Licencja
Ekspresową instalację modułu wykonujemy na HelpDesk w 48h. Moduły możesz zainstalować samodzielnie - instrukcję znajdziesz w FAQ na HelpDesk.  Darmową instalację wykonujemy na HelpDesk w 7 dni roboczych. 

To rozszerzenie pozwoli Ci skonfigurować moduł niezależnie w wielu sklepach Multistore. Bez tego rozszerzenia będziesz mógł używac modułu tylko w jednym sklepie Multistore.


Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wynosiła 320,00 zł z VAT
400,00 zł z VAT
325,20 zł netto
325,20 zł netto
400,00 zł z VAT
  +325 punktów w Programie Lojalnościowym
  3-miesiące
  wsparcia Wraz z modułem otrzymujesz wsparcie i gwarancję działania
  Szybki
  Dostęp Dostęp do plików modułu otrzymasz natychmiast po płatności
  Faktura
  VAT Do zamówienia otrzymasz fakturę VAT
  Opis szczegółowy

  SEO Blog w Twoim sklepie PrestaShop

  Moduł PrestaShop SEO Blog umożliwi Ci tworzyć nowe treści przyjazne dla klientów Twojego sklepu oraz wyszukiwarek internetowych. Dzięki bogatym, wysokiej jakości treściom wejdziesz w nowe interakcje z klientami i zaczniesz sprzedawać więcej. 

  Podnieś wartość SEO sklepu. Ustawienia SEO dla wpisów i kategorii otworzą drzwi dla nowych wyników wyszukiwania i potencjalnych klientów. Parametry analityczne Twojego sklepu również ulegną poprawie: średni czas spędzony na stronie, liczba sesji, itd.

  Zintegruj sklep z social media. Zaoszczędzisz czas - moduł może wstawić wpisy na Twoją stronę na Facebooku oraz na konto Twitter. Wystarczy 1 kliknięcie.

  Wygodny w prowadzeniu. Elastyczne formatowanie treści, wstawianie produktów w treści, automatyczne łączenie wpisów z stronami produktów i kategorii za pomocą tagów - to tylko wybrane funkcje, które pomogą Ci zwiększyć zainteresować klientów i sprzedawać więcej. 

  Dopasuj wygląd i funkcjonalność do swojej branży. Włącz funkcje bloga, z których chcesz korzystać: ostatnie wpisy, komentarze, wyszukiwarkę, obsługę tagów i inne. Połącz bloga z kategoriami, produktami i stronami CMS, które już istnieją w sklepie. Wygląd bloga możesz zmieniać edytując jeden z kilku dostępnych w module szablonów. 

  To nie kolejny zwykły blog. Dzięki bogatym możliwością będziesz mógł tworzyć zestawienia produktów, porównania lub np. opis kolekcji konkretnego producenta. Ten moduł pozwoli Ci zmaterializować pomysły Twojej wyobraźni. 

  Spersonalizowane wdrożenia modułu PrestaShop SEO Blog w sklepach klientów!
  Wyślij swoje wdrożenie Bloga i otrzymaj 12 miesięcy wsparcia gratis!

  Podnieść wartość SEO

  Moduł jest przyjazny dla robotów internetowych badających Twój sklep oraz został zaprojektowany zgodnie z wytycznymi Google Guidelines dla blogów internetowych. Jeśli wykorzystasz wszystkie opcje SEO dostępne w module Twój sklep pojawi się w wyższych oraz nowych wynikach wyszukiwania:

  • Metadane dla każdego elementu bloga: wpisy, kategorie, zdjęcia
  • Przyjazny URL dla listy wpisów, wpisu oraz obrazków
  • Kompletne otagowanie wszystkich elementów bloga przez Rich Snippets
  • Możliwość łączenia po tagach produktów i kategorii z Twojego sklepu z tagami wpisów blogowych
  • Edytor WYSWIG pozwoli Ci tworzyć nagłówki (H1, H2...) oraz tagować responsywne zdjęcia znacznikami ALT
  • Lekka struktura kodu i kompresja obrazków

  Wstawiaj produkty w treści wpisów

  W wpisach możesz wstawić produkty z Twojego sklepu. Wygląd produktów w wpisie blogowym będzie taki sam, jak na liście produktów Twojego sklepu. We wpisach możesz umieszczać również zawartość innych modułów zainstalowany w Twoim sklepie. Dzięki temu w treści możesz wyświetlić np. Blok Nowych Produktów, Blok Promocji lub Newsletter.

  Piękny blog na komputerach i smartfonach

  Wszystkie elementy bloga dopasowują się do rozmiaru ekranu. Projektując wygląd modułu czerpaliśmy z topowych blogów w Internecie. Postawiliśmy na minimalizm, dzięki czemu szablony dostępne w module będą pasować do większości szablonów oraz indywidualnych projektów graficznych. Wybierz najlepiej pasujący szablon do Twojego sklepu lub stwórz swój własny - wszystkie elementy bloga możesz dowolnie modyfikować.

  Obsługa wielu języków i automatyczne tłumaczenie

  Wszystkie treści w blogu możesz tłumaczyć w językach włączonych w Twoim sklepie.

  Możesz skorzystać z automatycznego tłumaczenia wykorzystując moduł nasz nowy moduł PrestaShop Translator.

  Tytuł, treści oraz pola SEO możesz przetłumaczyć 1-kliknięciem w 27-językach, w których włada translator.. Tłumaczenie następuje zaraz po tym, jak utworzysz wpis w swoim języku lub dokonasz w nim dowolnych edycji. Tłumacz pojedyncze wpisu lub masowo wszystkie. 

  Dodatkowe opisy dla social media  

  Każdy wpis i kategorię możesz opisać dodatkowymi tagami og:title oraz og:description. Dzięki temu przygotujesz niezależne opisy da wyszukiwarek oraz portali social media. Dzięki korzystaniu z tych pól udostępniane wpisy np. na Facebooku będą miały estetyczny wygląd dopasowany np. do limitu znaków.

  Wyszukiwarka wpisów blogowych

  Możesz włączyć wyszukiwarkę, która pojawi się nad listą wpisów. Dzięki wyszukiwarce klienci będą mogli przeszukiwać wpisy i kategorie.

  Możliwe jest również zintegrowanie standardowej wyszukiwarki PrestaShop z naszym modułem Bloga - tutaj przykład. Taka integracja jest dodatkowo płatna - zapytaj o nią na HelpDesk.

  Integracja bloga z Sitemap

  Wpisy i kategorie blogowe automatycznie dodają się do pliku sitemap.xml Twojego sklepu PrestaShop. Plik ten jest czytany przez roboty internetowe, dzięki czemu masz pewność, że Google szybko zindeksuje nowe treści w Twoim sklepie.

  Obsługa Schema oraz Rich Snippet

  Moduł obsługuje wszystkie dostępne dla blogów dane strukturalne. Schema stron bloga zawiera wszystkie niezbędne znaczniki, dzięki czemu Rich Snippet wpisów i kategorii blogowych w wynikach wyszukiwania wygląda świetnie. 

  Ciekawostka: właściciele sklepów korzystających z naszego bloga zgłaszają nam perfekcyjne działanie Rich Snippet w wynikach wyszukiwania, dzięki czemu ich konkurencja pozostaje w tyle :-)

  Ostatnie, podobne, popularne wpisy

  Na stronach wpisów możesz wyświetlać powiązane treści, które zachęcą klientów do pozostania dłużej na Twojej stronie. Skorzystaj z wpisów dynamicznych, które automatycznie będą wyświetlać się w Twoim sklepie.

  Zaplanuj publikację wpisów

  Planujesz urlop lub święta z wyprzedzeniem? Utwórz wpisy i zaplanuj ich publikację - ustaw datę automatycznego włączenia i wyłączenia postów.

  Publikowanie w social media

  Naszym modułem zintegrujesz sklep z portalami społecznościowymi. Posty 1-kliknięciem dodasz na zarządzane profile i strony na Facebook oraz Twitter, a czytelnicy będą mogli je polubić i udostępniać.

  Kreator umiejscowień

  W module znajdziesz kreator, dzięki któremu wpisy i kategorie wyświetlisz w dowolnych miejscach sklepu. Możesz utworzyć dowolną ilość umiejscowień, np. ostatni wpis w prawej kolumnie pod filtrami, 3 ostatnie wpisy na stronie kontaktu lub 5 najnowszych wpisów na stronie głównej.

  PrestaShop Multistore

  Blog wspiera PrestaShop Multistore - jednym modułem możesz prowadzić blog wspólny dla każdego sklepu w multistore lub niezależnie dla każdego ze sklepów. Obsługa Multistore jest dodatkowo płatna.

  Ułatwienia dla programistów

  Dla każdego wpisu oraz dla każdej kategorii wpisów moduł generuje unikalny {hook}, który możesz wkleić w pliki .tpl szablonu Twojego sklepu. Dzięki {hookom} w łatwy sposób rozmieścić wpisy lub kategorie wpisów w dowolnych miejscach sklepu i szablonu. {Tagami} możesz również wstawiać produkty w treści bloga. Instrukcja korzystania z {tagów} znajduje się w module i Bazie Wiedzy HelpDesk.

  W module znajduje się kilka szablonów (wyglądów) dla wszystkich frontowych elementów bloga. Każdy szablon składa się z plików .tpl i .css, które możesz swobodnie duplikować i modyfikować.

  Changelog ()
  Ładowanie...
  Komentarze ()
  Opinie zamieszczane w naszym sklepie nie są w żaden sposób sponsorowane. Weryfikujemy również, czy zostały dodane przez klientów, którzy dokonali u nas zakupów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat zapoznaj się z naszym Regulaminem.
  modulosy.pl
  2023-05-09
  Łatwy w uruchomieniu, dużo przydatnych opcji. Brak jakichkolwiek problemów z modułem. Polecam
  Moduł rewelacja. Dużo opcji konfiguracji, wpisy szybko widoczne
  2023-04-09
  Agnieszka Sztyber
  Robert S
  2022-11-02
  Przy pełnym uzupełnieniu treści i pól seo wpisy pojawiły się w wynikach Google po kilkunastu dniach. Wstawianie produktów w treści działa super. Średni czas na stronie wg ga4 (używam Google Integratora:) wzrasta, więc ktoś czyta:). Dobry moduł. Polecam
  Filip H
  2022-08-14
  Moduł od strony administracyjnej jest bardzo dobry i kompletny. Od strony SEO nie mamy również żadnych uwag. Natomiast szablony wizualne są co najwyżej dobre. Za to łatwo się je edytuje od strony kodu. Finalnie 4.5/5 :-)
  Robert
  2022-07-13
  Przeoralem kilka modułów bloga, ten jest ostatni i zostanie na dłużej. Cieszę się, że na Was wpadłem, niebawem wrócę po wincyj :)
  Radosław J
  2021-11-07
  łatwy w instalacji i spore możliwości. Polecam.
  Zygmunt D
  2021-10-26
  Moduł jest bardzo funkcjonalny i można nim realizować ciekawe wpisy wymieszane z produktami. Wymaga niekiedy poprawek wizualnych w css. Ogólnie polecam moduł i sprawne wsparcie.
  Michał A.
  2021-01-25
  Wspólnymi siłami dopieściliśmy ten moduł do lepszej sprawności, dziś mogę śmiało polecić :)
  Michał A.
  2021-01-25
  Wspólnymi siłami dopieściliśmy ten moduł do lepszej sprawności, dziś mogę śmiało polecić :)
  prestashow.pl
  2020-12-07
  Maciej tak, moduł obsługuje wszystkie dane strukturalne - schema wszystkich stron bloga zawiera wszystkie niezbędne znaczniki, dzięki czemu rich snippet w wynikach wyszukiwania wygląda świetnie :-)
  Maciej
  2020-10-25
  Czy moduł nie wspiera znaczników strukturalnych przewidzianych dla blogów?
  Robert Weber
  2020-03-16
  I happy we' ve find you. Very good blog module!
  Piotr G
  2020-03-02
  Czekam na promocję i biorę :)
  A macie moduł do usuwania z linków np. ID produktu / kategorii czy też dodatkowych opcji etc?
  Piotr Modzelewski
  2019-10-26
  Moduł wygodny, można dopasować do własnego szablonu. Za dodatkową opłatą prestashow przezucili mi kilkadziesiąt wpisów z WordPressa. Na realizację czekwlem 3 dni, w między czasie pomogli mi zintegrować się z hurtownia ich drugim modułem :)
  prestashow.pl
  2019-07-19
  Pytający - jest to jak najbardziej wykonalne! Odezwij się do nas na kontakt@prestashow.pl
  Pytający
  2019-07-09
  Czy istnieje możliwość migracji wpisów z simplebloga do tego modułu? Jaki byłby koszt?
  Karolina
  2019-05-07
  Udany moduł, częste aktualizacje, fajne łączenie wpisów z stronami sklepu i produktami
  Jan Mieźiński
  2019-04-09
  Do zakupu przekonała nas możliwość wstawiania produktów sklepu do wpisów.
  W między czasie PrestaShow dodali obługę galerii i całkowicie zmienili wygląd administracji blogiem - dodaje się wpisy o wiele szybciej i w ogóle jest przyjemniej. Polecamy!
  Ola
  2018-11-06
  Udany moduł i fajna integracja z facebookiem. Mieliśmy problem z edytowaniem wpisów, ale poprawke helpdesk wydał po 4 dniach.
  Artur Polkowski
  2018-10-29
  Wymieniliśmy darmowy moduł bloga na ten. Bardzo udane RWD i personalizacja pod SEO. Warty swojej ceny, chociaż widzę, że ta wzrosła o 30 zł :)
  Daniel z serwis-kop.pl
  2016-04-08
  Mamy okazję korzystać z modułu. Poza prowadzeniem newsów używamy modułu do wstawiania pojedynczych treści w różnych miejsach sklepu - np w stopce i na stronie głównej. Wyglądają jak zwykłe treści, a dzięki modulikowi łatwo się nimi zarządza w wielu językach. Polecam
  Artur
  2016-01-15
  Miałem okazje testować ten moduł.Możliwości wyświetlania wpisów w sklepie są naprawdę duże. W sumie można nim wypełnić treści na dowolnej podstronie sklepu i jednocześnie prowadzić aktualności. I w końcu nie trzeba się znać na edycji kodu... Pozdrawiam i życzę sukcesów! Artur

  Napisz komentarz lub pytanie

  Twoja aktywność może być pomocna dla społeczności. Dodając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.

  Wymagania techniczne
  • PHP 7.1 lub wyższe
  • Rozszerzenie serwera ionCube Loader
  • MySQL >= 5 lub MariaDB
  • Tylko PrestaShop Importer:  PHP libxml  w wersji > 2.9.3
  • Tylko PrestaShop Facebook Integrator: PHP 7.2 lub wyższe
  • Tylko PrestaShop VAT Walidator:  PHP SOAP 
  Wsparcie i gwarancja
  • Z modułem otrzymujesz 3-miesięczny dostęp do Wsparcia Premium.
  • Dostęp do wsparcia możesz odnowić w dowolnym momencie kupując dowolny z dostępnych pakietów

  Dostęp do aktualizacji
  3 miesiące

  Moduły poinformują Cię o dostępnej aktualizacji bezpośrednio w Twoim sklepie. Zapoznaj się z changelogiem. Aktualizację modułu wykonasz wygodnie 1-kliknięciem.

  Dostęp do HelpDesk
  3 miesiące

  HelpDesk to panel, na którym dostarczamy pomoc z użytkowaniem modułu. Na HelpDesk możesz zamówić modyfikacje i indywidualne prace programistyczne.

  Baza Wiedzy - FAQ

  Baza wiedzy jest darmowa i dostępna dla wszystkich. Znajdziesz w niej dokumentacje modułów oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. 

  Licencja

  Domena i domeny dodatkowe

  • Moduł możesz przypisać do 1 instancji sklepu = 1 domeny.
  • Moduł możesz używać bez ograniczeń czasowych.
  • Możesz dodać domenę sklepu testowego / deweloperskiego.
  • Aby zmienić domenę otwórz zgłoszenie na HelpDesk.

  Domeny Multistore

  Obsługa nielimitowanej liczby domen w PrestaShop Multistore wymaga zakupienia obsługi multistore dla modułu.

  Modyfikowanie kodu modułu

  Kod modułu związany z integracją ze sklepem oraz z wyglądem (.tpl, .css) ma otwarty kod źródłowy i możesz go dowolnie modyfikować. Źródło modułu szyfrowane jest ionCube. 

  Demo