PrestaShow oficjalnym partnerem płatności PayLane

PayLane jest bramką płatności on-line dla e-commerce i firm zlokalizowanych w Europie, utrzymywaną w modelu Software-as-a-Service (SaaS). PayLane to organizacja zorientowaną na klienta, z dużym doświadczeniem w przetwarzaniu płatności internetowych. Nasze bliskie relacje ze starannie wybranymi bankami pozwalają zapewnić możliwie najlepsze warunki dla każdego konta handlowego.

Mamy przyjemność nawiązać współpracę z PayLane i stworzyć oficjalny moduł płatności PayLane dla PrestaShop. To bardzo nowoczesne rozwiązanie dające o wiele więcej niż inne dostępne na rynku płatności internetowe! Obecnie moduł dostępny jest dla wersji 1.6x. Wkrótce rozpoczną się prace nad modułem dla PrestaShop 1.5 oraz 1.4. Bądźcie z nami w kontakcie, znajdźcie nas na Facebook, aby być na bieżąco. 

Dzięki PayLane będziecie mogli Państwo przyjąć płatności za zakupy w sklepie PrestaShop za pomocą:

  • Kart debetowych,
  • Kart kredytowych,
  • Polskich Płatności,
  • PayPal,
  • Giropay,
  • iDEAL,
  • oraz wiele innych metod w ponad 160 walutach.

Moduł daje również pełną swobodę, co do sposobu rozliczenia za zakupy:

  • Z wykorzystaniem API - Twoi klienci dokonają bezpiecznej płatności bez opuszczania Twojego sklepu PrestaShop
  • Z wykorzystaniem Secure Form - płatność za zakupy przeniesie Twojego klienta na stronę PayLane, gdzie dokona on bezpiecznej płatności a następnie powróci do Twojego sklepu.

 

Ponad to moduł zostaw wyposażony w standardowe funkcjonalności znane Państwu z modułów przez nas tworzonych. Nie zabrakło w nim formularza kontaktowego, dzięki któremu zgłosicie Państwo błędy lub będziecie mogli zasugerować poprawki i usprawnienia. Moduł jest w pełni kompatybilny z ONE-CLICK update by PrestaShow oraz posiada automatyczny backup plików.

Moduł można obejrzeć i pobrać tutaj: http://prestashow.pl/pl/moduly-prestashop/8-paylane-modul-platnosci-dla-prestashop.html

Zespół PrestaShow [AD]

Komentarze (1)
z 1

"I always turn to PayLane for the latest insights into payment solutions, and the recent blog post on [specific topic] did not disappoint. The depth of information provided is commendable, making it easier for businesses to make informed decisions. Well done!" https://innoviti.com/payment-gateway/

Brak wpisów.