0
Wspaniale! (5/5)

Całkowita ocena została obliczona na podstawie  22 opinii zebranych za pośrednictwem serwisu Facebook w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Przeczytaj wszystkie opinie
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Importer - integracja z hurtowniami XML, CSV, API

  PrestaShop: 1.5 1.6 1.7
  Tłumaczenia: EN, PL
  Kod produktu: PShowImporter   PRZETESTUJ PRZED ZAKUPEM
  • Zintegruj sklep z hurtowniami, dostawcami i producentami
  • Brak ograniczeń liczby integracji
  • Wsparcie dla każdego formatu XML oraz CSV
  • Obsługa cech, atrybutów, generowania kombinacji oraz cen specyficznych
  • Obsługa Multistore, MultiLanguga, walut i kursów oraz Zaawansowanych Stanów Magazynowych
  • Tryb importu, aktualizacji, dodawania nowych pozycji oraz wyłączania niedostępnych produktów
  • Automatyczna praca i kolejkowanie wielu integracji - CRON oraz SSH
  • Manipulacja danymi: mapowanie kategorii, wyszukaj i zamień, pomijaj produkty wg. warunków i inne
  • Możliwość podłączenia do API hurtowni
  Rodzaj licencji
  Wsparcie techniczne Z modułem otrzymujesz 3 miesiące wsparcia i dostępu do aktualizacji. Dostęp ten możesz wydłużyć w dowolnym momencie. Dostęp obejmuje wszystkie moduły dostępne na Twoim koncie.
  Zalecana usługa
  Ten moduł w trakcie instalacji wymaga manualnego połączenia plików override. Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem zachęcamy do zakupu modułu wraz z usługą instalacji.

  Usługi i rozszerzenia
  Obsługa Multistore dla Inteligentnego Menadżera Importu CSV & XML. Dodatek ten uzupełni moduł Menadżera Importu CSV & XML o obsługę multistore w Twoim sklepie PrestaShop.

  Dodatek ten uzupełni moduł Importu CSV & XML o obsługę  Z aawansowanego Zarządzania Magazynem Twoim sklepie PrestaShop.

  799,00 zł 399,50 zł netto
  -50%
  491,39 zł brutto
  Opis szczegółowy

  PrestaShop: Import XML i CSV

  Samodzielna integracja sklepu z hurtowniami


  Niezależność

  Moduł zaprojektowaliśmy w taki sposób, abyś samodzielnie mógł zintegrować swój sklep z hurtowniami, dostawcami oraz dowolnymi feedami XML i CSV. Moduł połączy się za Ciebie z lokalnymi i zdalnymi feedami produktowymi w plikach XML i CSV. Wybierz dane, które chcesz przenieść, uruchom import i ciesz się przepływem informacji między hurtownią a Twoim sklepem PrestaShop.

  Szybkość

  Samodzielnie integruj swój sklep PrestaShop z hurtowniami, dostawcami i własnymi feedami produktowymi. Podłączenie kolejnej hurtowni może zająć nawet kilka chwil - wgraj plik, wybierz dane, które chcesz importować i zacznij import. Raz zintegrowana hurtownia pracuje bezobsługowo. Moduł samodzielnie pobiera aktualne dane i aktualizuje katalog produktów w Twoim sklepie. W każdej chwili możesz modyfikować ustawienia każdego z feedów: dodawaj, pomijaj i modyfikuj dane z feeda, zanim te trafią do sklepu.

  Elastyczność

  Moduł nie ograniczy Twojej kreatywności w imporcie asortymentu. Możesz wskazać dane do importu i polegać na pełnej automatyzacji lub wykonać zaawansowane operacje na danych. PShowImproter umożliwia importowanie wybranych producentów, mapowanie i pomijanie kategorii, przeliczanie kursów walut, naliczanie narzutu, łączenie i edytowanie informacji o produkcie, warunki importu dla dowolnych wartości, multistore, wielo-magazynowość, import atrybutów i generowanie kombinacji, wyszukiwanie i podmienianie danych oraz wiele więcej...  

  Funkcjonalność

  • Aktualizuj i dodawaj produkty z wszystkich hurtowni na świecie (w tym 690 hurtowni z Polski)

  • Importuj dane z dowolnych plików CSV i XML

  • Używaj kolejkowania plików oraz CRON do przeprowadzania automatycznej integracji z wieloma hurtowniami naraz

  • Konfiguruj pliki w celu aktualizacji danych o produktach oraz dodawania nowych produktów

  • Moduł wykrywa Twoje modyfikacje oraz zmiany w hurtowni i inteligentnie aktualizuje dane w sklepie

  Porządek w katalogu produktów

  Moduł integruje feedy oraz pliki XML i CSV, jednocześnie przypisując hurtownie do importowanych produktów, co zapewnia porządek w Twoich danych. Umożliwia też kilkukrotną integracje tego samego pliku, czyli np. w pierwszej kolejności kompletny import, a następnie powtórną operację, np. w celu aktualizacji tylko cen i stanów magazynowych. Możesz też zaimportować ten sam produkt od wielu dostawców. 

  Nasz moduł  to elastyczne rozwiązanie, które dostosujesz do każdej potrzeby

  Gwarantujemy, że po godzinie spędzonej z modułem będziesz samodzielnie importować i aktualizować dane w swoim sklepie. W trakcie użytkowania moduł odkryje przed Tobą wiele funkcjonalności, które pozwolą Ci zarządzać katalogiem produktów efektywniej niż dotychczas. Dla osób ceniących swój czas oferujemy pełne wsparcie na HelpDesk związane z obsługą modułu oraz konfiguracją hurtowni. Koszt konfiguracji przez nasz zespół dowolnej hurtowni to kosz 100 zł netto / plik.

  Obejrzyj film prezentujący podstawowe możliwości modułu:

  Integracja z hurtowniami w 5 krokach

  Raz skonfigurowany przy pomocy naszego menedżera importu plik, zaczyna aktualizować dane w Twoim sklepie. Każdą konfigurację możesz w każdej chwili edytować, duplikować lub wyłączyć. Nie martw się o efekty przeprowadzanych operacji – log pracy modułu poinformuje Cię o poprawnie przeprowadzonych importach lub wystąpieniu błędów. Moduł przeprowadzi Cię przez proces dodania, konfiguracji oraz importu danych w 5 krokach:

  1. Utwórz listę Twoich integracji. Dodawaj, a następnie zarządzaj feedami produktowymi XML i CSV od Twoich dostawców.
  2. Wyznacz zadania. Zdefiniuj jakie operacje ma wykonać moduł. Jego zadania to min. import, aktualizacja oraz dodanie nowych i wyłączenie niedostępnych produktów. W tym kroku dopasujesz też język importu, sklep multistore i inne globalne ustawienia.
  3. Konfiguruj dane. Zdecyduj, które dane z pliku chcesz przenieść do sklepu, a następnie dopasuj je do swoich potrzeb, pomiń lub skorzystaj z ustawień domyślnych.
  4. Personalizuj import. W tym kroku uzyskasz dostęp do ustawień zaawansowanych. Pomijaj producentów, mapuj kategorie, ustalaj warunki importu oraz dodawaj, wyszukuj i zmieniaj dane.
  5. Finalizuj integrację. Uruchom import ręczny lub w pełni automatyczny. W każdej chwili możesz zatrzymać proces i wrócić do niego później. Modułem możesz bezdotykowo uruchamiać importy i aktualizacje wykorzystując CRON, SSH oraz kolejkowanie wielu plików.

  Współpracuj z wieloma hurtowniami

  Integracja z wieloma hurtowniami może wywoływać duplikację produktów, które są dostępne w kilku hurtowniach jednocześnie. Moduł od PrestaShow rozwiązuje ten problem.

  Importer od PrestaShow umożliwia przypisywanie produktów do konkretnej hurtowni. Efekt, który uzyskasz to brak nadpisań oraz duplikacji. Twój asortyment zaczyna być aktualizowany np. przez hurtownie, które oferują produkt w najniższej cenie.

  Możesz wykorzystać również import konkretnych dostawców, dzięki czemu zachowasz porządek integrując się z wieloma hurtowniami.

  Kolejkowanie plików – sposób na import

  Moduł wprowadza udogodnienie w postaci kolejkowania plików do importu. Skonfigurowane przez Ciebie pliki, importują się jeden po drugim, według ustawień dla każdego z nich. Umożliwia to integrację i aktualizację danych z wieloma hurtowniami bez angażowania Cię w proces.

  Z importerem od PrestaShow, skonfigurujesz jeden import, który zastąpi wiele manualnych operacji. W ten sposób personalizujesz swój asortyment, oszczędzasz czas i nie obciążasz serwera.

  Zaimportujesz wszystkie informacje o produktach do PrestaShop

  Tryb importu i aktualizacji obejmuje wszystkie dane dotyczące katalogu produktów i kategorii, których uzupełnienie i aktualizację możesz zautomatyzować naszym modułem. Zacznij wygodną pracę z funkcjami takimi, jak:

  Obsługa narzutu dla wszystkich rodzajów cen. Możesz importować ceny netto, brutto, jednostkowe, specyficzne oraz cenę zakupu. Dla każdej ceny możesz ustalić narzut z uwzględnieniem przedziałów cenowych, np.: dla ceny netto 10-15 zł nalicz 10%, a dla 15-50 zł 4% narzutu. Aby wykonać więcej ciekawych i automatyzujących operacji na cenach sprawdź moduł Price Master - inteligentne zarządzanie cenami.

  Obsługa dostawców. Importuj i aktualizuj ten sam artykuł od wielu dostawców. Z importerem od PrestaShow wykorzystasz wszystkie możliwości dostępne w PrestaShop;

  Ceny specyficzne. Zautomatyzuj dodawanie i aktualizację cen specyficznych. PShowImporter umożliwia transfer wszystkich pól związanych z Cenami Specyficznymi;

  Cechy, atrybuty i generowanie kombinacji. Wygeneruj kombinacje na podstawie atrybutów w pliku. Importer zrobi to automatycznie. Nie musisz używać w tym celu dodatkowych modułów i generatora kombinacji.

  Uzupełnij brakujące dane

  W Twoich plikach XML i CSV brakuje danych? Dzięki modułowi, importowane lub aktualizowane produkty, mogą być uzupełniane o ręcznie dodawane wartości.

  Utwórz np. pole o zawartości „SONY” i dopasuj je jako „Nazwa producenta”, lub „Cecha: Producent”. Importer doda powyższe informacje do wszystkich produktów, tak jakby znajdowały się w importowanym feedzie XML czy CSV.

  Moduł zapewnia swobodę modyfikacji plików. Możesz łączyć wiele pól w jedno, np. „Producent + Nazwa + Cecha: Kolor” = „Nazwa produktu”. Możesz wykorzystać opcję "Wyszukaj i Zamień", która pozwoli Ci podmienić dowolne frazy na te, które lepiej wykorzystasz np. w pozycjonowaniu lub oznaczeniu swojej marki.

  Efektywność i oszczędność czasu

  Moduł na bieżąco rozwiązuje nieprawidłowości podczas integracji. Technologie, które wykorzystaliśmy, rozpoznają i naprawiają za Ciebie błędy, które pojawiają się w feedach XML i CSV.

  Specyfika Twojej infrastruktury zostanie w pełni wykorzystana. Moduł eksploatuje potencjał i RAM wieloprocesorowych serwerów, dzięki czemu obsługując małe i bardzo duże pliki XML.

  PShowImporter współpracuje z serwerami FTP i VPS, maszynami dedykowanymi i chmurami danych (Google Cloud, Azure, AWS). Wykorzystaj możliwości swojej infrastruktury. Wydajność serwera zwiększa szybkość importu i aktualizacji danych. Zapoznaj się z zakładką WYMAGANIA, aby poznać niezbędną konfigurację hostingu, na którym chcesz uruchomić nasz moduł.

  CRON i SSH

  Moduł obsługuje import i aktualizację danych, zwalniając Cię z obowiązku ręcznego uruchamiania i nadzorowania importów. PShowImprorter przeprowadzi zaplanowane operacje w ustalonym dniu i godzinie. Każdy skonfigurowany plik może otrzymać swój link bezpośredniego importu CRON.

  Jeśli np. przeprowadzasz integrację z wieloma hurtowniami, możesz ustawić pliki w kolejce. Dzięki kolejce będą uruchamiać się jeden po drugim, a w konfiguracji CRON będziesz mógł uruchomić tylko jeden link odpowiadający za kolejkę. 

  Inne platformy sprzedażowe

  Jeśli chcesz zintegrować się z katalogami produktów z innego sklepu lub migrować inny sklep PrestaShop do swojego sklepu PrestaShop, możesz skorzystać z Feedera. Modułem Feeder wyeksportujesz produkty z PrestaShop do plików XML, a następnie przeprowadzisz ich import przy użyciu Menedżera Importu.

  Natychmiastowa integracja między dwoma sklepami PrestaShop

  Menedżer Importu w pełni współpracuje z modułem Feeder, zapewniając natychmiastową, dwustronną integrację sklepów PrestaShop 1.5, 1.6 oraz 1.7.

  Integracja PrestaShop z API hurtowni

  PShowImporter posiada funkcję integracji PrestaShop z API hurtowni. Jeśli Twoja hurtownia udostępnia produkty tylko za pomocą API, możemy przygotować połączenie, które przekaże produkty z API do PShowImportera, a ten zaimportuje je wg. Twoich ustawień do PrestaShop. Abyśmy mogli wycenić integrację API przygotuj:

  • Dokumentację API hurtowni (hurtownia powinna ją udostępniać np. w formacie PDF)
  • Dostęp do konta testowego API

  Następnie napisz do nas maila - możesz skorzystać z zakładki Kontakt

  Obsługa Multistore

  PrestaShop Multistore to jeden panel administracyjny dla wielu sklepów. Multistore jest standardową funkcją PrestaShop 1.5, 1.6 oraz 1.7 i możesz ją włączyć w panelu administracyjnym swojego sklepu.

  Korzystając z naszego modułu możesz importować i aktualizować produkty w wielu sklepach Multistore. Importer pozwoli Ci wykonywać operacje na wszystkich lub wybranych sklepach.

  Obsługa Multistore przez moduł Importera jest opcjonalna. W zależności od potrzeb, możesz od razu otrzymać Importer z obsługą Multistore lub dokupić ją później, w dowolnym terminie.

  Uwaga: Jeśli w Twoim sklepie włączony jest Multistore, obsługa Multistore jest niezbędna do prawidłowego działania modułu. Obsługa Multistore obejmuje jedną instalację PrestaShop z włączoną opcją Multistore oraz wszystkie domeny podpięte do Multistore.

  Obsługa Zaawansowanych Stanów Magazynowych

  Zaawansowane Stany Magazynowe (ZSM) to standardowa funkcja PrestaShop 1.6, którą możesz włączyć w ustawieniach sklepu. Funkcja ta umożliwia bardzo szczegółowe zarządzanie Twoim magazynem lub wieloma magazynami: ruchy, pokrycie, uzupełnianie stanu i wiele więcej. Uwaga: ZSM zostały usunięte z PrestaShop 1.7.

  Obsługa ZSM przez moduł Importera jest opcjonalna. W zależności od potrzeb, możesz od razu otrzymać Importer z obsługą ZSM lub dokupić ją później, w dowolnym terminie.

  Uwaga PrestaShop 1.6: Jeśli w Twoim Sklepie włączone są Zaawansowane Magazyny, dodatek obsługujący ZSM jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania Modułu Importera.

  Uwaga PrestaShop 1.7: W PrestaShow stworzyliśmy moduł PShowAdvancedStocks dla PrestaShop 1.7. Funkcjonalność PShowAdvancedStocks pozwoli Ci prowadzić wielomagazynową gospodarkę produktów w prosty sposób oraz wejść dzięki niej w nowe interakcje z klientem, np. wyświetlając dostępność produktu w sklepach stacjonarnych lub punktach odbioru. Jeśli w Twoim sklepie korzystasz z modułu PShowAdvancedStocks, dodatek obsługujący ZSM jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania Modułu Importera.

  Log pracy importera

  Porządkuj dane oraz przeglądaj błędy w plikach. Log pracy importera zapisuje wszystkie czynności wykonywane przez moduł. Informuje również o wystąpieniu błędów i pominięć podczas integracji. Log generowany jest w trakcie każdego uruchomienia importu lub aktualizacji. Możesz go przeglądać w trakcie importu lub jako plik txt na serwerze.

  Darmowe modyfikacje PrestaShop

  W ustawieniach modułu możesz włączyć niedostępne w PrestaShop funkcjonalności, które pomogą Ci wygodnie zintegrować się z każdą hurtownią i dostawcą:

  1. Cena kombinacji jest całkowitą ceną produktu (a nie wpływem na cenę produktu)
  2. Dodatkowe pole "Opis kombinacji” - klient po zmianie kombinacji widzi jej indywidualny opis.
  3. Dodatkowe pola “Wymiary kombinacji: długość, szerokość, głębokość, waga”
  4. Automatyczna Przerwa Techniczna w trakcie pracy importera

  ---

  Szczegółowe informacje związane z działaniem modułu importu i aktualizacji

  Poniżej opisujemy 5-krokową obsługę importera oraz jego najważniejsze funkcje. Moduł stale rozwijamy, dlatego zachęcamy da zapoznania się z zakładką CHANGELOG (listą zmian) oraz do przetestowania modułu w sklepie demo.prestashow.pl, gdzie znajdziesz najnowszą wersję modułu i poznasz jego aktualne funkcje.

  Krok 1. Lista integracji i plików

  Do modułu możesz wgrać dowolną liczbę plików XML oraz CSV z dysku, podając link URL lub dane logowania do dowolnego serwera. Przed kolejnymi uruchomieniami pliku importer może pobrać świeży plik z adresu URL lub z serwera FTP. Każdy plik możesz skonfigurować do innych zadań. 

  W zarządzaniu wieloma integracjami pomoże Ci podręczne menu:

  prestashop importer handy menu

  Krok 2. Konfiguracja pliku

  Dla każdego wgranego pliku możesz przeprowadzić indywidualną konfigurację. Konfiguracja obejmuje m.in.:

  • Wybór importowanego języka
  • Wybór sklepu / sklepów / grup sklepów (tylko z opcją Multistore)
  • Rodzaj importowanych danych: produkty (obejmuje wszystkie dane), tylko kategorie, tylko cechy, tylko atrybuty i kombinacje
  • Tryb importu: importuj wszystko, tylko aktualizuj, tylko dodaj nowe pozycje, aktualizuj + dodaj nowe pozycje
  • Wybierz wartość unikalną dla potrzeb aktualizacji: ID produktu, Kod produktu, EAN13, Kod dostawy
  • Identyfikator pliku - powiązanie pliku z produktem w sklepie, dzięki czemu inne integracje go nie nadpisują
  • Włącz / wyłącz logowanie operacji do pliku

  Aktualizuj tylko raz. Tylko pierwszy produkt w pliku z unikalną wartością zostanie zaktualizowane. Kolejne pozycje, nawet jeśli posiadają unikalną wartość, zostaną pominięte.

  Wyłącz produkty nie istniejące w pliku. Jeśli włączysz tą opcję bez wypełniania identyfikatora pliku, opcja będzie dotyczyła również produktów importowanych z innych plików oraz dodanych ręcznie.

  Ustaw zerowy stan produktów nie istniejącym w pliku. Jeśli włączysz tą opcję bez wypełniania identyfikatora pliku, opcja będzie dotyczyła również produktów importowanych z innych plików i dodanych ręcznie.

  Krok 3. Dopasowanie danych: wybierz i skonfiguruj dane w pliku, które trafią do sklepu

  W tym kroku dopasujesz dane z pliku do danych w sklepie. Możesz zaimportować dowolne dane, a wybrane pominąć. Import obsługuje ponad 150 pól, które możesz ustawić do swoich potrzeb. Większość pól posiada swoje indywidualne ustawienia, tak abyś mógł importować dane w sposób Ci najwygodniejszy.

  Poniżej zamieszczamy dwa przykłady: Cena netto oraz Ścieżka kategorii. Pozostałe pola obsługiwane przez importer również posiadają własną konfigurację, którą możesz poznać w sklepie demo.prestashow.pl.

  Konfiguracja dla pola Cena netto posiada ustawienia takie, jak:

  • Narzut dla cen
  • Pomiń produkt jeśli cena netto równa lub mniejsza niż
  • Pomiń produkt jeśli cena netto równa lub większa niż
  • Pomiń produkt jeśli cena netto w pliku jest niższa niż w sklepie
  • Pomiń produkt jeśli cena netto w pliku jest wyższa niż w sklepie
  • Pomiń produkt jeśli cena netto w pliku z narzutem w pliku jest wyższa niż w sklepie
  • Pomiń produkt jeśli cena netto w pliku z narzutem w pliku jest niższa niż w sklepie

  Dla profesjonalnego zarządzania cenami, narzutami, marżami i zaokrąglaniem cen polecamy moduł PriceMaster. Moduł ten wykrywa aktualizacje cen wykonane przez Menadżer Importu i automatycznie aktualizuje ceny wedle skonfigurowanych przez Ciebie kryteriów, np. marża wg producenta, zaokrąglanie wg kategorii, narzut wg konkretnych produktów, itp.

  Konfiguracja dla pola Ścieżka kategorii posiada ustawienia takie, jak:

  • Separator ścieżki kategorii
  • Usuń stare powiązania produktów z kategoriami
  • Dodaj produkt do wszystkich kategorii w ścieżce
  • Odwróć ścieżkę (np. kat1/kat2/kat3/kat4 -> kat4/kat3/kat2/kat1
  • Nie dodawaj produktu do kategorii głównej
  • Dodaj produkt do kategorii nadrzędnych
  • ID kategorii nadrzędnej

  Możesz importować jedno pole z pliku do wielu pól w sklepie. Np. jeśli Twój plik XML posiada tylko jeden opis produktu - będziesz mógł go zaimportować jako: krótki opis, długi opis oraz opis meta.

  Poniżej lista ustawień, która jest dostępna dla każdego z 150 pól, które możesz importować Menadżerem Importu 

  • Dopisz przed - dodaj dowolną wartość przed wartością z piku
  • Dopisz za - dodaj dowolną wartość po wartości z pliku
  • Utnij od początku - wytnij X znaków od początku wartości z pliku
  • Utnij od końca - wytnij X znaków od końca wartości z pliku
  • Tylko dla nowych obiektów - jeśli aktywne, to pole zostanie zaimportowana tylko dla nowych produktów (nieistniejących w sklepie)
  • Poddaj dane obróbce wyrażeniami regularnymi (regex) - podaj dowolne wyrażenie regularne, aby poddać dane obróbce
  • Importuj, jeżeli spełnia wyrażenie regularne (regex) 
  • Połącz te same pola - możesz łączyć dwa lub więcej pól z XML w jedno pole w sklepie, np. Nazwa + Producent + Cecha = Nazwa produktu w sklepie.
  • Wyszukaj i zamień - zdefiniuj pary słów, które moduł znajdzie i zastąpi podczas importu tego pola.

  Krok 4. Konfiguracja zaawansowana

  Po wybraniu i skonfigurowaniu danych, które chcesz importować, możesz ustawić dla wybranych danych kilka dodatkowych operacji:

  Mapowanie kategorii. Produkty zostaną zaimportowane do kategorii istniejących w Twoim sklepie. Dla każdej kategorii istniejącej w pliku masz do wyboru:

  • Importuj bez zmian
  • Importuj do <wybór kategorii istniejącej w sklepie>
  • Nie importuj produktów z tej kategorii
  • Wyłącz produkty z tej kategorii, które nie istnieją w pliku

  Pomiń producentów. Wybierz producentów, których produktów nie chcesz importować.

  Kurs wymiany. Skorzystaj z tej opcji, aby obliczyć cenę z pliku zgodnie z kursem wymiany podczas importu. Po włączeniu tej opcji możesz podać przeliczniki dla kursów wymiany.

  Globalne zamienniki. Możesz podać pary ciągów znaków, które importer wyszuka i zamieni. Globalne zamienniki działają dla całego pliku i dotyczą wszystkich dopasowanych do importu pól.

  Warunki importu. Utwórz dowolną ilość warunków importu, na które składają się:

  1. Gdy <dopasowane pole>, np. nazwa produktu
  2. Jest równe / nie jest równe / zawiera / nie zawiera / jest większe / jest mniejsze niż <podaj-dowolną-wartość>
  3. Wtedy pomiń / importuj

  Przykład 1: Jeśli cecha:rozmiar zawiera XXXL wtedy nie importuj.
  Przykład 2: Jeśli link URL do zdjęcia jest puste wtedy pomiń import produktu.

  Krok 5. Import - ręczny lub automatyczny

  • Możesz skorzystać z importu ręcznego - produkt po produkcie, aby móc obserwować poprawność dodawanych danych w Twoim sklepie
  • Możesz uruchomić import automatyczny.
  • W trakcie importu moduł poinformuje Cię o postępie pracy, szybkości importu oraz czasie do zakończenia.
  • Rozpoczęty import możesz przerwać w dowolnej chwili, zamknąć przeglądarkę i wznowić w dowolnym momencie.
  • W trakcie importuj powstaje log pracy importera, dzięki któremu na żywo możesz obserwować, jakie dane są importowane, jakie napotkano błędy lub które dane importer pominął wedle przeprowadzonej konfiguracji.
  • Każdy import/aktualizację możesz uruchomić również za pomocą CRON oraz SSH.

  Import danych do PrestaShop

  Importer pozwala importować ponad 150 interaktywnych pól z feedów XML, CSV i integracji API do sklepu PrestaShop. Pola, które możesz importować i aktualizować opisaliśmy w Bazie Wiedzy HelpDesk.

  Listę możliwości Importera stale udoskonalamy

  Funkcjonalność Menadżera Importu jest odzwierciedleniem potrzeb naszych klientów działających na rynku eCommerce. Jesteśmy przekonani, że nasz moduł wyprzedza możliwościami wszystkie rozwiązania na rynku i wyznacza nowe kierunki w automatyzacji procesów kierujących branżą eCommerce.

  Zachęcamy do sprawdzenia modułu w sklepie demo.prestashow.pl - poznasz tam aktualne funkcje modułu. Aby być na bieżąco możesz zapoznać się również zakładką CHANGELOG.

  Changelog dni temu)
  PSHOWIMPORTER CHANGELOG
  ==========

  v2.232 - 2021-02-26
  -----
  * added the ability to display the date of the last import on the product page

  v2.231 - 2021-01-19
  -----
  * added the ability to skip rows when adding csv files

  v2.230 - 2020-12-17
  -----
  * added the ability to enabled the conversion of grams to kilograms during import
  * fixed cover import when there is only one photo in the file

  v2.229 - 2020-09-03
  -----
  * added new security features to prevent incorrect
  inventory resetting and disabling products and
  combinations that are already missing from the source file

  v2.228 - 2020-04-29
  -----
  * fixed bug in importing specific prices to multi store
  * fixed bug in duplicated features on PS1.7
  * fixed other bugs

  v2.227 - 2020-04-07
  -----
  * improvement has been added due to the slow import of stocks of products
  (added new option in the second configuration step: Recalculate product quantities using stock movements)
  The problem only occurred when advanced stock management was enabled in the store.

  v2.226 - 2020-03-24
  -----
  * allow to convert price using rates defined in the store
  * fixed bug that could have caused incorrect field configuration reading

  v2.225 - 2020-03-05
  -----
  * fixed bug in import of product attachments
  * added support for libxml 2.9.9
  * allow to import field: online only

  v2.224 - 2019-12-11
  -----
  * allow to import category image
  * fixed bug related to product features
  * fixed overrides
  * from now you can change the limit of features displayed in the import configuration (step 3)

  v2.223 - 2019-10-22
  -----
  * allow to merge fields inside a single combination tag with fields from outside of this tag
  * from now module won't import multiple times image from the same url for the same product id

  v2.222 - 2019-10-16
  -----
  * fixed bugs

  v2.221 - 2019-10-03
  -----
  * NEW! allow to import product attachments
  * NEW! allow to import combination attributes by identifiers
  * fixed bugs with combination import

  v2.220 - 2019-09-19
  -----
  * import of the combination with the product data has been improved
  (after the update, it is necessary to configure an additional
  field in the basic import configuration to import combinations
  with products; field: XML path to single combination data inside the product tag)
  * allow to cancel import when unable to read invalid xml file
  * reduced number of sql queries

  v2.219 - 2019-08-02
  -----
  * fixed many bugs

  v2.218 - 2019-06-05
  -----
  * added fixes to prevent timeout errors (max_execution_timeout)

  v2.217 - 2019-05-16
  -----
  * fixed automatic resume of automatic import

  v2.216 - 2019-04-08
  -----
  * NEW! ability to import position of the category
  * NEW! ability to import position of the product
  * fixes in file upload from URL
  * fixed category matching

  v2.215 - 2019-04-01
  -----
  * NEW! import 'minimal quantity'
  * NEW! option in the configuration: Do not add products to other shops
  * fixed bug in importing main photo of the product
  * fixed bugs

  v2.214 - 2019-02-19
  -----
  * NEW! from this version you can update existing and import missing categories and features
  * fixed bug in the replacements of the values from file
  * fixed bug in the regular expressions of the value import conditions
  * fixed other small bugs

  v2.213 - 2019-01-24
  -----
  * added new product fields: delivery_in_stock, delivery_out_stock [only PrestaShop >=1.7]
  * fixed bugs

  v2.212 - 2019-01-16
  -----
  * NEW! rotate image if width is larger than height

  v2.211 - 2018-10-22
  -----
  * NEW! introduced GuzzleHttp to support:
  Basic HTTP auth, Digest auth, Microsoft NTLM auth
  * NEW! by default, the import status is retrieved using the long polling
  method, but you can disable it in the module settings
  * improved reading of XML files
  * improved conversion of CSV to XML
  * added many improvements
  * fixed bugs

  v2.210 - 2018-09-21
  -----
  * NEW! you can assign imported products to a file.
  Thanks to this, you can set, for example, products that have disappeared
  from the file but were previously imported from a given file, have been
  turned off or their quantity can be reset. To assign products to a file,
  you must enter a value in the second step of the file configuration that
  will connect the product with the file.
  * NEW! option in category matching: What to do with products whose category
  has not been configured below?
  * added many improvements
  * fixed bugs

  v2.209 - 2018-09-10
  -----
  * prevent exec timeout during automatic import
  * fixed category skipping
  * cut too long strings
  * fixed bugs

  v2.208 - 2018-09-07
  -----
  * fixed bugs

  v2.207 - 2018-09-03
  -----
  * fixed bugs

  v2.206 - 2018-08-27
  -----
  * improved import speed
  * less consumption of data transfer (web browser <-> server)
  * fixed bugs
  * NEW! module setting: set 'use in import' = 1 for all products
  * NEW! import specific price for combination
  * NEW! the ability to set the main object tag inside another tag
  in this example:

  ```


  ...

  ...

  ...

  ...

  ...

  ...

  ...

  ...

  ```

  you can set /xml/product/feature as main object tag

  v2.205 - 2018-06-20
  -----
  * extended price margin
  * improved XML parser
  * added new sample files
  * new unique product value: supplier reference (from now you can find & update existing products using this value)
  * NEW! import product price discount by the amount from the file

  v2.204 - 2018-05-14
  -----
  * NEW! specify the delay time in seconds between each imported object
  * NEW! set margin price for combination product price impact
  * NEW! import combination product price impact tax included
  * NEW! added support to Latin 2 (ISO-8859-2) encoded CSV file
  * fixed small bugs

  v2.203 - 2018-03-21
  -----
  * NEW! skip product import if combination with code from file exists in the shop
  * NEW! added support to UTF-16 and other encodings
  * NEW! added support for special csv separator: broken pipe

  v2.202 - 2018-02-12
  -----
  * fixed bug in importing category by ID
  * fixed bug in importing 'When out of stock'
  * fixed other small bugs

  v2.201 - 2018-01-16
  -----
  * NEW! option for product promotional price: Import as product net price impact (find this option in fields matching - step 3)
  * NEW! since this version you can choose: What to do with object which has got incorrect one or more fields? (find this option in the second import step)

  v2.200 - 2018-01-05
  -----
  * NEW! option for product specific price: Remove old specific prices?
  * NEW! option for product specific price: Tax included?
  * NEW! option for product promotional price: Tax included?
  * improved import logging
  * improved category matching

  v2.199 - 2017-12-22
  -----
  * NEW! since this version you can specify PHP location to be used during CRON and SSH import (find this in the module settings tab),
  it's very useful when you are using hosting witl multiple php versions and you want to specify what version should be used for imports
  * NEW! you can specify cpu usage limit for CRON and SSH import (find this in the module settings tab)
  * improved images separated by delimiter
  * fixed bug in combination import

  v2.198 - 2017-11-25
  -----
  * NEW! you can import promotional price (as specific price) (see in fields matching)
  * NEW! you can import specific price with full prestashop configuration (see in fields matching)

  v2.197 - 2017-11-23
  -----
  * improved product import status

  v2.196 - 2017-11-22
  -----
  * improved save additional configuration (step 4)
  * NEW! you can choose if feature should be imported as customized or as pre-defined; find this option in fields matching (step 3) in feature value options
  * NEW! since this version you can update combinations without product matching

  v2.195 - 2017-11-08
  -----
  * NEW! option in primary configuration "Generate all possible combinations" - If enabled, module will generate all possible combinations from attributes of imported products.

  v2.194 - 2017-11-07
  -----
  * NEW! clear the import log of the selected file in the list
  * NEW! import product/combination quantity into warehouses

  v2.193 - 2017-10-24
  -----
  * added new option to `feature value` in the data matching: feature name; check this in the third import step (matching data)
  * improved importing
  * NEW! now you can decide what you want to do with product/combination quantity from the file: set quantity in the shop or increase quantity in the shop

  v2.192 - 2017-10-16
  -----
  * a major bug fix has been added to the object update import

  v2.191 - 2017-10-13
  -----
  * NEW! since this version you can set to re-encode xml file with utf-8 to prevent encoding errors during import
  * NEW! option in the fields matching: Only for new objects - If active, this value will be imported only for new objects (not existing in the store)
  * NEW! since this version you can export/import file with all configuration of the file import; this may be usable for backup or migration to other store
  * improved import of product quantity

  v2.190 - 2017-09-28
  -----
  * NEW! since this version you can define import conditions in the fourth import step

  v2.189 - 2017-09-27
  -----
  * NEW! since this version you can use regular expressions in the replacements in third and fourth import step
  * improved custom matches in third import step
  * improved importing quantity of the product combination
  * improvement: force add every product to search index

  v2.188 - 2017-09-15
  -----
  * NEW! since this version you can import new features during products import
  * NEW! added new option to product description field: Insert newline tags (switch)
  * improved XML reading

  v2.187 - 2017-09-08
  -----
  * NEW! since this version you can define pairs of strings that the module will find and replace during the import, options available in third and fourth import step

  v2.186 - 2017-09-06
  -----
  * improved import performance
  * improved product quantity import
  * NEW! since this version you can define custom exchange rates for prices from file, options available in fourth import step

  v2.185 - 2017-09-04
  -----
  * improved import of the default product category
  * improved category import
  * improved merging fields from file

  v2.184 - 2017-09-02
  -----
  * added improvements in combination import
  * added option in category path import: ID of the parent category

  v2.183 - 2017-08-22
  -----
  * NEW! option in file upload (for csv only): First row contains column headers
  * NEW! option in product import: Skip product when net price with overhead in the file is higher than in the shop
  * NEW! option in product import: Skip product when net price with overhead in the file is lower than in the shop
  * NEW! option in module settings: Enable maintenance mode during import
  * fixed typo in translations
  * improved custom matchings
  * improved selection of category in fourth import step
  * improved third import step
  * improved mod: combination sizes

  v2.182 - 2017-08-16
  -----
  * NEW! added option: Skip product when gross price in the file is higher than in the shop
  * NEW! added option: Skip product when net price in the file is higher than in the shop
  * NEW! added option: Skip product when net price in the file is lower than in the shop
  * improved importing to several shops
  * improved copying configuration from other files

  v2.181 - 2017-08-08
  -----
  * fixed bug in getting field options in the data matching
  * fixed a typo in final configuration step
  * fixed form in primary configuration

  v2.180 - 2017-08-07
  -----
  * fixed bug in loading fields from file to match data
  * fixed cache bug in fields matching
  * improved product category import
  * improved product image import
  * fixed script which converts csv to xml before every import
  * fixed other small bugs

  v2.179 - 2017-08-03 [all files have to be reconfigured in this version]
  -----
  * NEW!
      In version v2.179, most options were moved from step 2 (basic configuration) to step 3 (data matching).
      As a result of these changes, all files have to be reconfigured.
      From now every field from file has his own configuration.
      For example, if you have two or more fields with image url, you can configure different image quality for each of these fields.
  * fixed bug in downloading file before import
  * fixed counters in the import page
  * fixed bug in importing descriptions to many shops
  * improved formatting url of the product's image
  * fixed bug in converting csv into xml

  v2.178 - 2017-07-19
  -----
  * added new modification in `Module settings` tab - from now combinations can have a dimensions (width, height, depth)
  * added option in the primary configuration (step 2): skip import if price (net/gross) from file is lower than from shop
  * introduced import priorities of matched values in third step - more info in file configuration in step 3. matching data
  * fixed object tag in field matching
  * fixed problem with white spaces in the image url
  * fixed problem in importing image from ftp url
  * fixed missing image legends; from now: image legend = product name

  v2.177 - 2017-07-12
  -----
  * added possibility to remove old relations between product and categories
  * fixed bug in file names
  * automatically select object tag if file converted from csv
  * fixed product image sizes
  * fixed product image multistore

  v2.176 - 2017-07-06
  -----
  * now you can update categories
  * fixed bugs

  v2.175 - 2017-07-05
  -----
  * added possibility to activate products only in selected shops
  * fixed reported bugs

  v2.174 - 2017-07-04
  -----
  * fixed import of lang fields
  * fixed product update bug
  * fixed backslash as category separator
  * added possibility to skip product if manufacturer name not specified in the file

  v2.173 - 2017-07-03
  -----
  * from now module imports only XML documents (csv files are converted to xml)

  v2.172 - 2017-06-22
  -----
  * improved multistore

  v2.171
  * disabled sorting by id in category matching

  v2.170 - 2017-06-13
  -----
  * updated sample files
  * fixed bugs

  v2.168 - 2017-05-23
  -----
  * added custom xml matching

  v2.167 - 2017-05-23
  -----
  * fixed encoding of csv end of the line
  * on product category update - unlink product from current categories before importing new
  * improved ssh import
  * improved logs

  v2.165 - 2017-04-12
  -----
  * improved error handling
  * skip import of a product based on its quantity
  * new option: do not import product manufacturer - use matched field only for skipping

  v2.164 - 2017-03-30
  -----
  * remove images added before import to associated product -> remove images added before import to associated product combinations
  * added generating all available combinations for imported products

  v2.163 - 2017-03-16
  -----
  * fixed combination import
  * added to combination import: remove combinations added before import to associated product
  * added to combination import: remove images added before import to associated product

  v2.162 - 2017-03-09
  -----
  * improved manufacturer skipping
  * fixed bug in xml fields matching

  v2.161 - 2017-03-08
  -----
  * fixed product images removing
  * added debug_backtrace compatibility with old PHP

  v2.160 - 2017-03-06
  -----
  * fixed fields matching save
  * fixed var_export typo
  * fixed bug in option 'Do not add product to home category'

  v2.159 - 2017-03-03
  -----
  * fixed category duplicates
  * fixed: disable products not existing in the file
  * fixed importing images if product already has some
  * fixed counting rows in csv file
  * added global module logs
  * from now you must login to emergency update the module
  * fixed direct import

  v2.158 - 2017-03-01
  -----
  * fixed CSV import bugs

  v2.157 - 2017-02-28
  -----
  * from now you can anytime change file source
  * from now you can set to not add product to home category
  * from now you can import tax id rule
  * from now you can import categories id separated by comma

  v2.156 - 2017-02-27
  -----
  * fixed missing method

  v2.155 - 2017-02-24
  -----
  * fixed logging out during import
  * added fixes in combination image import
  * from now: exceptions will be saved to import log, import will be continued
  * added many fixed in direct&ssh import
  * fixed bug in `out of stock` import

  v2.154 - 2017-02-20
  -----
  * fixed product description
  * fixed CRON urls
  * fixed price
  * fixed CSV fields matching
  * added other small fixes

  v2.153 - 2017-02-17
  -----
  * bugs fixed
  * translations updated

  v2.152 - 2017-02-16
  -----
  * fixed error handler
  * fixed multistore
  * fixed overriding default category
  * fixed xml matching

  v2.151 - 2017-02-09
  -----
  * fixed category matching

  v2.150 - 2017-02-09
  -----
  * overrides fixed
  * from now png images are converted to jpg with white background
  * files minifying disabled

  v2.147 - 2017-02-06
  -----
  * from now module automatically minify & fix encoding in xml files
  * improved polish translations

  v2.146 - 2017-02-03
  -----
  * fixed png import
  * fixed manufacturers skipping
  * other small fixes

  v2.145 - 2017-02-03
  -----
  * fixed xml matching
  * fixed redirections in image url
  * fixed adding product to parent categories

  v2.144 - 2017-01-31
  -----
  * fixed translations
  * fixed ssh import - missing class
  * fixed images import
  * fixed friendly urls

  v2.143 - 2017-01-30
  -----
  * fixed url encoding
  * module now supports PNG images
  * fixed category matching

  v2.142 - 2017-01-26
  -----
  * fixed product link rewrite
  * from now you can add files into import queue

  v2.141 - 2017-01-20
  -----
  * fixed image import
  * fixed combination import
  * fixed log messages

  v2.140 - 2017-01-19
  -----
  * fixed categories structure
  * fixed csv import

  v2.139 - 2017-01-18
  -----
  * fixed csv import

  v2.138 - 2017-01-17
  -----
  * fixed xml matching (html code)
  * fixed url decoding from files
  * fixed missing xml object tags #471817
  * added translations: French, German, Czech

  v2.137 - 2017-01-12
  -----
  * improved large xml files import
  * fixed cron import
  * fixed ssh import
  * other small fixes

  v2.136 - 2017-01-11
  -----
  * fixed xml matching

  v2.135 - 2017-01-11
  -----
  * fixed fields merging
  * improved xml fields matching
  * fixed product carrier import
  * added multistore importing

  v2.134 - 2017-01-05
  -----
  * internal bug fixed
  * fixed translations
  * added product field: carrier

  v2.133 - 2017-01-03
  -----
  * fixed bug in product skipping
  * fixed bug in matching xml fields
  * added option in category matching:
  disable products from this category not existing in the file
  * added polish translations
  * added tab in xml fields matching: custom values
  * fixed many small bugs

  v2.132 - 2016-12-20
  -----
  * from now you can import attributes during combination import
  * fixed files download from url
  * fixed images with separator
  * improved import log

  v2.131 - 2016-12-19
  -----
  * import many images for combination
  * fix for `update only once`
  * added combination image url encoding
  * improved files list cache
  * added button: `remove sample files`
  * added secure key for ssh/direct import
  * fixed files download/update

  v2.130 - 2016-12-15
  -----
  * fixed file download
  * added chmod on files list
  * increased file download timeout

  v2.129 - 2016-12-14
  -----
  * fixed xml matching
  * added other small fixes

  v2.128 - 2016-12-09
  -----
  * fixed category matching

  v2.127 - 2016-12-08
  -----
  * fixed product id import
  * fixed quantity import
  * added option: Do not import images if product already has some
  * fixed product images import
  * module repair category structure every import

  v2.126 - 2016-12-07
  -----
  * from now you can update combinations

  v2.125 - 2016-12-06
  -----
  * fixed xml category matching

  v2.124 - 2016-11-30
  -----
  * added mod: combination description
  * fixed primary configuration options
  * added info when file is empty

  v2.123 - 2016-11-28
  -----
  * fixed fields merging
  * added bug fixes

  v2.122 - 2016-11-25
  -----
  * fixed bugs
  * added new fields in matching `merge` - it allows to merge the same fields into one value

  v2.120 - 2016-11-22
  -----
  * fixed xml matching
  * improved xml parser - now it fixes the most often file errors
  * added xml validator in matching step
  * improved cache system

  v2.119 - 2016-11-22
  -----
  * added bug fixes

  v2.118 - 2016-11-21
  -----
  * added bug fixes

  v2.117 - 2016-11-17
  -----
  * improved module view
  * improved php.ini configuration
  * fixed bug in product update by reference

  v2.116 - 2016-11-11
  -----
  * added fixes in primary config

  v2.115 - 2016-11-10
  -----
  * from now you can import many attributes to one combination
  * added many small fixes

  v2.114 - 2016-11-09
  -----
  * fixed tags import
  * fixed skipping by category and manufacturer

  v2.113 - 2016-11-07
  -----
  * fixed matching xml
  * added many small fixes

  v2.112 - 2016-11-04
  -----
  * improved xml fields matching
  * improved xml files importing
  * improved module view
  * module now uses cache for better performance

  v2.110 - 2016-10-19
  -----
  * small config fix

  v2.109 - 2016-10-10
  -----
  * fixed primary configuration
  * import accessories by product id and reference
  * many other fixes

  v2.108 - 2016-10-03
  -----
  * fixed option 'add to parent categories'
  * fixed missing vbeautify
  * fixed file download from server with SSL3

  v2.107 - 2016-09-28
  -----
  * fixed and improved category matching
  * improved confguration buttons

  v2.105 - 2016-09-19
  -----
  * fixed xml fields matching

  v2.104 - 2016-09-16
  -----
  * fixed image import with redirections

  v2.103 - 2016-09-15
  -----
  * fixed description import
  * importer will skip formatting wrong xml structure

  v2.102 - 2016-09-08
  -----
  * fixed categories matching

  v2.101 - 2016-09-06
  -----
  * added new field: category parent name

  v2.100 - 2016-09-05
  -----
  * fixed importing new lines i.e. in description
  * category importing fixed

  v2.99 - 2016-09-01
  -----
  * fixed default field values
  * fixed images import

  v2.98 - 2016-08-27
  -----
  * added import button: debug next object
  * added new xml field matching method

  v2.97 - 2016-08-24
  -----
  * added option: What to do with object which has got incorrect one or more fields? (Skip object / Import only correct fields of object)
  * changed view in primary config page
  * if combination from file exists in store, PShowImporter will remove old combination and add new one
  * added small view fixes

  v2.96 - 2016-08-23
  -----
  * fixed category matching
  * fixed multiple images import from CSV file
  * added new import field: When out of stock: 0-deny, 1-allow, 2-default

  v2.95 - 2016-08-09
  -----
  * added module option for slow servers: Import one object for each query during import ajax
  * added warning if `exec()` is disabled

  v2.94 - 2016-08-06
  -----
  * improved view for xml fields matching
  * improved view for csv fields matching
  * now you can prepend/append csv field value
  * now you can cut from start/end xml field value
  * now you can cut from start/end csv field value

  v2.93 - 2016-08-05
  -----
  * now you can prepend/append xml field value

  v2.92 - 2016-08-03
  -----
  * skip products with specified net price
  * import any quantity of images with different pathes from XMl file
  * import wholesale price

  v2.91 - 2016-07-22
  -----
  * added option: reverse category path
  * added option: Set stock to zero for products non existing in the file
  * fixed small bugs

  v2.90 - 2016-07-18
  -----
  * fixed small bugs
  * added field: category path in many places

  v2.89 - 2016-07-12
  -----
  * fixed log view on import screen

  v2.88 - 2016-07-11
  -----
  * fixed small xml matching bug

  v2.87 - 2016-07-10
  -----
  * ssh script to continue import
  * importing images from xml with the same xml path

  v2.86 - 2016-07-09
  -----
  * big changes in xml matchings - REMATCH FIELDS FOR YOUR FILES AFTER MODULE UPDATE

  v2.85 - 2016-07-05
  -----
  * php.ini fixes
  * view fixes

  v2.84 - 2016-07-02
  -----
  * added formatting values to import
  * added big files optimization
  * added memory_limit informations
  * added module update cache
  * fixed image import permissions
  * added update check skipping during import

  v2.83 - 2016-06-30
  -----
  * big files optimization
  * matching xml fields - loader

  v2.82 - 2016-06-27
  -----
  * fixed files upload

  v2.80 - 2016-06-17
  -----
  * fixed files download
  * added sample files for product features

  v2.78 - 2016-06-08
  -----
  * added field to format product quantity
  * fixed bugs

  v2.77 - 2016-06-07
  -----
  * added translations

  v2.76 - 2016-06-07
  -----
  * add improvements reported by clients

  v2.75 - 2016-06-07
  -----
  * skip errors & warnings during import

  v2.74 - 2016-06-07
  -----
  * fixed reported bugs

  v2.73 - 2016-06-06
  -----
  * fixed directories bug

  v2.71 - 2016-06-02
  -----
  * fixed missing directory
  * improved catching import errors to log

  v2.70 - 2016-06-01
  -----
  * fixed matching xml fields bug
  * added improvements for lower php version compability
  * added import log and filename on main import screen
  * fixed other many bugs

  v2.69 - 2016-05-30
  -----
  * fixed small reported bug

  v2.68 - 2016-05-26
  -----
  * import data from object tag

  v2.67 - 2016-05-25
  -----
  * fixed direct import bugs
  * importing combination image
  * fixed other reported bugs

  v2.66 - 2016-05-23
  -----
  * import attribute texture img
  * improved auto import

  v2.65 - 2016-05-19
  -----
  * improved php support for older versions
  * improved module configuration

  v2.64 - 2016-05-17
  -----
  * fixed reported combination import bug

  v2.63 - 2016-05-16
  -----
  * added info for slow servers
  * fixed import view

  v2.62 - 2016-05-11
  -----
  * added field for combination import
  * first combination will be default
  * fixed reported bugs

  v2.61 - 2016-05-10
  -----
  * fixed reported bug combinations import

  v2.60 - 2016-05-09
  -----
  * fixed combinations bug
  * other small fixes added

  v2.59 - 2016-05-05
  -----
  * fixed `final config` redirection bug

  v2.58 - 2016-05-04
  -----
  * import text: available later
  * import text: available now
  * skip products where weight is greater than X
  * now you can disable products not existing in the file
  (working for reference & id)

  v2.57 - 2016-04-30
  -----
  * now you can disable products not existing in the file
  (working only for references)

  v2.56 - 2016-04-30
  -----
  * fixed tooltip view
  * fixed import large xml files
  * fixed import combinations by product id
  * automatic generating friendly url, meta title and meta description
  * other improvements

  v2.55 - 2016-04-29
  -----
  * fixed force import product's id

  v2.54 - 2016-04-27
  -----
  * fixed csv file preview without delimiter
  * checked & fixed reported bugs

  v2.53 - 2016-04-25
  -----
  * view improvements
  * file preview as floating window
  * fixed import counter
  * fixed import by product id
  * now you can hide all tips
  * added 'module settings' tab
  * improved import speed
  * other small fixes

  v2.52 - 2016-04-24
  -----
  * added copying config & matches from other files
  * small bugs fixed

  v2.51 - 2016-04-21
  -----
  * fixed import for one lang only

  v2.50 - 2016-04-21
  -----
  * fixed primary configuration
  * fixed redirection to files list
  * improved import view
  * import combinations by product id

  v2.49 - 2016-04-20
  -----
  * fixed category matching
  * fixed matching own fields
  * other small fixes

  v2.47 - 2016-04-19
  -----
  * fixed reported bugs
  * changes in import view
  * added button: skip one object
  * changed matching data view

  v2.46 - 2016-04-18
  -----
  * view fixes
  * import product - category id
  * fixed chmod bug

  v2.45 - 2016-04-14
  -----
  * fixed category import bug
  * added skipping selected manufacturers during import

  v2.44 - 2016-04-14
  -----
  * direct import - fixed & improved
  * attributes import fixed
  * other small fixes

  v2.43 - 2016-04-13
  -----
  * added own matching for xml

  v2.42 - 2016-04-11
  -----
  * improved categories search from file
  * fixed 'import during' bug
  * fixed php warnings

  v2.41 - 2016-04-11
  -----
  * added option: do not import images for existing products
  * fixed bugs

  v2.40 - 2016-04-11
  -----
  * fixed product id bug

  v2.39 - 2016-04-08
  -----
  * fixed bugs

  v2.38 - 2016-04-08
  -----
  * fixed primary configuration js bug
  * fixed category matching bug

  v2.37 - 2016-04-08
  -----
  * added update fixes

  v2.36 - 2016-04-08
  -----
  * fixed primary configuration bug

  v2.35 - 2016-04-08
  -----
  * testing version

  v2.34 - 2016-04-07
  -----
  * you can define attributes separator
  * fixed unique product field bug
  * added info on 'during import' alert - start & last update date
  * view fixes
  * fixed directory separator bug
  * fixed configuration bug
  * fixes for official Prestashop module validator

  v2.33 - 2016-04-05
  -----
  * fixed update bug
  * fixed configuration bug
  * fixed autoload bug

  v2.32 - 2016-04-04
  -----
  * fixed category matching bug

  v2.31 - 2016-03-30
  -----
  * added sample CSV and XMl files with configuration
  * many fixes

  v2.30 - 2016-03-29
  -----
  * bugs fixed
  * view changes

  v2.29 - 2016-03-25
  -----
  * import product combinations

  v2.28 - 2016-03-24
  -----
  * import product attributes
  * many improvements & fixes

  v2.27 - 2016-03-18
  -----
  * xml tag review
  * images import improved
  * other small fixes

  v2.26 - 2016-03-16
  -----
  * categories import
  * bugs fixed

  v2.25 - 2016-03-06
  -----
  * added modifications and fixes

  v2.24 - 2016-02-29
  -----
  * fixes added

  v2.23 - 2016-02-15
  -----
  * remove configuration for file
  * duplicate xml fields for matching

  v2.22 - 2016-02-12
  -----
  * import product taxes

  v2.21 - 2016-02-11
  -----
  * user can import product features

  v2.19 - 2016-02-09
  -----
  * reported bugs fixed

  v2.18 - 2016-02-09
  -----
  * ean13 as new unique product value

  v2.17 - 2016-02-09
  -----
  * fixes for matching fields

  v2.16 - 2016-02-08
  -----
  * reported bugs fixed

  v2.15 - 2016-02-05
  -----
  * reported bugs fixed

  v2.14 - 2016-02-05
  -----
  * fixed bug with auto importing

  v2.13 - 2016-02-04
  -----
  * new format of xml data file, object tag:
  * view improved

  v2.12 - 2016-02-04
  -----
  * now you can set quantity of product when product will be disabled
  * now you can set quantity of product when product will be enabled

  v2.11 - 2016-02-02
  -----
  * many improvements
  * reported bugs fixed

  v2.10 - 2016-02-01
  -----
  * categories matching
  * reported bugs fixed

  v2.8.1 - 2016-01-26
  -----
  * reported bugs fixed

  v2.8.0 - 2016-01-25
  -----
  * filename changing
  * file cloning
  * import steps
  * disable product if out of stock
  * product descriptions with HTML removing
  * reported bug fixed

  v2.7.12 - 2016-01-25
  -----
  * reported bugs fixed

  v2.7.11 - 2016-01-22
  -----
  * reported bugs fixed

  v2.7.9 - 2016-01-20
  -----
  * reported bugs fixed

  v2.7.8 - 2016-01-18
  -----
  * import product accessories
  * system updated
  * reported bugs fixed

  v2.7.6 - 2016-01-05
  -----
  * reported bugs fixed
  * changed import page layout
  * config view fixes

  v2.7.5 - 2016-01-04
  -----
  * reported bugs fixed

  v2.7.4 - 2015-12-30
  -----
  * file configuration rebuilded

  v2.7.3 - 2015-12-29
  -----
  * improved objects counting in xml file
  * added button 'cancel import'
  * configuration improved
  * added new matching field - urls to image in many places
  * added product tags import
  * now you can run import by direct URL
  * now you can run fast import via SSH
  * reported bugs fixed

  v2.7.2 - 2015-12-28
  -----
  * added import logging
  * added option to download file from URL before importing
  * translations updated
  * added button 'import first object again'
  * reported bugs fixed
  * other small fixes

  v2.7.1 - 2015-12-23
  -----
  * fixes for xml matching

  v2.7.0 - 2015-12-22
  -----
  * new 5 matching fields - single image
  * new matching field - single main image
  * new matching field - separated images
  * user can change images quality
  * user can choose - generate thumbnails during import or not
  * improved import configuration page
  * fixed missing small product image
  * many view improvements
  * fixed missing directories
  * other reported bugs fixed

  v2.6.3 - 2015-12-21
  -----
  * xml matching fixed
  * refresh button fixed

  v2.6.2 - 2015-12-19
  -----
  * skeleton updated v2.2.2

  v2.6.1 - 2015-12-17
  -----
  * reported bug fixed

  v2.6.0 - 2015-12-16
  -----
  * added button to start import from beginning
  * added infos about data types - int, float etc.
  * view fixes
  * changed margin prices format - like this 1.00
  * margin prices is now working with gross and net price
  * other small fixes

  v2.5.1 - 2015-12-15
  -----
  * skeleton updated

  v2.5.0 - 2015-12-15
  -----
  * import category path with user defined separator
  * system fixed
  * controllers fixed

  v2.4.0 - 2015-12-15
  -----
  * added prices margin in primary configuration
  * added tax value in % in primary configuration
  to calculate netto price from brutto price from file

  v2.3.9 - 2015-12-14
  -----
  * system updated

  v2.3.8 - 2015-12-14
  -----
  * system updated

  v2.3.7 - 2015-12-11
  -----
  * fixed reported bugs

  v2.3.6 - 2015-12-10
  -----
  * fixed reported bugs

  v2.3.5 - 2015-12-09
  -----
  * fixes reported bugs

  v2.3.4 - 2015-12-01
  -----
  * redirections fixed

  v2.3.3 - 2015-12-01
  -----
  * fixed product image removing during import

  v2.3.2 - 2015-12-01
  -----
  * missing controllers fixed

  v2.3.1 - 2015-12-01
  -----
  * redirections fixed

  v2.3.0 - 2015-11-26
  -----
  * new option - 'Remove old products images'
  * small bugs fixed

  v2.1.0 - 2015-11-24
  -----
  * skeleton updated

  v2.0.0 - 2015-11-12
  -----
  * PHP < 5.4 compability
  * new module system
  * fixed bug - specific prices

  v1.1.0
  -----
  * fixed import bugs
  * fixed module installation bug
  * added import estimation time
  * improved ajax request
  * changelog moved
  * added 'One Reference update only once' option

  v1.0.3
  -----
  * faster import using ajax requests
  * added 'add only' option

  v1.0.2
  -----
  * fixed small bugs
  * added import-status directory

  v1.0.1
  -----
  * added 'update only' option
  * fixed product quantity bug

  v1.0.0
  -----
  * file upload (xml/csv)
  * download file from URL to server
  * remove file from server
  * download file from server
  * choose import language
  * [csv] select data delimiter
  * [csv] select first line number
  * choose whether to update product by ID or Reference
  * match fields from file to columns from PrestaShop database
  * import one row by clicking the button
  * fast import using ajax requests
  Komentarze
  2021-03-22 Witold G

  Moduł wymaga porządnego przeklikania. Możliwości bardzo duże. Stabilny i póki co bezbłędny. Dobry zakup.

  2021-02-13 Szymon K

  Moduł bardzo dobrze się spisuje. Jednoczesna obsługa kilku feedów od hurtowni bezproblemowa. Można mu zaufać. Mógłby wysyłać powiadomienia mailowe.

  2021-01-27 prestashow.pl

  klient - tak, moduł został dostosowany do najnowszej Presty 1.7.7x wraz z ostatnimi aktualizacjami.

  2021-01-16 klient

  Czy importer działa z prestashop 1.7.7.x?

  2020-10-30 Marcel Ł

  Po kilku miesiącach używania wszystko ok, lecz teraz przy zamówieniu w moim sklepie zauważyłem, że produkty z jednej kategorii nie mają naliczonej żadnej marży. W pliku xml wszystko w porządku, w konfiguracji również. Dotyczy to tylko jednej kategorii i jednej hurtowni.

  2020-10-27 Maciej W

  Importer wymagał kilku dni prób i błędów. Helpdesk pomocny. Możliwość integracji z plikami xml bez pośredników bezcenna :-) Polecam.

  2020-10-27 Adam

  W najnowszej wersji presty 1.7.6.8 moduł powoduje błędy, przy czyszczeniu cache, aktualizacji modułów, instalacji modułów biała strona. Po odinstalowaniu modułu importera wszystko wraca do normy.

  2020-10-09 Marcin N

  Moduł robi robotę!

  2020-10-09 Marcin N

  Moduł robi robotę!

  2020-09-29 Karol Płóciennik

  Moduł rewelacyjny...

  2020-08-09 Adam K

  Po przeszło roku użytkowania tego importera XML, z przekonaniem polecamy go. Decyzja o przeniesieniu sklepu w modelu Dropshipping z platformy SaaS na Prestashop z tym modułem, okazała się strzałem w dziesiątkę. To była doskonała, jednorazowa inwestycja. Przy okazji warto wspomnieć, że koszt naszego wcześniejszego sklepu na abonament z podłączonymi hurtowniami, wynosił około 490 zł miesięcznie, także rachunek jest prosty. Importer hurtowni od PrestaShow jest sercem naszego sklepu, które można śmiało nazwać maszynką do robienia obrotów. Moduł jest uniwersalnym kombajnem z dużymi możliwościami. Kilka hurtowni podłączyła u nas osoba zupełnie niezorientowana w tych sprawach. W przypadku wątpliwości i porady co do konfiguracji, support służył merytoryczną pomocą w miłej atmosferze. Moduł działa bez zastrzeżeń, nigdy nie było żadnych problemów. Pełna automatyzacja cron, wszystko chodzi samodzielnie w tle. W przemyślanym sklepie i allegro, w modelu Dropshipping, może być to powiem wprost - Generator dochodów bez dna, wirtualny bankomat w firmie. Zdecydowanie polecamy to genialne narzędzie.

  2020-03-13 prestashow.pl

  Kamil, tak, moduł może importować jednocześnie i cechy i atrybuty i generować kombinacje.

  2020-03-12 Kamil

  Czy moduł importuje jednocześnie cechy i atrybuty ?

  2020-03-12 prestashow.pl

  Pat, Wszystkie niezbędne operacje na cenach wykonasz za pomocą naszego modułu PriceMaster.
  Moduły są ze sobą połączone: PriceMaster wykrywa zmiany w cenach produktów, jeśli te zostały zaktualizowane przez importer i natychmiastowo zmienia ceny wg Twoich ustawień: zaokrągla, dodaje narzut lub marżę, itd.
  PriceMaster pozwoli Ci stworzyć wiele reguł modyfikacji cen: wg. producentów, dostawców, kategorii. Zarządzanie cenami z poziomu dodatkowego modułu jest wygodniejsze i szybsze.

  2020-03-06 Pat

  Widzę w komentarzach poniżej, że na listopad planowane było dodanie opcji zaokrąglania cen przy imporcie. Niestety w changelogu nie ma nadal informacji o tym, a jest to bardzo przydatna funkcja. Czy nie udało się tej opcji wciąż wprowadzić?

  2020-03-06 Łukasz Malinowski

  Czyli "niestety" używam 1.7 :(

  2020-03-02 prestashow.pl

  M. - dzięki za zgłoszenie. Zakolejkowaliśmy to pole do wydania z kolejną aktualizacją. Pamiętaj, że aktualne pola warto sprawdzić w sklepie demo :-) Moduł rozwija się szybciej niż jego opis na tej stronie :-)

  Łukasz Malinowski - wyłączanie produktów, aby moduł je pomijał jest i działa w PrestaShop 1.6. Wystarczy odhaczyć "ptaszek" na liście produktów, aby importer pomijał dany produkt. W PS 1.7 nie ma tej opcji. Jeśli będziesz zainteresowany odezwij się na HelpDesk :-)

  2020-02-29 Łukasz Malinowski

  Czyli, że nie da się wyłączyć towaru z aktualizacji?

  2020-02-14 Łukasz Malinowski

  Da się "wyłączyć" jakiś produkt z aktualizacji przez importer?
  Gdzie to się wyłącza?

  2020-02-07 Anna Anna

  Moduł działa dobrze jednak jest nieco skomplikowany. PrestaShow obiecuje nowe filmiki i poprawę wyglądu modułu. Czekamy :-)

  2020-01-27 M.

  Jeśli mnie oko nie myli, to brakuje importu alt tag dla zdjęć, szczególnie że w nowej ps 1.7 to leży i aktualnie to jest bug.
  Akurat mi się trafiło..

  2019-12-28 Bartold Mateusz

  Z modułu korzystamy od kilku miesięcy. Obsługujemy multistore zintegrowane z 8 hurtowniami. Takimi modułami podnosi się poprzeczkę. Moduł wart zakupu.

  2019-12-28 Bartold Mateusz

  Z modułu korzystamy od kilku miesięcy. Obsługujemy multistore zintegrowane z 8 hurtowniami. Takimi modułami podnosi się poprzeczkę. Moduł wart zakupu.

  2019-12-12 Michał Kosieradzki

  Genialny moduł!!! Używamy z PriceMasterem. Oba można ustawić i zapomnieć. Polecam

  2019-11-15 prestashow.pl

  zwoll - you could try our module for free and with no limits at demo.prestashow.pl

  2019-11-14 zwoll

  Hello, can you give somedays trial version, I need to be sure about this addon will help me with xml import products.... After Total Import Pro (hostjars) I cant find how import from xl :-(

  2019-10-26 Piotr Modzelewski

  Moduł ma ogromne możliwości. Zintegrowaliśmy się z dwoma hurtowniami dzieciecymi. Dorzuciliśmy własne dane z Excela. Wszystko śmiga aż miło

  2019-10-23 prestashow.pl

  Łukasz, kończymy opracowywać i szlifować metody i technologię zaokrąglania cen. Robimy to z wieloma klientami w module PriceMaster. Podstawową funkcjonalność możliwości PriceMastera, co do zaokrąglania dodamy do importera. Aktualizację tą planujemy wydać w listopadzie.

  Zachęcamy jednocześnie do sprawdzenia modułu PriceMaster. Daje on wiele możliwości manipulowania zaokrągleniami, marżami, narzutami i zmianami cen - globalnie, według wytycznych oraz indywidualnie - na liście produktów i w produkcie :-)

  2019-10-12 Łukasz

  Kiedy można się spodziewać obiecanych zaokrągleń cen?

  2019-09-25 Johanson Design

  Amazing module! Greate support!

  2019-08-17 WishGet

  Amazing module! Using it in my 1.7 Mulistore! Please transalte your demonstration videos - it will be helpfull ❤️

  2019-08-01 prestashow.pl

  Klient - tak, importer działa z PS 1.7.6

  2019-08-01 klient

  Czy moduł działa z presta 1.7.6?

  2019-07-27 Łukasz Malinowski

  Ten sposób zaokrąglania na żywo to raczej lipa.
  Np gdy baselinker pobiera mi wszystkie dane z presty z bazy danych to jakie ceny wtedy są pobierane?

  2019-07-27 prestashow.pl

  Łukasz, Mirek...
  --- ZAOKRĄGLANIE CEN w PriceMasterze może działać na dwa sposoby: zmiana ceny w bazie (jednorazowa operacja) lub na żywo. Wtedy zaokrąglenie są ceny na froncie sklepu, w koszyku i zamówieniu. Moduł wykorzystuje tu standardowe funkcje PrestaShop (PriceCalculation) do obliczania cen. Dzięki temu ceny produktów istniejących, regularnie aktualizowanych oraz nowych są również obejmowane ustawionym zaokrągleniem (oraz marżą - też jest w PriceMasterze). Ta sama funkcja wylicza cenę brutto na podstawie netto*vat. Sama cena brutto nigdy nie jest zapisywana w bazie danych. Dlatego nie należy się obawiać tej metody.
  --- PONADTO w PriceMasterze możecie precyzować metody zaokrąglania oraz doliczania marż wg producentów, kategorii oraz niebawem indywidualnie w edycji samego produktu.
  --- DLACZEGO TAK? Zaokrąglanie (i marże) wdrażaliśmy do importera, jednak szybko okazywało się, że potrzeby są większe: marża wg kategorii lub różny sposób zaokrąglania (w dół, w górę) dla produktów z inną marżą.
  Takie operacje są dość złożone, dlatego upychanie ich do importera pominęliśmy, a rozbudowaliśmy moduł PriceMaster, który daje te i wiele innych możliwości.
  --- ZAPRASZAMY do napisania na kontakt@prestashow.pl lub napisania na czacie w dole strony. Coś zaproponujemy.

  2019-07-26 Mirek

  Podłączam się do pytania o zaokrąglenie cen i faktycznie podawaliście info już dawno że zaokrąglanie cen macie w planach. Jaki jest sens kupować dwa moduły, skoro można to ogarnąć w jednym module chyba że jest to w waszym interesie żeby zmuszać klientów do zakupu dwóch modułów :(

  2019-07-26 Łukasz Malinowski

  Tyle, że price master po 1 i najważniejsze działa tak, że w panelu administracyjnym nie widać zmian tylko widać je po stronie klienta.
  Po 2 w demo za nic w świecie nie można się z nim dogadać. Prawie nic nie działa.
  Po 3 to jednak kolejny wydatek.
  Po 4 2019-05-13 (czyli 2,5 miesiąca temu) była informacja, źe jest to w planach a tu cisza...

  2019-07-26 prestashow.pl

  Łukasz - sprawdź nasz moduł PriceMaster. Stworzyliśmy w nim wygodny mechanizm do zaokrąglania cen na żywo. Dzięki temu Importer może aktualizować ceny i dodawać nowe produkty, a PriceMaster będzie je wszystkie zaokrąglać wg. Twojej konfiguracji: w dół, w górę, do równych kwot lub dowolnej liczny groszy.

  2019-07-25 Łukasz Malinowski

  I co z tym zaokrąglaniem cen? Jest czy nie ma?

  2019-05-13 prestashow.pl

  Rafał Durda - zaokrąglanie cen jest w planach, jednak już teraz możesz sprawdzić nasz moduł PRICE MASTER, w którym możesz zaokrąglać ceny (oraz wykonywać masowo ogrom innych operacji na cenach!).

  2019-05-10 Rafał Durda

  Moduł niemal doskonały! Do ideału brakuje tylko zaokrąglania cen. Mam nadzieję, że pojawi się taka opcja w najbliższym czasie :)

  2019-03-05 prestashow.pl

  Bart - moduł obsługuje import i aktualizację danych dot. Katalogu (produkty, kategorie, kombinacje, itp.). Pracujemy nad rozwinięciem importu pól niestandardowych oraz zamówień i klientów.

  2019-01-03 Bart

  Czy tym modułem można zaimportować opnie o produktach i opinie o sklepie?

  2018-12-20 Anand

  We integrate 12 XML files with this module in our multistore PrestaShop 1.6. Thanks!!

  2018-11-06 George

  Awesome module. Thanks to Kacper from Helpdesk for help with module usage. To everyone who are looking for XML integrations - there is no better solution on market! George Clothes

  2018-10-31 Kamil Prądzyński

  Jestem pod wrażeniem funkcjonalności tego importera. Szkoda, że tak późno na Was trafiłem.

  2018-10-31 Kamil Prądzyński

  Jestem pod wrażeniem funkcjonalności tego importera. Szkoda, że tak późno na Was trafiłem.

  2018-10-28 Carl from auto de

  Really great module. We are using it to import and update a lot of auto parts. After last updates module speed up 2x times on our VPS 2CPU 4GB RAM server. Dziekuje:)

  2018-10-28 Chris

  Good module. Thanks for fixing specific prices import!.It work like a charm now!

  2018-09-15 Frodo

  This module support Import ALL Suppilers and Suppiler Refernses? (NOT only by default)

  2018-08-23 Grep

  I am thinking of buying this module. However, if I do not know whether it is possible to add the following fields "Retail price with tax" and "Attachments for this product", we will not buy it unnecessarily. The demo module is missing these fields.

  Thank you for understanding.

  2018-08-22 prestashow.pl

  Grep please use helpdesk.prestasho.pl ro report this missing. We will queuee it.

  2018-08-22 Grep

  I am missing the option to import "Retail price with tax" and "Attachments for this product"

  Can you add between imported fields?

  2018-08-22 Grep

  I am missing the option to import "Retail price with tax" and "Attachments for this product"

  Can you add between imported fields?

  2018-08-10 prestashow.pl

  Pani Aneto zachęcam do skorzystania z helpdesk.prestashow.pl - zespół wsparcia rozwieje wszelkie wątpliwości i pomoże skonfigurować plik pod operacje, jakie Pani planuje.

  Importer obsługuej import atrybutów i kombinacji. Proszę pamiętać, że kombinacja powinna mieć swój unikatowy kod i powinna zawierać informacje o produkcie, do którego należy - kod, ID lub EAN13 produktu

  2018-06-01 Aneta

  Mam powiedzmy plik xml, w którym mam 10 takich samych talerzyków tylko o innej średnicy. Łączy je jeden wspólny id grupy, oraz każdy z nich ma swój id, w osobnym parametrze mają podaną też tą średnicę, która ich różnicuje. Chcę, aby w wyniku importu powstał produkt z kombinacjami. Oczywiście w jednym pliku xml mam wiele takich produktów. Czy gdzieś jest napisane w jakimś FAQ jak tego dokonać? Mam importować produkt jako kombinację tzn. co konkretnie mam zrobić? Jak się przypisuje jako kombinacja do istniejącego produktu?

  2018-05-24 Aneta

  Produkt może być kombinacją, jeśli przypiszesz go jako kombinację do istniejącego produktu lub jeśli jako kombinacja będziesz go importować (np. w raz z produktami). Pamiętaj, że importując kombinacje musisz przypisać je do produktu, zatem potrzebny będzie kod produktu. Kombinacja powinna mieć również swój kod, abyś mogła ją później aktualizować. W razie problemów skorzystaj z helpdesk,prestashow.pl

  2018-05-18 Aneta

  W jaki sposób następuje łączenie w warianty? nie wiem jak ustawić parametry, aby produkty, które chcę połączyć w warianty łączyły się.

  2018-04-01 Bojan P

  Best importer for Prestashop platform I could find. Good job.

  2018-03-02 Łukasz P

  Wow, super wtyczka. U mnie działa bez zarzutów. Skonfigurowałem sobie dosłownie wszystko, więc zaczytuje mi stany, opisy, kody, nazwy jak i ustawia Metody wysyłki, koszty wysyłki i od razu aktywuje produkt. Wielkie dzięki PRESTASHOW. Nie miałem też problemów z komunikacją z przedstawicielem, wszystko załatwione szybko i sprawnie. Polecam :)

  2018-01-29 Jakub

  prestashow.pl:
  aktualizuję tylko ceny (na kupionym już module) na prywatnym serwerze (nie parametry ani serwer nie są słabe), od początku do zakończenia operacji muszę czekać ponad 7 godzin.. to jest dramat przecież.
  Co do helpdesku - 3 dni na rozwiązanie problemu nigdy mnie nie zaszczyciło. Changelog jest po ANG, nie rozumiem tego języka, w Polsce mieszkam

  2018-01-17 prestashow.pl

  Jakub, Klient.:
  Jeśli moduł wykonuje wiele operacji na pliku, takich jak obróbka danych, import selektywny, mapowanie czy import zdjęć z generowaniem miniaturek, to operacje te spowalniają jego pracę, ponieważ zużywają one zasoby CPU i RAM. Jeśli testują Państwo moduł w naszym sklepie demo muszą Państwo wiedzieć, że na serwerach obsługujemy średnio 20 wygenerowanych sklepów demo dziennie, w których klienci importują swoje pliki. Pełnej prędkości modułu w sklepie demo mogą Państwo nie doświadczyć w każdej chwili.
  Co do wsparcia - serwujemy je regularnie na helpdesk.prestashow.pl, na mailu kontakt@prestashow.pl oraz na czacie na dole tej strony. Zachęcam do korzystania z tych form kontaktu, ponieważ większość problemów rozwiązujemy w przeciągu 1-3 dni i jest to niezmienny timing od dłuższego czasu.
  Moduł importera został wydany w stabilnej wersji v2.201 pokrywającej 99% funkcjonalności PrestaShop. Stale pracujemy nad optymalizacją jego szybkości i ta też w wykresie czasu stale rośnie. Zachęcam do obserwacji changloga, w którym wszystkie zmiany i nowości skrupulatnie są opisywane. W razie pytań zapraszam do kontaktu bezpośredniego.

  2017-12-30 Klient

  Czy jest jakaś firma w której ten moduł działa i jest z niego zadowolona?

  2017-10-11 prestashow.pl

  Marcel - funkcjonalność na pewno zostanie wydana. Moduł można nabyć, a funkcja zostanie dodana w trakcie najbliższych aktualizacji

  Dominik - Jeden zakup modułu = jedna licencja = możliwość wykorzystania modułu w 1 sklepie.
  Jeśli wszystkie 6 sklepów używasz w ramach MULTISTORE wystarczy że dokupisz rozszerzenie MULTISTORE do importera.
  Jeśli wszystkie 6 sklepów to oddzielne instalacje, to należy zakupić 6 modułów importera. Odezwij się do nas na maila, przy takiej ilości zaproponujemy rabat.

  2017-10-04 Dominik

  Czy moduł obsługuje jeden sklep mam ich 6 i nie wiem czy mam kupić modół razy 6 czy wystarczy jeden i wgrać do wszystkich sklepów

  2017-09-28 Marcel

  Odnośnie pytania Dawida to może znacie przybliżony termin dodania obsługi ftp? Moduł jest świetny a dodanie tej funkcjonalności spowoduje że będzie THE BEST :)

  2017-09-05 prestashow.pl

  Dawid - tak, taka możliwość jest już w wersji Beta modułu. Po pozytywnych testach każdy użytkownik otrzyma tą funkcjonalność w automatycznej aktualizacji naszego importera csv i xml dla PrestaShop

  2017-08-24 Dawid

  Czy można automatycznie pobrać plik z ftp który jest zabezpieczony hasłem?

  2017-04-10 prestashow.pl

  Francesco - yes, our module support combinations, so you could import it, generate it and update using reference code

  2017-04-10 prestashow.pl

  Pani Edyto - pracujemy nad możliwością importu produktów wirtualnych i ich pełnej obsługi przez importer. Proszę być na bieżąco z naszym fanpage na fb.com/prestashow

  2017-04-10 Francesco

  Can I update price combinations loading a csv with reference and new price columns?

  2017-03-30 Edyta

  Czy można zaimportować produkty wirtualne wraz z Plikami, które będzie pobierać klient po zakupie?

  2016-11-04 prestashow.pl

  Marcin - oczywiście można. Możesz zaimportować najpierw same cechy, a potem przy imporcie produktów przypisać wartości cech produktu do nazw cech.

  2016-11-03 Marcin

  Czy można importować wartości cech produktów?

  2016-06-14 prestashow.pl

  demo: http://demo.prestashow.pl

  2016-06-06 Artur D

  BHp - to zależy, jak zbudowany jest Twój plik. Przypuszczam,y że da radę z niego zaimportować do sklepu atrybuty, ale aby wygenerować kombinacje - każda kombinacja (czyli rozmiar buta) musi mieć m..in kod produktu, dla którego będzie kombinacją, a tego Twój plik zapewne nie posiada. Moduł umożliwia obróbkę niektórych danych (np. cen, kategorii, producentów, wag).
  Moduł bez problemu pozwoli zaktualizować dowolne dane w Twoim sklepie - ceny, nowe produkty, ilości również..

  2016-06-06 BHp

  czy jest możłiwość tym programem tak przekształcić plik od dostawcy aby - dostaję np obuwie i dostawca ma każdy rozmiar jako osobny towar a ja mam na sklkepie jedno obuwie z możłiwośćią wyboru rozmiaru - to się tyczy obuwia , odzieży i innych wielu artykułów , czy ten program da sobie radę aby uaktualnić ceny czy też asortyment ? czy podczas zgrywania plików można tak ustawić aby nie wgrywał mi np 10 x to samo obuwie tylko 1 x obuwie ?

  2016-05-15 Olivier

  Awesome tool. Automatize our work and increase efficiency a lot! Great support too. I fully recommend XML Importer from Prestashow to all PrestaShop users!

  2016-01-27 prestashow.pl

  Tak, mamy kilka testowych sklepów, jednak abyście Państwo nie importowali danych w jednym czasie w jednym sklepie, loginy do DEMO podajemy indywidualnie: proszę o kontakt - artur@layersshow.com lub gg: 1604882 lub skype: kalif_ lub za pomocą komunikatora w dolnym prawym rogu ekranu

  2016-01-27 WideP

  Czy jest możliwość uruchomienia jakiegoś DEMO dla testów przed zakupem ?

  2016-01-15 prestashow.pl

  Importer obsłuży każdy plik CSV i niemal każdy (99.9%) plik XML. Nie wymaga dodatkowych konfiguracji z naszej strony. Dlatego nazwaliśmy go inteligentnym - rozumie pliki XML i pozwala zaimportować ich zawartość do bazy sklepu. Jeśli pojawią się problemy z strukturą pliku XML - wydamy aktualizację rozwiązującą problem. Pozdrawiamy. Zespół PrestaShow.

  2016-01-14 Valdi

  Czy za możliwość importu pliku xml z mojej hurtowni będę musiał dopłacić Państwu dodatkowe pieniądze? Czy jest to w cenie?

  2016-01-11 Importujący

  Importer naprawdę mocny! Wielki plus za szybką reakcję i aktualizacje. jeśli dodacie atrybuty to będzie moduł idealny :)

  Napisz komentarz

  Wymagania techniczne 
  • PHP >= 7.1. Dla maksymalnej wydajność i bezpieczeństwa zalecamy PHP 7.3
  • Rozszerzenie serwera ionCube
  • Serwer Nginx lub Apache
  • MySQL >= 5
  • Opcjonalne rozszerzenia optymalizujące wydajność: mcrypt, openssl, zip, curl, gd, pdo, varnishd, mod_pagespeed, memcached, apc
  • Tylko moduł PShowImporter: wymagane rozszerzenie PHP libxml  w wersji > 2.9.3

  Więcej na ten wymagań oraz wynikających z nich korzyści przeczytasz w naszej bazie wiedzy.

  Gwarancja
  Ta dodatkowa zakładka została dodana masowo dla wielu produktów za pomocą modułu Dodatkowe zakładki i sekcje na stronie produktu.

  Wraz z modułem otrzymujesz gwarancję w postaci 3-miesięcznego wsparcia technicznego, obejmującego pomoc naszych specjalistów na helpdesk.prestashow.pl HelpDesk oraz dostęp do aktualizacji modułu. Po wygaśnięciu wsparcia technicznego będziesz mógł nadal korzystać z modułów, jednak dostęp do wsparcia i aktualizacji nie będzie możliwy. W każdej chwili możesz odnowić wsparcie techniczne korzystając z dostępnych pakietów.

  Korzyści z posiadania aktywnego wsparcia technicznego

  Pomoc na helpdesk.prestashow.pl

  • Możesz zadawać pytania i zgłaszać problemy, które zawsze rozwiążemy.
  • Gwarancja poprawnego działania modułu w Twoim sklepie.
  • Pomoc w instalacji i obsłudze modułów.
  • 67% zgłoszeń na HelpDesk realizujemy poniżej 24h, pon-pt.
  • Możliwość odpłatnej rozbudowy i dopasowania modułów do Twoich potrzeb.
  • Na HelpDesk możesz zamówić dowolne prace programistyczne i optymalizacyjne dla Twojego sklepu i serwera.
  • Dodatkowe prace wyceniamy z góry i wdrażamy w umówionym terminie.

  Aktualizacje modułów

  • Nowe funkcjonalności, poprawki i zabezpieczenia.
  • Moduły poinformują Cię o dostępnych aktualizacjach i nowościach.
  • Aktualizację modułu wykonasz 1 kliknięciem.
  • Moduł przed aktualizacją wykona backup swoich plików. W razie problemów sprawnie przywrócisz poprzednią wersję i skorzystasz z pomocy HelpDesk

  Baza wiedzy

  Bazie Wiedzy znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. W razie potrzeby dalszej pomocy załóż zgłoszenie na HelpDesk.

  Przetestuj moduł
  Ta dodatkowa zakładka została dodana masowo dla wielu produktów za pomocą modułu Dodatkowe zakładki i sekcje na stronie produktu.

  CJHiz6r.png

  • Moduł bez ograniczeń możesz przetestować w sklepie demo.presta.show
  • Język panelu admina zmienisz w górnym menu sklepu demo
  • Twoje demo zostanie automatycznie usunięte po 48 godzinach od ostatniej aktywności w nim
  • Przed otworzeniem sklepu demo sprawdź kod produktu modułu, który chcesz przetestować (np. PShowImporter)
  • Przetestuj moduł tutaj: https://demo.presta.show/

  Licencja użytkowania modułów PrestaShow
  Ta dodatkowa zakładka została dodana masowo dla wielu produktów za pomocą modułu Dodatkowe zakładki i sekcje na stronie produktu

  Szczegółowe informacje nt. licencji znajdziesz na tej stronie. Poniżej znajdują się najważniejsze informacje dotyczące użytkowania naszych modułów i licencji:

  • Moduł możesz użytkować bez ograniczeń czasowych w jednym sklepie: 1 moduł = 1 licencja = 1 domena.
  • Przypisanie modułu do domeny wykonasz samodzielnie po zalogowaniu się do Twojego Konta w sklepie prestashow.pl
  • Moduł możesz również użytkować w sklepie testowym: dev.domena.pl, test.domena.pl, beta.domena.pl.
  • Zmiana domeny dla licencji jest możliwa. W tym celu prosimy o kontakt pod adresem kontakt@prestashow.pl
  • Możesz modyfikować kod źródłowy modułów w plikach tpl i css. Modyfikacja silnika (core) modułu wiąże się z utratą gwarancji.
  prestashow, import, xml, prestashop, produkty, csv, plik, importer, produktów, cron, cechy, atrybuty, ssh, hurtownia, hurt, kombinacje