?
   Grep
   2018-08-22
   I am missing the option to import "Retail price with tax" and "Attachments for this product"

   Can you add between imported fields?
   prestashow.pl
   2018-08-10
   Pani Aneto zachęcam do skorzystania z helpdesk.prestashow.pl - zespół wsparcia rozwieje wszelkie wątpliwości i pomoże skonfigurować plik pod operacje, jakie Pani planuje.

   Importer obsługuej import atrybutów i kombinacji. Proszę pamiętać, że kombinacja powinna mieć swój unikatowy kod i powinna zawierać informacje o produkcie, do którego należy - kod, ID lub EAN13 produktu
   Aneta
   2018-06-01
   Mam powiedzmy plik xml, w którym mam 10 takich samych talerzyków tylko o innej średnicy. Łączy je jeden wspólny id grupy, oraz każdy z nich ma swój id, w osobnym parametrze mają podaną też tą średnicę, która ich różnicuje. Chcę, aby w wyniku importu powstał produkt z kombinacjami. Oczywiście w jednym pliku xml mam wiele takich produktów. Czy gdzieś jest napisane w jakimś FAQ jak tego dokonać? Mam importować produkt jako kombinację tzn. co konkretnie mam zrobić? Jak się przypisuje jako kombinacja do istniejącego produktu?
   Aneta
   2018-05-24
   Produkt może być kombinacją, jeśli przypiszesz go jako kombinację do istniejącego produktu lub jeśli jako kombinacja będziesz go importować (np. w raz z produktami). Pamiętaj, że importując kombinacje musisz przypisać je do produktu, zatem potrzebny będzie kod produktu. Kombinacja powinna mieć również swój kod, abyś mogła ją później aktualizować. W razie problemów skorzystaj z helpdesk,prestashow.pl
   Aneta
   2018-05-18
   W jaki sposób następuje łączenie w warianty? nie wiem jak ustawić parametry, aby produkty, które chcę połączyć w warianty łączyły się.
   Bojan P
   2018-04-01
   Best importer for Prestashop platform I could find. Good job.
   Łukasz P
   2018-03-02
   Wow, super wtyczka. U mnie działa bez zarzutów. Skonfigurowałem sobie dosłownie wszystko, więc zaczytuje mi stany, opisy, kody, nazwy jak i ustawia Metody wysyłki, koszty wysyłki i od razu aktywuje produkt. Wielkie dzięki PRESTASHOW. Nie miałem też problemów z komunikacją z przedstawicielem, wszystko załatwione szybko i sprawnie. Polecam :)
   Jakub
   2018-01-29
   prestashow.pl:
   aktualizuję tylko ceny (na kupionym już module) na prywatnym serwerze (nie parametry ani serwer nie są słabe), od początku do zakończenia operacji muszę czekać ponad 7 godzin.. to jest dramat przecież.
   Co do helpdesku - 3 dni na rozwiązanie problemu nigdy mnie nie zaszczyciło. Changelog jest po ANG, nie rozumiem tego języka, w Polsce mieszkam
   prestashow.pl
   2018-01-17
   Jakub, Klient.:
   Jeśli moduł wykonuje wiele operacji na pliku, takich jak obróbka danych, import selektywny, mapowanie czy import zdjęć z generowaniem miniaturek, to operacje te spowalniają jego pracę, ponieważ zużywają one zasoby CPU i RAM. Jeśli testują Państwo moduł w naszym sklepie demo muszą Państwo wiedzieć, że na serwerach obsługujemy średnio 20 wygenerowanych sklepów demo dziennie, w których klienci importują swoje pliki. Pełnej prędkości modułu w sklepie demo mogą Państwo nie doświadczyć w każdej chwili.
   Co do wsparcia - serwujemy je regularnie na helpdesk.prestashow.pl, na mailu kontakt@prestashow.pl oraz na czacie na dole tej strony. Zachęcam do korzystania z tych form kontaktu, ponieważ większość problemów rozwiązujemy w przeciągu 1-3 dni i jest to niezmienny timing od dłuższego czasu.
   Moduł importera został wydany w stabilnej wersji v2.201 pokrywającej 99% funkcjonalności PrestaShop. Stale pracujemy nad optymalizacją jego szybkości i ta też w wykresie czasu stale rośnie. Zachęcam do obserwacji changloga, w którym wszystkie zmiany i nowości skrupulatnie są opisywane. W razie pytań zapraszam do kontaktu bezpośredniego.
   Klient
   2017-12-30
   Czy jest jakaś firma w której ten moduł działa i jest z niego zadowolona?
   prestashow.pl
   2017-10-11
   Marcel - funkcjonalność na pewno zostanie wydana. Moduł można nabyć, a funkcja zostanie dodana w trakcie najbliższych aktualizacji

   Dominik - Jeden zakup modułu = jedna licencja = możliwość wykorzystania modułu w 1 sklepie.
   Jeśli wszystkie 6 sklepów używasz w ramach MULTISTORE wystarczy że dokupisz rozszerzenie MULTISTORE do importera.
   Jeśli wszystkie 6 sklepów to oddzielne instalacje, to należy zakupić 6 modułów importera. Odezwij się do nas na maila, przy takiej ilości zaproponujemy rabat.
   Dominik
   2017-10-04
   Czy moduł obsługuje jeden sklep mam ich 6 i nie wiem czy mam kupić modół razy 6 czy wystarczy jeden i wgrać do wszystkich sklepów
   Marcel
   2017-09-28
   Odnośnie pytania Dawida to może znacie przybliżony termin dodania obsługi ftp? Moduł jest świetny a dodanie tej funkcjonalności spowoduje że będzie THE BEST :)
   prestashow.pl
   2017-09-05
   Dawid - tak, taka możliwość jest już w wersji Beta modułu. Po pozytywnych testach każdy użytkownik otrzyma tą funkcjonalność w automatycznej aktualizacji naszego importera csv i xml dla PrestaShop
   Dawid
   2017-08-24
   Czy można automatycznie pobrać plik z ftp który jest zabezpieczony hasłem?
   prestashow.pl
   2017-04-10
   Francesco - yes, our module support combinations, so you could import it, generate it and update using reference code
   prestashow.pl
   2017-04-10
   Pani Edyto - pracujemy nad możliwością importu produktów wirtualnych i ich pełnej obsługi przez importer. Proszę być na bieżąco z naszym fanpage na fb.com/prestashow
   Francesco
   2017-04-10
   Can I update price combinations loading a csv with reference and new price columns?
   Edyta
   2017-03-30
   Czy można zaimportować produkty wirtualne wraz z Plikami, które będzie pobierać klient po zakupie?
   prestashow.pl
   2016-11-04
   Marcin - oczywiście można. Możesz zaimportować najpierw same cechy, a potem przy imporcie produktów przypisać wartości cech produktu do nazw cech.
   Marcin
   2016-11-03
   Czy można importować wartości cech produktów?
   Artur D
   2016-06-06
   BHp - to zależy, jak zbudowany jest Twój plik. Przypuszczam,y że da radę z niego zaimportować do sklepu atrybuty, ale aby wygenerować kombinacje - każda kombinacja (czyli rozmiar buta) musi mieć m..in kod produktu, dla którego będzie kombinacją, a tego Twój plik zapewne nie posiada. Moduł umożliwia obróbkę niektórych danych (np. cen, kategorii, producentów, wag).
   Moduł bez problemu pozwoli zaktualizować dowolne dane w Twoim sklepie - ceny, nowe produkty, ilości również..
   BHp
   2016-06-06
   czy jest możłiwość tym programem tak przekształcić plik od dostawcy aby - dostaję np obuwie i dostawca ma każdy rozmiar jako osobny towar a ja mam na sklkepie jedno obuwie z możłiwośćią wyboru rozmiaru - to się tyczy obuwia , odzieży i innych wielu artykułów , czy ten program da sobie radę aby uaktualnić ceny czy też asortyment ? czy podczas zgrywania plików można tak ustawić aby nie wgrywał mi np 10 x to samo obuwie tylko 1 x obuwie ?
   Olivier
   2016-05-15
   Awesome tool. Automatize our work and increase efficiency a lot! Great support too. I fully recommend XML Importer from Prestashow to all PrestaShop users!
   prestashow.pl
   2016-01-27
   Tak, mamy kilka testowych sklepów, jednak abyście Państwo nie importowali danych w jednym czasie w jednym sklepie, loginy do DEMO podajemy indywidualnie: proszę o kontakt - artur@layersshow.com lub gg: 1604882 lub skype: kalif_ lub za pomocą komunikatora w dolnym prawym rogu ekranu
   WideP
   2016-01-27
   Czy jest możliwość uruchomienia jakiegoś DEMO dla testów przed zakupem ?
   prestashow.pl
   2016-01-15
   Importer obsłuży każdy plik CSV i niemal każdy (99.9%) plik XML. Nie wymaga dodatkowych konfiguracji z naszej strony. Dlatego nazwaliśmy go inteligentnym - rozumie pliki XML i pozwala zaimportować ich zawartość do bazy sklepu. Jeśli pojawią się problemy z strukturą pliku XML - wydamy aktualizację rozwiązującą problem. Pozdrawiamy. Zespół PrestaShow.
   Valdi
   2016-01-14
   Czy za możliwość importu pliku xml z mojej hurtowni będę musiał dopłacić Państwu dodatkowe pieniądze? Czy jest to w cenie?
   Importujący
   2016-01-11
   Importer naprawdę mocny! Wielki plus za szybką reakcję i aktualizacje. jeśli dodacie atrybuty to będzie moduł idealny :)

   Napisz komentarz lub pytanie

   Twoja aktywność może być pomocna dla społeczności.

   Wymagania techniczne

   Minimalne wymagania dla wszystkich modułów

   • PHP 7.1 lub wyższe
   • Rozszerzenie serwera ionCube
   • Serwer Nginx lub Apache
   • MySQL >= 5
   • Tylko PrestaShop Importer: PHP libxml w wersji > 2.9.3
   • Tylko PrestaShop Facebook Integrator: PHP 7.2 lub wyższe
   • Opcjonalne rozszerzenia optymalizujące wydajność: mcrypt, openssl, zip, curl, gd, pdo, varnishd, mod_pagespeed, memcached, apc

   Więcej nt. wymagań przeczytasz w bazie wiedzy.

   Wsparcie i gwarancja

   3-miesiące darmowego wsparcia technicznego

   Wraz z modułem otrzymujesz 3-miesiące wsparcia technicznego oraz dostępu do aktualizacji. Gdy czas upłynie możesz dalej korzystać z modułu. Dostęp do wsparcia i aktualizacji możesz odnowić w dowolnym momencie kupując dowolny z dostępnych pakietów. Jeden pakiet obejmuje całą domenę i wszystkie przypisane do domeny moduły.

   Baza Wiedzy - FAQ

   Baza wiedzy jest darmowa i otwarta dla wszystkich. Znajdziesz w niej dokumentacje modułów oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. 

   Panel HelpDesk

   HelpDesk to wygodny panel do komunikacji, na którym dostarczamy pomoc w trakcie użytkowania modułów. Na HelpDesk zamówisz dowolne prace programistyczne i optymalizacje sklepu i serwera.

   Aktualizacje modułów

   Moduły poinformują Cię w Twoim sklepie o nowych nowościach. Aktualizację wykonasz bezpośrednio w swoim sklepie 1-kliknięciem.

   Licencja użytkowania modułów PrestaShow

   Licencja użytkowania modułów PrestaShow

   Pełną treść licencji znajdziesz na tej stronie. Działanie systemu obsługującego licencje opisaliśmy na tej stronie. Poniżej skrót najważniejszych informacji:

   Domena i domeny dodatkowe

   Moduł po zakupie możesz przypisać do 1 sklepu = 1 domeny. Moduł w domenie możesz używać bez ograniczeń czasowych. Do każdej domeny możesz za darmo dodać domenę sklepu testowego / deweloperskiego. Obsługa domen w PrestaShop Multistore wymaga zakupienia obsługi multistore dla modułu.

   Zmiana domeny

   Zmiana domeny jest możliwa. W tym celu skontaktuj się z nami.

   Modyfikacja kodu

   Kod modułu związany z integracją ze sklepem oraz z wyglądem (.tpl, .css) ma otwarty kod źródłowy i możesz go dowolnie modyfikować. Źródło modułu szyfrowane jest ionCube. 
   Demo

   Przetestuj w sklepie demo

   • Link do sklepu demo tego modułu znajdziesz w górnej sekcji strony
   • Język sklepu demo oraz język modułu (EN, PL, DE, ES, IT, FR) zmienisz korzystając z górnego menu sklepu demo
   • Demo zostanie automatycznie usunięte po 48 godzinach
   • W razie problemów z działaniem sklepu demo - skontaktuj się z nami

   Scrolluj do góry