Połączenie profilu na Instagramie z sklepem PrestaShop w 5 minut

Chcesz połączyć swój sklep z profilem na Instagramie? Koniecznie! Droga do zakupu na Instagramie jest znacznie krótsza, więc użytkownicy mają mniej czasu na rozmyślenie się i rezygnację. Klienci robią zakupy szybciej, sprawniej i bez wychodzenia z platformy. Jak to wszystko razem spiąć? Łatwo i automatycznie: wykorzystaliśmy JavaScript w innowacyjnym mechanizmie integracji PrestaShop z Instagramem!

prestashop-instagram

Konfiguracja jak z płatka

Cały moduł ustawisz przy pomocy zaledwie kilku kliknięć. Wystarczy, że podasz nazwę profilu na Instagramie a program zajmie się całą integracją. Ten proces zajmie Ci 10 sekund (mierzyliśmy!) :)

Następnie możesz dopasować wygląd zdjęć i informacji o Twoim profilu, które chcesz wyświetlić w swoim sklepie. Po zakończonej integracji możesz dzielić się nowymi postami z Twojego Instagrama w swojej witrynie. Moduł PrestaShop pozwala na umieszczenie Twojego Instagramowego feedu w dowolnym miejscu sklepu.

Korzyści dla użytkowników

Ciesz się pełną automatyzacją! Moduł raz dziennie sprawdza, czy pojawiły się nowe zdjęcia na Twoim koncie Instagram. Nowe materiały są pobierane, a następnie zapisywane na Twoim serwerze. Dzięki temu strona działa szybciej: obrazy ładują się z cache więc nie obciążają łącza, skracając czas oczekiwania na połączenie. Co więcej, moduł nie odpytuje serwerów Instagrama z każdym ładowaniem sklepu.

Pełna dowolność

W konfiguracji modułu znajdziesz też dodatkowe opcje, z pomocą których skonfigurujesz wygląd feedu zdjęciowego, który wyświetlisz w swoim sklepie. Do wyboru masz szereg opcji, które możesz spersonalizować m.in.:

  • Nagłówek (avatar, bio, liczba obserwujących)
  • Liczbę polubień zdjęcia
  • Własny nagłówek nad feedem zdjęciowym
  • Liczba komentarzy do zdjęcia

I znacznie, znacznie więcej, ponieważ moduł rozwijamy wg. Waszych pomysłów i potrzeb. Wystarczy, że skorzystasz z HelpDesk.

Komentarze (0)
z 0

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!