3 miesiące wsparcia gratis Popularny
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • Lista plików. Dodawaj i zarządzaj kolejnymi integracjami z hurtowniami i własnymi źródłami danych
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
 • PrestaShop Menadżer Importu XML i CSV
  • Import danych z każdego pliku XML oraz CSV
  • Współpraca z API hurtowni
  • Obsługa 690 hurtowni z Polski i ponad 25.000 reszty Świata
  • Kreator integracji pozwoli Ci samodzielnie integrować sklep z kolejnymi hurtowniami, dostawcami i producentami
  • Brak ograniczeń liczby integracji
  • Dowolne pole z pliku importuj do dowolnego pola w PrestaShop
  • Obsługa cech, atrybutów, generowania kombinacji oraz cen specyficznych
  • Obsługa importu do wielu sklepów w Multistore
  • Import języków, walut i kursów
  • Obsługa wielo-magazynowości - Zaawansowanych Stanów Magazynowych
  • Tryb importu, aktualizacji, dodawania nowych produktów oraz wyłączania niedostępnych produktów
  • Automatyczna praca w tle i kolejkowanie wielu integracji jednocześnie - CRON oraz SSH
  • Manipulacja danymi: mapowanie kategorii, wyszukaj i zamień, regex, pomijaj produkty wg. warunków i inne
  Wsparcie techniczne
  • Dostęp do pomocy technicznej HelpDesk
  • Dostęp do aktualizacji wszystkich modułów na koncie
  • Dostęp do indywidualnego wsparcia PrestaShop
  • Wydłuż w dowolnym momencie
  Moduły możesz zainstalować samodzielnie - w stopce strony znajdziesz link do instrukcji Możesz skorzystać z usługi darmowej instalacji w ciągu 48h - 96h. Możesz skorzystać z ekspresowej usługi instalacji w ciągu 4h - 48h.

  To rozszerzenie pozwoli Ci skonfigurować moduł niezależnie w wielu sklepach Multistore. Bez tego rozszerzenia będziesz mógł używac modułu tylko w jednym sklepie Multistore.

  Dodatek ten uzupełni moduł PrestaShop Importer o obsługę Zaawansowanych Magazynów.

  +829 punktów w Programie Lojalnościowym
  Opis szczegółowy

  PrestaShop: Import XML i CSV

  Samodzielna integracja sklepu z hurtowniami

  prestashow.pl jest jedynym oficjalnym producentem i dystrybutorem modułu.

  Niezależność

  Moduł zaprojektowaliśmy w taki sposób, abyś samodzielnie mógł zintegrować swój sklep z hurtowniami, dostawcami oraz dowolnymi feedami XML i CSV. Moduł połączy się za Ciebie z lokalnymi i zdalnymi feedami produktowymi w plikach XML i CSV. Wybierz dane, które chcesz przenieść, uruchom import i ciesz się przepływem informacji między hurtownią a Twoim sklepem PrestaShop.

  Szybkość

  Samodzielnie integruj swój sklep PrestaShop z hurtowniami, dostawcami i własnymi feedami produktowymi. Podłączenie kolejnej hurtowni może zająć nawet kilka chwil - wgraj plik, wybierz dane, które chcesz importować i zacznij import. Raz zintegrowana hurtownia pracuje bezobsługowo. Moduł samodzielnie pobiera aktualne dane i aktualizuje katalog produktów w Twoim sklepie. W każdej chwili możesz modyfikować ustawienia każdego z feedów: dodawaj, pomijaj i modyfikuj dane z feeda, zanim te trafią do sklepu.

  Elastyczność

  Moduł nie ograniczy Twojej kreatywności w imporcie asortymentu. Możesz wskazać dane do importu i polegać na pełnej automatyzacji lub wykonać zaawansowane operacje na danych. PShowImproter umożliwia importowanie wybranych producentów, mapowanie i pomijanie kategorii, przeliczanie kursów walut, naliczanie narzutu, łączenie i edytowanie informacji o produkcie, warunki importu dla dowolnych wartości, multistore, wielo-magazynowość, import atrybutów i generowanie kombinacji, wyszukiwanie i podmienianie danych oraz wiele więcej...  

  Gwarancja 100% satysfakcji

  • Aktualizuj i dodawaj produkty z wszystkich hurtowni na świecie (w tym 690 hurtowni z Polski)
  • Importuj dane z dowolnych plików CSV i XML
  • Używaj kolejkowania plików oraz CRON do przeprowadzania automatycznej integracji z wieloma hurtowniami naraz
  • Importuj do wielu sklepów w Multistore oraz do wielu magazynów jednocześnie
  • Moduł wykrywa Twoje modyfikacje oraz zmiany w hurtowni i inteligentnie aktualizuje dane w sklepie

  Porządek w katalogu produktów

  Moduł integruje feedy oraz pliki XML i CSV, jednocześnie przypisując hurtownie do importowanych produktów, co zapewnia porządek w Twoich danych. Umożliwia też kilkukrotną integracje tego samego pliku, czyli np. w pierwszej kolejności kompletny import, a następnie powtórną operację, np. w celu aktualizacji tylko cen i stanów magazynowych. Możesz też zaimportować ten sam produkt od wielu dostawców lub pominąć import wybranych produktów, jeśli nie chcesz mieć w swojej ofercie.

  Nasz moduł  to elastyczne rozwiązanie, które dostosujesz do każdej potrzeby

  Gwarantujemy, że po godzinie spędzonej z modułem będziesz samodzielnie importować i aktualizować dane w swoim sklepie. W trakcie użytkowania moduł odkryje przed Tobą wiele funkcjonalności, które pozwolą Ci zarządzać katalogiem produktów efektywniej niż dotychczas. Dla osób ceniących swój czas oferujemy pełne wsparcie na HelpDesk związane z obsługą modułu oraz konfiguracją hurtowni. Koszt konfiguracji przez nasz zespół dowolnej hurtowni to kosz 100 zł netto / plik.

  Obejrzyj film prezentujący podstawowe możliwości modułu (na YouTube dostępne są napisy PL, EN i FR):

  Integracja z hurtowniami w 5 krokach

  Raz skonfigurowany przy pomocy naszego menedżera importu plik, zaczyna aktualizować dane w Twoim sklepie. Każdą konfigurację możesz w każdej chwili edytować, duplikować lub wyłączyć. Nie martw się o efekty przeprowadzanych operacji – log pracy modułu poinformuje Cię o poprawnie przeprowadzonych importach lub wystąpieniu błędów. Moduł przeprowadzi Cię przez proces dodania, konfiguracji oraz importu danych w 5 krokach:

  1. Lista Twoich integracji. Dodaj, a następnie zarządzaj feedami produktowymi XML i CSV od Twoich dostawców.
  2. Wyznacz zadania. Zdefiniuj jakie operacje ma wykonać moduł. Jego zadania to min. import, aktualizacja oraz dodanie nowych i wyłączenie niedostępnych produktów. W tym kroku dopasujesz też język importu, sklep multistore i inne globalne ustawienia.
  3. Konfiguruj dane. Zdecyduj, które dane z pliku chcesz przenieść do sklepu, a następnie dopasuj je do swoich potrzeb, pomiń lub skorzystaj z ustawień domyślnych.
  4. Personalizuj import. W tym kroku uzyskasz dostęp do ustawień zaawansowanych. Pomijaj producentów, mapuj kategorie, ustalaj warunki importu oraz dodawaj, wyszukuj i zmieniaj dane.
  5. Finalizuj integrację. Uruchom import ręczny lub w pełni automatyczny. W każdej chwili możesz zatrzymać proces i wrócić do niego później. Modułem możesz bezdotykowo uruchamiać importy i aktualizacje wykorzystując CRON, SSH oraz kolejkowanie wielu plików.

  Więcej nt. 5-krokowej budowy importera przeczytasz w bazie wiedzy.

  Współpracuj z wieloma hurtowniami

  Integracja z wieloma hurtowniami może wywoływać duplikację produktów, które są dostępne w kilku hurtowniach jednocześnie. Moduł od PrestaShow rozwiązuje ten problem.

  Dla każdego feedu możesz skonfigurować niezależnego CRONa.

  Importer od PrestaShow umożliwia przypisywanie produktów do konkretnej hurtowni. Efekt, który uzyskasz to brak nadpisań oraz duplikacji. Twój asortyment zaczyna być aktualizowany np. przez hurtownie, które oferują produkt w najniższej cenie.

  Możesz wykorzystać również import konkretnych dostawców, dzięki czemu zachowasz porządek integrując się z wieloma hurtowniami.

  prestashop-import-xml

  Kolejkowanie plików – sposób na import

  Moduł wprowadza udogodnienie w postaci kolejkowania plików do importu. Skonfigurowane przez Ciebie pliki, importują się jeden po drugim, według ustawień dla każdego z nich. Umożliwia to integrację i aktualizację danych z wieloma hurtowniami bez angażowania Cię w proces.

  Z importerem od PrestaShow, skonfigurujesz jeden import, który zastąpi wiele manualnych operacji. W ten sposób personalizujesz swój asortyment, oszczędzasz czas i nie obciążasz serwera.

  Zaimportujesz wszystkie informacje o produktach do PrestaShop

  Tryb importu i aktualizacji obejmuje wszystkie dane dotyczące katalogu produktów i kategorii, których uzupełnienie i aktualizację możesz zautomatyzować naszym modułem. Zacznij wygodną pracę z funkcjami takimi, jak:

  Obsługa narzutu dla wszystkich rodzajów cen. Możesz importować ceny netto, brutto, jednostkowe, specyficzne oraz cenę zakupu. Dla każdej ceny możesz ustalić narzut z uwzględnieniem przedziałów cenowych, np.: dla ceny netto 10-15 zł nalicz 10%, a dla 15-50 zł 4% narzutu. Aby wykonać więcej ciekawych i automatyzujących operacji na cenach sprawdź moduł Price Master - inteligentne zarządzanie cenami.

  Obsługa dostawców. Importuj i aktualizuj ten sam artykuł od wielu dostawców. Z importerem od PrestaShow wykorzystasz wszystkie możliwości dostępne w PrestaShop;

  Ceny specyficzne. Zautomatyzuj dodawanie i aktualizację cen specyficznych. PShowImporter umożliwia transfer wszystkich pól związanych z Cenami Specyficznymi;

  Cechy, atrybuty i generowanie kombinacji. Wygeneruj kombinacje na podstawie atrybutów w pliku. Importer zrobi to automatycznie. Nie musisz używać w tym celu dodatkowych modułów i generatora kombinacji.

  Uzupełnij brakujące dane

  W Twoich plikach XML i CSV brakuje danych? Dzięki modułowi, importowane lub aktualizowane produkty, mogą być uzupełniane o ręcznie dodawane wartości.

  Utwórz np. pole o zawartości „SONY” i dopasuj je jako „Nazwa producenta”, lub „Cecha: Producent”. Importer doda powyższe informacje do wszystkich produktów, tak jakby znajdowały się w importowanym feedzie XML czy CSV.

  Moduł zapewnia swobodę modyfikacji plików. Możesz łączyć wiele pól w jedno, np. „Producent + Nazwa + Cecha: Kolor” = „Nazwa produktu”. Możesz wykorzystać opcję "Wyszukaj i Zamień", która pozwoli Ci podmienić dowolne frazy na te, które lepiej wykorzystasz np. w pozycjonowaniu lub oznaczeniu swojej marki.

  Efektywność i oszczędność czasu

  Moduł na bieżąco rozwiązuje nieprawidłowości podczas integracji. Technologie, które wykorzystaliśmy, rozpoznają i naprawiają za Ciebie błędy, które pojawiają się w feedach XML i CSV.

  Specyfika Twojej infrastruktury zostanie w pełni wykorzystana. Moduł eksploatuje potencjał i RAM wieloprocesorowych serwerów, dzięki czemu obsługując małe i bardzo duże pliki XML.

  PShowImporter współpracuje z serwerami FTP i VPS, maszynami dedykowanymi i chmurami danych (Google Cloud, Azure, AWS). Wykorzystaj możliwości swojej infrastruktury. Wydajność serwera zwiększa szybkość importu i aktualizacji danych. Zapoznaj się z zakładką WYMAGANIA, aby poznać niezbędną konfigurację hostingu, na którym chcesz uruchomić nasz moduł.

  CRON i SSH

  Moduł obsługuje import i aktualizację danych, zwalniając Cię z obowiązku ręcznego uruchamiania i nadzorowania importów. PShowImprorter przeprowadzi zaplanowane operacje w ustalonym dniu i godzinie. Każdy skonfigurowany plik może otrzymać swój link bezpośredniego importu CRON.

  Jeśli np. przeprowadzasz integrację z wieloma hurtowniami, możesz ustawić pliki w kolejce. Dzięki kolejce będą uruchamiać się jeden po drugim, a w konfiguracji CRON będziesz mógł uruchomić tylko jeden link odpowiadający za kolejkę. 

  Inne platformy sprzedażowe

  Jeśli chcesz zintegrować się z katalogami produktów z innego sklepu lub migrować inny sklep PrestaShop do swojego sklepu PrestaShop, możesz skorzystać z Feedera. Modułem Feeder wyeksportujesz produkty z PrestaShop do plików XML, a następnie przeprowadzisz ich import przy użyciu Menedżera Importu.

  Natychmiastowa integracja między dwoma sklepami PrestaShop

  Menedżer Importu w pełni współpracuje z modułem Feeder, zapewniając natychmiastową, dwustronną integrację sklepów PrestaShop 1.5, 1.6 oraz 1.7.

  Integracja PrestaShop z API hurtowni

  PShowImporter posiada funkcję integracji PrestaShop z API hurtowni. Jeśli Twoja hurtownia udostępnia produkty tylko za pomocą API, możemy przygotować połączenie, które przekaże produkty z API do PShowImportera, a ten zaimportuje je wg. Twoich ustawień do PrestaShop.

  Abyśmy mogli wycenić integrację API przygotuj:

  • Dokumentację API hurtowni (hurtownia powinna ją udostępniać np. w formacie PDF)
  • Dostęp do konta testowego API

  Następnie napisz do nas maila - możesz skorzystać z zakładki Kontakt

  Obsługa Multistore

  PrestaShop Multistore to jeden panel administracyjny dla wielu sklepów. Multistore jest standardową funkcją PrestaShop 1.5, 1.6 oraz 1.7 i możesz ją włączyć w panelu administracyjnym swojego sklepu.

  Korzystając z naszego modułu możesz importować i aktualizować produkty w wielu sklepach Multistore. Importer pozwoli Ci wykonywać operacje na wszystkich lub wybranych sklepach.

  Obsługa Multistore przez moduł Importera jest opcjonalna i dodatkowo płatna. W zależności od potrzeb, możesz od razu kupić Importer z obsługą Multistore lub dokupić ją później, w dowolnym terminie.

  Uwaga: Jeśli w Twoim sklepie włączony jest Multistore, obsługa Multistore jest niezbędna do prawidłowego działania modułu. 

  Obsługa Zaawansowanych Stanów Magazynowych

  Zaawansowane Stany Magazynowe to standardowa funkcja PrestaShop 1.6, którą możesz włączyć w ustawieniach sklepu. 

  Twórcy PrestaShop usunęli funkcję Zaawansowanych Magazynów w PrestaShop 1.7, dlatego w PrestaShow stworzyliśmy moduł Zaawansowanych Magazynów dla PrestaShop 1.7. Funkcjonalność PShowAdvancedStocks umożliwia bardzo szczegółowe zarządzanie magazynem lub wieloma magazynami: ruchy, pokrycie, uzupełnianie stanu. Zaawansowane Magazyny pozwolą Ci również wejść w nowe interakcje z klientem, np. wyświetlając dostępność produktu w sklepach stacjonarnych lub punktach odbioru na stronie produktu.

  Jeśli w Twoim sklepie PS 1.6 korzystasz z domyślnych zaawansowanych magazynów lub w PS 1.7 korzystasz z naszego modułu PShowAdvancedStocks, dodatek obsługujący import do wielu magazynów jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania Modułu Importera.

  Obsługę importu do Zaawansowanych Magazynów możesz kupić od razu z importerem lub w dowolnie przyszłym czasie.

  Log pracy importera

  Porządkuj dane oraz przeglądaj błędy w plikach. Log pracy importera zapisuje wszystkie czynności wykonywane przez moduł. Informuje również o wystąpieniu błędów i pominięć podczas integracji. Log generowany jest w trakcie każdego uruchomienia importu lub aktualizacji. Możesz go przeglądać w trakcie importu lub jako plik txt na serwerze.

  Darmowe modyfikacje PrestaShop

  W ustawieniach modułu możesz włączyć niedostępne w PrestaShop funkcjonalności, które pomogą Ci wygodnie zintegrować się z każdą hurtownią i dostawcą:

  1. Cena kombinacji jest całkowitą ceną produktu (a nie wpływem na cenę produktu)
  2. Dodatkowe pole "Opis kombinacji” - klient po zmianie kombinacji widzi jej indywidualny opis.
  3. Dodatkowe pola “Wymiary kombinacji: długość, szerokość, głębokość, waga”
  4. Pokaż datę aktualizacji na stronie produktu - wykorzystaj datę, aby zapewnić klientów o aktualności stanów magazynowych
  5. Automatyczna Przerwa Techniczna w trakcie pracy importera

  Zapoznaj się bliżej z budową modułu

  W Bazie Wiedzy opisaliśmy wraz ze screenami 5-krokową budowę importera oraz jego najważniejsze funkcje.

  Jeśli funkcjonalność modułu wydaje Ci się skomplikowana - na większość pytań znajdziesz odpowiedź w naszej bazie wiedzy: https://helpdesk.prestashow.pl/kb/faq.php?cid=1

  Import danych do PrestaShop

  Importer pozwala importować ponad 150 interaktywnych pól z feedów XML, CSV i integracji API do sklepu PrestaShop. Pola, które możesz importować i aktualizować opisaliśmy w Bazie Wiedzy HelpDesk.

  Listę możliwości Importera stale udoskonalamy

  Funkcjonalność Menadżera Importu jest odzwierciedleniem potrzeb klientów działających na rynku eCommerce. Jesteśmy przekonani, że nasz moduł wyprzedza możliwościami wszystkie rozwiązania na rynku i wyznacza nowe kierunki w automatyzacji procesów kierujących branżą eCommerce. Jeśli w moduł nie posiada ważnej dla Ciebie funkcji otwórz zgłoszenie na HelpDesk.

  Changelog
  Ładowanie...
  Komentarze
  abcplytki.pl
  2022-08-15
  Za pomocą tego modułu zintegrowaliśmy sklep z 4 hurtowniami. Kilkukrotna codzienna aktualizacja stanów oraz cen, dodawanie nowych produktów, wyłączanie niedostępnych. Handlujemy płytkami ceramicznymi. PrestaShow wykonał dla nas modyfikacje importu produktów sprzedawanych na metry kwadratowe, sztuki oraz w paczkach. Moduł Importu został również zintegrowany z modułem Zaawansowanych Magazynów też od PrestaShow. Nasi klienci na stronie produktu mają wgląd w datę aktualizacji stanów oraz dostępności w magazynów naszych dostawców. Ogromne usprawnienie logistyczne da nas - spadek ilości zapytań o dostępność o ponad połowę! WSPANIAŁE NARZĘDZIE. POLECAM KAŻDEMU!
  Henryk K
  2022-07-28
  Rewelacyjne narzędzie do importu i aktualizacji danych, bardzo uniwersalne i dopracowane. Polecam dla każdego.
  Beata Z
  2022-07-22
  prestashow.pl
  2022-07-12
  Artur G, dla integracji po API tworzymy dodatkowy skrypt, który łączy się z API. Skrypt ten generuje plik XML, który jest widoczny na liście integracji, tak samo jak pliki, które wgrałeś ręcznie lub podałeś do nich link. Integracją po API możesz zarządzać identycznie, jak integracjami XML i CSV.
  Artur G
  2022-07-06
  Ferrari wśród modułów i programów do integracji z XML i CSV, a przerobiłem ich sporo. Korzystamy w Multistore 1.7 i jest to jedyne narzędzie, które oferuje tak dużo w standardzie. @PrestaShow jak działa integracja po API? Czy moduł widzi ją na liście integracji i można ją konfigurować, jak XML i CSV?
  Mustafa
  2022-04-11
  hello, 316€ is the minimum wage for 1 month in my country. This is Turkey. I know your efforts are invaluable, but the module is too expensive for me.
  Anna S
  2022-04-06
  OK!
  Raymond
  2022-03-26
  BEST IMPORT MODULE ON THE MARKET!!! THANKS TO KACPER FROM HELPDESK FOR SETTING US UP!!!
  prestashow.pl
  2022-03-10
  Rafal D: opcja zaokrąglania cen produktów i kombinacji jest dostępna w module PShowPriceMaster. Znajdziesz go w naszym sklepie.
  Rafał D
  2022-03-09
  Czy w opcji importu kombinacji jest możliwość zaokrąglania cen? Nie mogę znaleźć takiej opcji w kombinacjach, a dla produktów jest dostępna.
  Stanisław M
  2021-12-10
  Rozwiązania saasowe, moduły innych firm, próbowaliśmy nawet pisać własny skrypt do importu. Szkoda na to wszystko czasu. Importer Prestashow jest po prostu dobry. Moduł ma wszystko, co przydatne przy imporcie i integracji z hurtowniami. Pozdrawiam.
  Maciej D
  2021-12-08
  Moduł z bardzo dużymi możliwościami - plastyczny, stabilny i szybki. Po dwóch tygodniach używania mamy skonfigurowane 4 hurtownie: aktualizacje stanów i cen oraz dodawanie nowych i wyłączenie niedostępnych pozycji. Od tego czasu moduł pracuje samodzielnie i raportuje wykonane importy i aktualizacje. Różne funkcje, o które pytaliśmy helpdesk ostatecznie znajdują się w module. P O L E C A M! :-)
  Pit S
  2021-11-04
  Simply awesome
  prestashow.pl
  2021-11-03
  Leon, please open ticket at helpdesk.prestashow.pl - we will check you file and configuration and help.
  Leon
  2021-10-25
  Please help, when I do an import in section Import always is showing "Row: Request error: Forbidden". What do I do wrong?
  Marta S
  2021-09-22
  Używamy tylko 2 mieś, ale śmiało wszystkim polecam. Moduł i support na 5. Dużo aktualizacji. Dużo funkcji, których cały czas się uczymy (:
  Wojcieszyn
  2021-07-09
  Bardzo udany moduł. Dostępne rozwiązania na rynku nawet dla Magento nie umywają się do tego co tu zrobiliśmy. Wart każdych pieniędzy. Polecam! Wojtek
  Rajko V
  2021-05-02
  Proszę napisać instrukcję o "Aktualizacji", to znaczy kiedy już zaimportowano wszystkie produkty jak aktualizować stany magazynowe i ceny. Na razie nie udaje mi się aktualizować dane.
  Witold G
  2021-03-22
  Moduł wymaga porządnego przeklikania. Możliwości bardzo duże. Stabilny i póki co bezbłędny. Dobry zakup.
  Szymon K
  2021-02-13
  Moduł bardzo dobrze się spisuje. Jednoczesna obsługa kilku feedów od hurtowni bezproblemowa. Można mu zaufać. Mógłby wysyłać powiadomienia mailowe.
  prestashow.pl
  2021-01-27
  klient - tak, moduł został dostosowany do najnowszej Presty 1.7.7x wraz z ostatnimi aktualizacjami.
  klient
  2021-01-16
  Czy importer działa z prestashop 1.7.7.x?
  Marcel Ł
  2020-10-30
  Po kilku miesiącach używania wszystko ok, lecz teraz przy zamówieniu w moim sklepie zauważyłem, że produkty z jednej kategorii nie mają naliczonej żadnej marży. W pliku xml wszystko w porządku, w konfiguracji również. Dotyczy to tylko jednej kategorii i jednej hurtowni.
  Maciej W
  2020-10-27
  Importer wymagał kilku dni prób i błędów. Helpdesk pomocny. Możliwość integracji z plikami xml bez pośredników bezcenna :-) Polecam.
  Adam
  2020-10-27
  W najnowszej wersji presty 1.7.6.8 moduł powoduje błędy, przy czyszczeniu cache, aktualizacji modułów, instalacji modułów biała strona. Po odinstalowaniu modułu importera wszystko wraca do normy.
  Marcin N
  2020-10-09
  Moduł robi robotę!
  Marcin N
  2020-10-09
  Moduł robi robotę!
  Karol Płóciennik
  2020-09-29
  Moduł rewelacyjny...
  Adam K
  2020-08-09
  Po przeszło roku użytkowania tego importera XML, z przekonaniem polecamy go. Decyzja o przeniesieniu sklepu w modelu Dropshipping z platformy SaaS na Prestashop z tym modułem, okazała się strzałem w dziesiątkę. To była doskonała, jednorazowa inwestycja. Przy okazji warto wspomnieć, że koszt naszego wcześniejszego sklepu na abonament z podłączonymi hurtowniami, wynosił około 490 zł miesięcznie, także rachunek jest prosty. Importer hurtowni od PrestaShow jest sercem naszego sklepu, które można śmiało nazwać maszynką do robienia obrotów. Moduł jest uniwersalnym kombajnem z dużymi możliwościami. Kilka hurtowni podłączyła u nas osoba zupełnie niezorientowana w tych sprawach. W przypadku wątpliwości i porady co do konfiguracji, support służył merytoryczną pomocą w miłej atmosferze. Moduł działa bez zastrzeżeń, nigdy nie było żadnych problemów. Pełna automatyzacja cron, wszystko chodzi samodzielnie w tle. W przemyślanym sklepie i allegro, w modelu Dropshipping, może być to powiem wprost - Generator dochodów bez dna, wirtualny bankomat w firmie. Zdecydowanie polecamy to genialne narzędzie.
  prestashow.pl
  2020-03-13
  Kamil, tak, moduł może importować jednocześnie i cechy i atrybuty i generować kombinacje.
  Kamil
  2020-03-12
  Czy moduł importuje jednocześnie cechy i atrybuty ?
  prestashow.pl
  2020-03-12
  Pat, Wszystkie niezbędne operacje na cenach wykonasz za pomocą naszego modułu PriceMaster.
  Moduły są ze sobą połączone: PriceMaster wykrywa zmiany w cenach produktów, jeśli te zostały zaktualizowane przez importer i natychmiastowo zmienia ceny wg Twoich ustawień: zaokrągla, dodaje narzut lub marżę, itd.
  PriceMaster pozwoli Ci stworzyć wiele reguł modyfikacji cen: wg. producentów, dostawców, kategorii. Zarządzanie cenami z poziomu dodatkowego modułu jest wygodniejsze i szybsze.
  Pat
  2020-03-06
  Widzę w komentarzach poniżej, że na listopad planowane było dodanie opcji zaokrąglania cen przy imporcie. Niestety w changelogu nie ma nadal informacji o tym, a jest to bardzo przydatna funkcja. Czy nie udało się tej opcji wciąż wprowadzić?
  Łukasz Malinowski
  2020-03-06
  Czyli "niestety" używam 1.7 :(
  prestashow.pl
  2020-03-02
  M. - dzięki za zgłoszenie. Zakolejkowaliśmy to pole do wydania z kolejną aktualizacją. Pamiętaj, że aktualne pola warto sprawdzić w sklepie demo :-) Moduł rozwija się szybciej niż jego opis na tej stronie :-)

  Łukasz Malinowski - wyłączanie produktów, aby moduł je pomijał jest i działa w PrestaShop 1.6. Wystarczy odhaczyć "ptaszek" na liście produktów, aby importer pomijał dany produkt. W PS 1.7 nie ma tej opcji. Jeśli będziesz zainteresowany odezwij się na HelpDesk :-)

  Łukasz Malinowski
  2020-02-29
  Czyli, że nie da się wyłączyć towaru z aktualizacji?
  Łukasz Malinowski
  2020-02-14
  Da się "wyłączyć" jakiś produkt z aktualizacji przez importer?
  Gdzie to się wyłącza?
  Anna Anna
  2020-02-07
  Moduł działa dobrze jednak jest nieco skomplikowany. PrestaShow obiecuje nowe filmiki i poprawę wyglądu modułu. Czekamy :-)
  M.
  2020-01-27
  Jeśli mnie oko nie myli, to brakuje importu alt tag dla zdjęć, szczególnie że w nowej ps 1.7 to leży i aktualnie to jest bug.
  Akurat mi się trafiło..
  Bartold Mateusz
  2019-12-28
  Z modułu korzystamy od kilku miesięcy. Obsługujemy multistore zintegrowane z 8 hurtowniami. Takimi modułami podnosi się poprzeczkę. Moduł wart zakupu.
  Bartold Mateusz
  2019-12-28
  Z modułu korzystamy od kilku miesięcy. Obsługujemy multistore zintegrowane z 8 hurtowniami. Takimi modułami podnosi się poprzeczkę. Moduł wart zakupu.
  Michał Kosieradzki
  2019-12-12
  Genialny moduł!!! Używamy z PriceMasterem. Oba można ustawić i zapomnieć. Polecam
  prestashow.pl
  2019-11-15
  zwoll - you could try our module for free and with no limits at demo.prestashow.pl
  zwoll
  2019-11-14
  Hello, can you give somedays trial version, I need to be sure about this addon will help me with xml import products.... After Total Import Pro (hostjars) I cant find how import from xl :-(
  Piotr Modzelewski
  2019-10-26
  Moduł ma ogromne możliwości. Zintegrowaliśmy się z dwoma hurtowniami dzieciecymi. Dorzuciliśmy własne dane z Excela. Wszystko śmiga aż miło
  prestashow.pl
  2019-10-23
  Łukasz, kończymy opracowywać i szlifować metody i technologię zaokrąglania cen. Robimy to z wieloma klientami w module PriceMaster. Podstawową funkcjonalność możliwości PriceMastera, co do zaokrąglania dodamy do importera. Aktualizację tą planujemy wydać w listopadzie.

  Zachęcamy jednocześnie do sprawdzenia modułu PriceMaster. Daje on wiele możliwości manipulowania zaokrągleniami, marżami, narzutami i zmianami cen - globalnie, według wytycznych oraz indywidualnie - na liście produktów i w produkcie :-)
  Łukasz
  2019-10-12
  Kiedy można się spodziewać obiecanych zaokrągleń cen?
  Johanson Design
  2019-09-25
  Amazing module! Greate support!
  WishGet
  2019-08-17
  Amazing module! Using it in my 1.7 Mulistore! Please transalte your demonstration videos - it will be helpfull ❤️
  prestashow.pl
  2019-08-01
  Klient - tak, importer działa z PS 1.7.6
  klient
  2019-08-01
  Czy moduł działa z presta 1.7.6?
  Łukasz Malinowski
  2019-07-27
  Ten sposób zaokrąglania na żywo to raczej lipa.
  Np gdy baselinker pobiera mi wszystkie dane z presty z bazy danych to jakie ceny wtedy są pobierane?
  prestashow.pl
  2019-07-27
  Łukasz, Mirek...
  --- ZAOKRĄGLANIE CEN w PriceMasterze może działać na dwa sposoby: zmiana ceny w bazie (jednorazowa operacja) lub na żywo. Wtedy zaokrąglenie są ceny na froncie sklepu, w koszyku i zamówieniu. Moduł wykorzystuje tu standardowe funkcje PrestaShop (PriceCalculation) do obliczania cen. Dzięki temu ceny produktów istniejących, regularnie aktualizowanych oraz nowych są również obejmowane ustawionym zaokrągleniem (oraz marżą - też jest w PriceMasterze). Ta sama funkcja wylicza cenę brutto na podstawie netto*vat. Sama cena brutto nigdy nie jest zapisywana w bazie danych. Dlatego nie należy się obawiać tej metody.
  --- PONADTO w PriceMasterze możecie precyzować metody zaokrąglania oraz doliczania marż wg producentów, kategorii oraz niebawem indywidualnie w edycji samego produktu.
  --- DLACZEGO TAK? Zaokrąglanie (i marże) wdrażaliśmy do importera, jednak szybko okazywało się, że potrzeby są większe: marża wg kategorii lub różny sposób zaokrąglania (w dół, w górę) dla produktów z inną marżą.
  Takie operacje są dość złożone, dlatego upychanie ich do importera pominęliśmy, a rozbudowaliśmy moduł PriceMaster, który daje te i wiele innych możliwości.
  --- ZAPRASZAMY do napisania na kontakt@prestashow.pl lub napisania na czacie w dole strony. Coś zaproponujemy.
  Mirek
  2019-07-26
  Podłączam się do pytania o zaokrąglenie cen i faktycznie podawaliście info już dawno że zaokrąglanie cen macie w planach. Jaki jest sens kupować dwa moduły, skoro można to ogarnąć w jednym module chyba że jest to w waszym interesie żeby zmuszać klientów do zakupu dwóch modułów :(
  Łukasz Malinowski
  2019-07-26
  Tyle, że price master po 1 i najważniejsze działa tak, że w panelu administracyjnym nie widać zmian tylko widać je po stronie klienta.
  Po 2 w demo za nic w świecie nie można się z nim dogadać. Prawie nic nie działa.
  Po 3 to jednak kolejny wydatek.
  Po 4 2019-05-13 (czyli 2,5 miesiąca temu) była informacja, źe jest to w planach a tu cisza...
  prestashow.pl
  2019-07-26
  Łukasz - sprawdź nasz moduł PriceMaster. Stworzyliśmy w nim wygodny mechanizm do zaokrąglania cen na żywo. Dzięki temu Importer może aktualizować ceny i dodawać nowe produkty, a PriceMaster będzie je wszystkie zaokrąglać wg. Twojej konfiguracji: w dół, w górę, do równych kwot lub dowolnej liczny groszy.
  Łukasz Malinowski
  2019-07-25
  I co z tym zaokrąglaniem cen? Jest czy nie ma?
  prestashow.pl
  2019-05-13
  Rafał Durda - zaokrąglanie cen jest w planach, jednak już teraz możesz sprawdzić nasz moduł PRICE MASTER, w którym możesz zaokrąglać ceny (oraz wykonywać masowo ogrom innych operacji na cenach!).
  Rafał Durda
  2019-05-10
  Moduł niemal doskonały! Do ideału brakuje tylko zaokrąglania cen. Mam nadzieję, że pojawi się taka opcja w najbliższym czasie :)
  prestashow.pl
  2019-03-05
  Bart - moduł obsługuje import i aktualizację danych dot. Katalogu (produkty, kategorie, kombinacje, itp.). Pracujemy nad rozwinięciem importu pól niestandardowych oraz zamówień i klientów.
  Bart
  2019-01-03
  Czy tym modułem można zaimportować opnie o produktach i opinie o sklepie?
  Anand
  2018-12-20
  We integrate 12 XML files with this module in our multistore PrestaShop 1.6. Thanks!!
  George
  2018-11-06
  Awesome module. Thanks to Kacper from Helpdesk for help with module usage. To everyone who are looking for XML integrations - there is no better solution on market! George Clothes
  Kamil Prądzyński
  2018-10-31
  Jestem pod wrażeniem funkcjonalności tego importera. Szkoda, że tak późno na Was trafiłem.
  Kamil Prądzyński
  2018-10-31
  Jestem pod wrażeniem funkcjonalności tego importera. Szkoda, że tak późno na Was trafiłem.
  Carl from auto de
  2018-10-28
  Really great module. We are using it to import and update a lot of auto parts. After last updates module speed up 2x times on our VPS 2CPU 4GB RAM server. Dziekuje:)
  Chris
  2018-10-28
  Good module. Thanks for fixing specific prices import!.It work like a charm now!
  Frodo
  2018-09-15
  This module support Import ALL Suppilers and Suppiler Refernses? (NOT only by default)
  Grep
  2018-08-23
  I am thinking of buying this module. However, if I do not know whether it is possible to add the following fields "Retail price with tax" and "Attachments for this product", we will not buy it unnecessarily. The demo module is missing these fields.

  Thank you for understanding.
  prestashow.pl
  2018-08-22
  Grep please use helpdesk.prestasho.pl ro report this missing. We will queuee it.
  Grep
  2018-08-22
  I am missing the option to import "Retail price with tax" and "Attachments for this product"

  Can you add between imported fields?
  Grep
  2018-08-22
  I am missing the option to import "Retail price with tax" and "Attachments for this product"

  Can you add between imported fields?
  prestashow.pl
  2018-08-10
  Pani Aneto zachęcam do skorzystania z helpdesk.prestashow.pl - zespół wsparcia rozwieje wszelkie wątpliwości i pomoże skonfigurować plik pod operacje, jakie Pani planuje.

  Importer obsługuej import atrybutów i kombinacji. Proszę pamiętać, że kombinacja powinna mieć swój unikatowy kod i powinna zawierać informacje o produkcie, do którego należy - kod, ID lub EAN13 produktu
  Aneta
  2018-06-01
  Mam powiedzmy plik xml, w którym mam 10 takich samych talerzyków tylko o innej średnicy. Łączy je jeden wspólny id grupy, oraz każdy z nich ma swój id, w osobnym parametrze mają podaną też tą średnicę, która ich różnicuje. Chcę, aby w wyniku importu powstał produkt z kombinacjami. Oczywiście w jednym pliku xml mam wiele takich produktów. Czy gdzieś jest napisane w jakimś FAQ jak tego dokonać? Mam importować produkt jako kombinację tzn. co konkretnie mam zrobić? Jak się przypisuje jako kombinacja do istniejącego produktu?
  Aneta
  2018-05-24
  Produkt może być kombinacją, jeśli przypiszesz go jako kombinację do istniejącego produktu lub jeśli jako kombinacja będziesz go importować (np. w raz z produktami). Pamiętaj, że importując kombinacje musisz przypisać je do produktu, zatem potrzebny będzie kod produktu. Kombinacja powinna mieć również swój kod, abyś mogła ją później aktualizować. W razie problemów skorzystaj z helpdesk,prestashow.pl
  Aneta
  2018-05-18
  W jaki sposób następuje łączenie w warianty? nie wiem jak ustawić parametry, aby produkty, które chcę połączyć w warianty łączyły się.
  Bojan P
  2018-04-01
  Best importer for Prestashop platform I could find. Good job.
  Łukasz P
  2018-03-02
  Wow, super wtyczka. U mnie działa bez zarzutów. Skonfigurowałem sobie dosłownie wszystko, więc zaczytuje mi stany, opisy, kody, nazwy jak i ustawia Metody wysyłki, koszty wysyłki i od razu aktywuje produkt. Wielkie dzięki PRESTASHOW. Nie miałem też problemów z komunikacją z przedstawicielem, wszystko załatwione szybko i sprawnie. Polecam :)
  Jakub
  2018-01-29
  prestashow.pl:
  aktualizuję tylko ceny (na kupionym już module) na prywatnym serwerze (nie parametry ani serwer nie są słabe), od początku do zakończenia operacji muszę czekać ponad 7 godzin.. to jest dramat przecież.
  Co do helpdesku - 3 dni na rozwiązanie problemu nigdy mnie nie zaszczyciło. Changelog jest po ANG, nie rozumiem tego języka, w Polsce mieszkam
  prestashow.pl
  2018-01-17
  Jakub, Klient.:
  Jeśli moduł wykonuje wiele operacji na pliku, takich jak obróbka danych, import selektywny, mapowanie czy import zdjęć z generowaniem miniaturek, to operacje te spowalniają jego pracę, ponieważ zużywają one zasoby CPU i RAM. Jeśli testują Państwo moduł w naszym sklepie demo muszą Państwo wiedzieć, że na serwerach obsługujemy średnio 20 wygenerowanych sklepów demo dziennie, w których klienci importują swoje pliki. Pełnej prędkości modułu w sklepie demo mogą Państwo nie doświadczyć w każdej chwili.
  Co do wsparcia - serwujemy je regularnie na helpdesk.prestashow.pl, na mailu kontakt@prestashow.pl oraz na czacie na dole tej strony. Zachęcam do korzystania z tych form kontaktu, ponieważ większość problemów rozwiązujemy w przeciągu 1-3 dni i jest to niezmienny timing od dłuższego czasu.
  Moduł importera został wydany w stabilnej wersji v2.201 pokrywającej 99% funkcjonalności PrestaShop. Stale pracujemy nad optymalizacją jego szybkości i ta też w wykresie czasu stale rośnie. Zachęcam do obserwacji changloga, w którym wszystkie zmiany i nowości skrupulatnie są opisywane. W razie pytań zapraszam do kontaktu bezpośredniego.
  Klient
  2017-12-30
  Czy jest jakaś firma w której ten moduł działa i jest z niego zadowolona?
  prestashow.pl
  2017-10-11
  Marcel - funkcjonalność na pewno zostanie wydana. Moduł można nabyć, a funkcja zostanie dodana w trakcie najbliższych aktualizacji

  Dominik - Jeden zakup modułu = jedna licencja = możliwość wykorzystania modułu w 1 sklepie.
  Jeśli wszystkie 6 sklepów używasz w ramach MULTISTORE wystarczy że dokupisz rozszerzenie MULTISTORE do importera.
  Jeśli wszystkie 6 sklepów to oddzielne instalacje, to należy zakupić 6 modułów importera. Odezwij się do nas na maila, przy takiej ilości zaproponujemy rabat.
  Dominik
  2017-10-04
  Czy moduł obsługuje jeden sklep mam ich 6 i nie wiem czy mam kupić modół razy 6 czy wystarczy jeden i wgrać do wszystkich sklepów
  Marcel
  2017-09-28
  Odnośnie pytania Dawida to może znacie przybliżony termin dodania obsługi ftp? Moduł jest świetny a dodanie tej funkcjonalności spowoduje że będzie THE BEST :)
  prestashow.pl
  2017-09-05
  Dawid - tak, taka możliwość jest już w wersji Beta modułu. Po pozytywnych testach każdy użytkownik otrzyma tą funkcjonalność w automatycznej aktualizacji naszego importera csv i xml dla PrestaShop
  Dawid
  2017-08-24
  Czy można automatycznie pobrać plik z ftp który jest zabezpieczony hasłem?
  prestashow.pl
  2017-04-10
  Francesco - yes, our module support combinations, so you could import it, generate it and update using reference code
  prestashow.pl
  2017-04-10
  Pani Edyto - pracujemy nad możliwością importu produktów wirtualnych i ich pełnej obsługi przez importer. Proszę być na bieżąco z naszym fanpage na fb.com/prestashow
  Francesco
  2017-04-10
  Can I update price combinations loading a csv with reference and new price columns?
  Edyta
  2017-03-30
  Czy można zaimportować produkty wirtualne wraz z Plikami, które będzie pobierać klient po zakupie?
  prestashow.pl
  2016-11-04
  Marcin - oczywiście można. Możesz zaimportować najpierw same cechy, a potem przy imporcie produktów przypisać wartości cech produktu do nazw cech.
  Marcin
  2016-11-03
  Czy można importować wartości cech produktów?
  Artur D
  2016-06-06
  BHp - to zależy, jak zbudowany jest Twój plik. Przypuszczam,y że da radę z niego zaimportować do sklepu atrybuty, ale aby wygenerować kombinacje - każda kombinacja (czyli rozmiar buta) musi mieć m..in kod produktu, dla którego będzie kombinacją, a tego Twój plik zapewne nie posiada. Moduł umożliwia obróbkę niektórych danych (np. cen, kategorii, producentów, wag).
  Moduł bez problemu pozwoli zaktualizować dowolne dane w Twoim sklepie - ceny, nowe produkty, ilości również..
  BHp
  2016-06-06
  czy jest możłiwość tym programem tak przekształcić plik od dostawcy aby - dostaję np obuwie i dostawca ma każdy rozmiar jako osobny towar a ja mam na sklkepie jedno obuwie z możłiwośćią wyboru rozmiaru - to się tyczy obuwia , odzieży i innych wielu artykułów , czy ten program da sobie radę aby uaktualnić ceny czy też asortyment ? czy podczas zgrywania plików można tak ustawić aby nie wgrywał mi np 10 x to samo obuwie tylko 1 x obuwie ?
  Olivier
  2016-05-15
  Awesome tool. Automatize our work and increase efficiency a lot! Great support too. I fully recommend XML Importer from Prestashow to all PrestaShop users!
  prestashow.pl
  2016-01-27
  Tak, mamy kilka testowych sklepów, jednak abyście Państwo nie importowali danych w jednym czasie w jednym sklepie, loginy do DEMO podajemy indywidualnie: proszę o kontakt - artur@layersshow.com lub gg: 1604882 lub skype: kalif_ lub za pomocą komunikatora w dolnym prawym rogu ekranu
  WideP
  2016-01-27
  Czy jest możliwość uruchomienia jakiegoś DEMO dla testów przed zakupem ?
  prestashow.pl
  2016-01-15
  Importer obsłuży każdy plik CSV i niemal każdy (99.9%) plik XML. Nie wymaga dodatkowych konfiguracji z naszej strony. Dlatego nazwaliśmy go inteligentnym - rozumie pliki XML i pozwala zaimportować ich zawartość do bazy sklepu. Jeśli pojawią się problemy z strukturą pliku XML - wydamy aktualizację rozwiązującą problem. Pozdrawiamy. Zespół PrestaShow.
  Valdi
  2016-01-14
  Czy za możliwość importu pliku xml z mojej hurtowni będę musiał dopłacić Państwu dodatkowe pieniądze? Czy jest to w cenie?
  Importujący
  2016-01-11
  Importer naprawdę mocny! Wielki plus za szybką reakcję i aktualizacje. jeśli dodacie atrybuty to będzie moduł idealny :)

  Zostaw komentarz lub pytanie

  Twoja aktywność może być pomocna dla społeczności.

  Wymagania techniczne

  Minimalne wymagania dla wszystkich modułów

  • PHP w wersji minimum 7.1
  • Rozszerzenie serwera ionCube
  • Serwer Nginx lub Apache
  • MySQL >= 5
  • Tylko PrestaShop Importer: PHP libxml w wersji > 2.9.3
  • Tylko PrestaShop Facebook Integrator: PHP 7.2 lub większe
  • Opcjonalne rozszerzenia optymalizujące wydajność: mcrypt, openssl, zip, curl, gd, pdo, varnishd, mod_pagespeed, memcached, apc

  Więcej nt. wymagań oraz wynikających z nich korzyści przeczytasz w naszej bazie wiedzy.

  Wsparcie i gwarancja

  Korzyści z posiadania wsparcia technicznego

  Wraz z modułem otrzymujesz 3-miesiące wsparcia technicznego oraz dostępu do aktualizacji modułu. Po wygaśnięciu możesz nadal korzystać z modułu. W każdej chwili możesz odnowić wsparcie techniczne i dostęp do aktualizacji kupując dowolny z dostępnych pakietów

  Baza Wiedzy (FAQ)

  Baza wiedzy znajduje się na HelpDesk, jest darmowa i otwarta dla wszystkich. 

  System pomocy HelpDesk

  • Wygodny panel do komunikacji z powiadomieniami
  • Pomoc w instalacji i konfiguracji modułów 
  • Zamawiaj odpłatną rozbudowę i dopasowanie modułów do Twoich potrzeb
  • Zamawiaj dowolne prace programistyczne i optymalizacyjne dla sklepu i serwera 

  Aktualizacje modułów

  • Moduły poinformują Cię o dostępnych aktualizacjach
  • Aktualizację modułu wykonasz w module 1 kliknięciem
  • Moduł przed aktualizacją wykona backup swoich plików. W razie problemów możesz przywrócić poprzednią wersję i otworzyć zgłoszenie na HelpDesk
  Licencja użytkowania modułów PrestaShow

  Licencja użytkowania modułów PrestaShow

  Szczegółowe informacje nt. licencji znajdziesz na tej stronie. Poniżej znajdują się najważniejsze informacje dotyczące użytkowania naszych modułów i licencji:

  • Moduł możesz użytkować bez ograniczeń czasowych w jednym sklepie: 1 moduł = 1 licencja = 1 domena.
  • Przypisanie modułu do domeny wykonasz samodzielnie po zalogowaniu się do Twojego Konta w sklepie prestashow.pl
  • Moduł możesz również użytkować w sklepie testowym: dev.domena.pl, test.domena.pl, beta.domena.pl.
  • Zmiana domeny dla licencji jest możliwa. W tym celu prosimy o kontakt pod adresem kontakt@prestashow.pl
  • Możesz modyfikować kod źródłowy modułów w plikach tpl i css. Modyfikacja silnika (core) modułu wiąże się z utratą gwarancji.
  Ta dodatkowa sekcja została dodana masowo dla wielu produktów za pomocą modułu Dodatkowe zakładki i sekcje na stronie produktu
  Demo

  Przetestuj w sklepie demo

  • Język sklepu demo (PL, EN, DE, ES, IT, FR) zmienisz korzystając z górnego menu sklepu demo
  • Demo zostanie automatycznie usunięte po 48 godzinach
  • W razie problemów z działaniem sklepu demo - skontaktuj się z nami

  Link do sklepu demo tego modułu znajdziesz w górnej sekcji strony

  Scrolluj do góry