Samouczek video "Podstawy użytkowania Menadżera Importu CSV & XML" dla PrestaShop. Zintegruj samodzielnie swój sklep z dowolną hurtownią!

Samouczek Video

Samouczek video - podstawy importu w PrestaShop

Poznaj bliżej uniwersalny importer danych, dzięki któremu samodzielnie zintegrujesz swój sklep z każdą hurtownią i dostawcą. W filmie przedstawiamy podstawowe operacje, dzięki którym będziesz mógł zintegrować sklep z hurtownią za pomocą pliku XML lub CSV z feedem produktowym:

  1. Dodawanie feedu XML
  2. Wstępna konfiguracja
  3. Dopasowanie danych z pliku do sklepu
  4. Mapowanie kategorii i dodatkowe ustawienia
  5. Import i sprawdzenie efektów

Samodzielna integracja z hurtowniami

Nasz moduł to autorskie i jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie, które czyta dane z każdego pliku XML i CSV. Do obsługi modułu nie jest potrzebna wiedza programistyczna. Wystarczy, że podasz link lub wgrasz feed produktowy. Moduł automatycznie odczyta dane. Wybierz te dane, które chcesz importować i uruchom import. Gotowe!

Pełna kontrola nad importowanymi i aktualizowanymi danymi

Modułem możesz wykonywać zaawansowane operacje na danych. Importować wybranych producentów, mapować kategorie, przeliczać kursy walut czy łączyć lub edytować dane. Moduł nie postawi przed Tobą żadnych ograniczeń. 

Automatyczna i bezdotykowa praca

Modułem zaktualizujesz oraz dodasz nowe produkty do sklepu automatycznie. Wykorzystaj kolejkowanie plików oraz CRON dla zautomatyzowania integracji z wieloma hurtowniami jednocześnie. Skonfiguruj swoje pliki do dowolnych operacji. Moduł wykryje zmiany w plikach i zaktualizuje dane w Twoim sklepie.

Nieograniczona liczba integracji

Modułem zintegrujesz dowolną liczbę plików XML i CSV. Możesz np. zintegrować ten sam plik dwukrotnie - raz do kompletnego importu, drugi raz do aktualizacji np. tylko cen i stanów magazynowych. Moduł utrzyma porządek w katalogu produktów, przypisując hurtownie do importowanych z nich produktów.

Komentarze (2)
z 2

Ten moduł to petarda. Firmy wyceniają integracje per hurtownia za horrendalne ceny, a tu pyk, wszystko w jednym module. Cieszę się że istniejecie i Was znalazłem :-)))

Moduł działa z najnowszą Prestą 1.7? Pytam bo post już trochę czasu ma :-)