Dodatkowe zakładki i sekcje na stronie produktu


Działa z PrestaShop: 1.5 1.6 1.7  

Moduł umożliwia dodanie nowych sekcji i zakładek na stronie produktu. Możesz dodać je masowo lub pojedyńczo - w edycji produktu. Wstaw własne treści lub zawartość strony z CMS. Masowo możesz rozbudowywać strony swoich produktów o treści, tabele i obrazy zarządzane z jednego miejsca.

Nasze moduły są licencjonowane, tzn. że jeden moduł można wykorzystać w jednym sklepie. Licencja jest wieczysta. Jeśli potrzebujesz więcej modułów skontaktuj się z nami, aby otrzymać rabat.
Wsparcie techniczne:   Zakupiony moduł możesz używać w swoim sklepie bez ograniczeń czasowych. 3-miesięczne wsparcie i aktualizacje są wliczone w cenę modułu. Dostęp do aktualizacji i HelpDesk będziesz mógł wydłużyć w dowolnym czasie. Dostęp do wsparcia i aktualizacji obejmuje WSZYSTKIE moduły zakupione w naszym sklepie.
Dobierz dodatkowe usługi i rozszerzenia:
Moduł w swoim sklepie możesz zainstalować samodzielnie. Możesz również skorzystać z usługi instalacji. Instalacja zakupionych modułów jest darmowa. Aby skorzystać zaloguj się po zakupie modułu na helpdesk.prestashow.pl.

- +

Moduł PShowProductTabs umożliwia dodanie nowych sekcji i zakładek na stronie produktu. Dodatkowe zakładki możesz dodać masowo do wszystki produktów z wybranych kategorii lub pojedyńczo, w edycji produktu. Wykorzystaj przyjazny edytor WYSWIG aby edytować dowolnie treść dodatkowych zakładek lub wstaw w treść zakładki zawartość strony CMS lub dowolnego modułu!

Dodając zakładkę podajesz jej nazwę oraz zawartość, która się w niej wyświetli. Zawartość uzupełnisz wykorzystując znany z PrestaShop edytor WYSWIG. Dzięki temu będziesz mógł wstawić dowolną treśc, linki, tabele, zdjęcia czy filmy.

W dodatkowych zakładkach możesz umieszczać również:

 • Dowolną treśc strony CMS (wybierz istniejącą stronę CMS, którą chcesz pokazać w zakładce)
 • Zawartość dowolnego modułu zainstalowanego w Twoim sklepie
 • Dowolne treści z wykorzystaniem edytora WYSWIG

Możesz dodawać nieskończoną ilość zakładek do produktów w Twoim sklepie. Wszystkie treści w zakładkach można tłumaczyć w językach włączonych w Twoim sklepie. Zakładki możesz edytować i usuwać.

Jak nasz moduł może pomóc Ci rozbudować strony Twoich produktów? Sprzedajesz odzież lub obuwie lub sprzęt elektroniczny. Chcesz dodać masowo łatwo edytowalną tabelę, opis lub listę, dzięki której będziesz mógł edytować i rozbudowywać opisy wszystkich przypisanych do niej produktów:

 1. Dodaj do strony produktu dodatkową zakładkę.
 2. Ustaw zakładkę, aby wyświetlała zawartość wybranej strony CMS PrestaShop
 3. Utwórz stronę CMS z tabelę rozmiarową, listą funkcji i cech lub wklej obrazek przedstawiający rozmiarówkę
 4. Strony produktów, którym dodałeś zakładkę z wybraną stroną CMS będą od teraz wyświetlać jej zawartość.
 5. W specyfikacji lub rozmiarach zaszły zmiany? Nie musisz edytować wszystkich produktów. Wystarczy, że edytujesz stronę CMS, której zawartość wyświetlasz w zakładkach dodawanych przez nasz moduł!
 6. W dodatkowych zakładkach, poza stronami CMS, możesz umieszać własne treści (WYSWIG) lub zawartość innych modułów (np. nowe produkty)

Funkcje dodatkowe i pomoc

Moduły PrestaShow oferują nowoczesne rozwiązania, dzięki którym praca staje się przyjemniejsza, bezpieczniejsza, szybsza i bezkompromisowa:

 • Automatyczne wykonywanie kopii zapasowych plików modułu (backup)
 • Instrukcja obsługi – moduł posiada instrukcję obsługi dostępną bezpośrednio w module
 • Moduł połączony jest z naszym systemem HelpDesk. Dzięki przejrzystemu panelowi masz pewność szybkiej reakcji i pomocy
 • Dostęp do wygodnych aktualizacji 1-click bezpośrednio w module
 • Gwarancja działania i dostęp do aktualizacji - sprawdź zakładkę Wsparcfie i Aktualizacja

Loading...

Brak komentarzy.

Napisz komentarz

 • Apache lub nginx (nginx > apache)
 • PHP >= 5.5.9 (im wyżej tym lepiej, optymalnie PHP 7)
 • MySQL >= 5
 • Rozszerzenie PHP libxml (w wersji każdej poza 2.9.3, która zawiera błędy)
 • Opcjonalne rozszerzenia/dodatki/cache dla maksymalnej wydajności: mcrypt, openssl, zip, curl, gd, pdo, varnishd, mod_pagespeed, memcached lub apc
CZY WIESZ, ŻE ta dodatkowa zakładka została dodana masowo dla wybranych produktów w sklepie za pomocą naszego modułu Zakładki i Sekcje Dla Strony Produktu. Możesz z tego modułu korzystać również w swoim sklepie: https://prestashow.pl/pl/7-pshow-product-tabs.html

Aktualizacje modułów PrestaShow

W cenie zakupu modułu otrzymujesz 3 miesiące darmowych aktualizacji

Nasze moduł posiadają wygodny system aktualizacji 1-click. W Back-office moduł poinformuje Cię o dostępności nowej wersji. Jednym kliknięciem zaktualizujesz moduł w swoim sklepie do najnowszej wersji.

Korzystając z aktualizacji otrzymujesz regularny dostęp do poprawek, ulepszeń i nowych funkcji.

Wsparcie techniczne i gwarancja 

W cenie zakupu modułu otrzymujesz 3 miesiące darmowego wsparcia technicznego

Panel helpdesk.prestashow.pl dostępny bezpośrednio w module zapewni Ci pomoc techniczną i merytoryczną związaną z obsługą naszych modułów oraz gwarancję reakcji w < 72 godziny. Zgłoszone życzenia, poprawki i nowości* wgrasz do swojego sklepu 1-kliknięciem korzystając z aktualizacji modułu.

*zastrzegamy sobie prawo do realizacji tylko wybranych życzeń.

Wydłuż dostęp w każdej chwili

Zakupiony moduł możesz wykorzystać w jednym sklepie be ograniczeń czasowych

Jeśli Twój okres wsparcia wygaśnie możesz go przedłużyć w dowolnym momencie kupując jeden z dostępnych pakietów. Zakup pakietu automatycznie aktywuje i wydłuży Twój dostęp do HelpDesk oraz do aktualizacji w modułach zainstalowanych w Twoim sklepie.

CZY WIESZ, ŻE ta dodatkowa zakładka została dodana masowo dla wybranych produktów w sklepie za pomocą naszego modułu Zakładki i Sekcje Dla Strony Produktu. Możesz z tego modułu korzystać również w swoim sklepie: https://prestashow.pl/pl/7-pshow-product-tabs.html

Też się mogą przydać...