Stwórz swój własny Program Poleceń w PrestaShop. Poznaj moduł, dzięki któremu wejdziesz w nowe interakcje z klientami Twojego sklepu!

współpraca

Dzień dobry PrestaShopowicze!

Przedstawiamy nowość w ofercie prestashow.pl skierowaną do developerów oraz freelancerów korzystających z naszych modułów w swoich realizacjach

Program Partnerski PrestaShow jest połączony z bazą zamówień naszego sklepu internetowego. Jako partner, po przystąpieniu do programu, będziesz bezpośrednio uczestniczyć w sprzedaży modułów z sklepu prestashow.pl.

Uczestnicząc w programie możesz zarabiać polecając nasze moduły swoim klientom lub znajomym. Za każde polecenie otrzymasz min. 10% prowizję naliczoną od zamówień, które rozpoczęły się od Ciebie!

Oferujemy kilka metod promocji i współpracy w programie partnerskim prestashow.pl. 

Jednocześnie możesz korzystać z każdego rodzaju współpracy:

  • Twój unikalny link URL - klient po wejściu z tego linku otrzyma rabat, a Ty prowizję od wykonanych zakupów
  • Twój unikalny kod rabatowy - klienci otrzymają rabat na zakupy, a Ty prowizję od wartości netto ich zamówienia
  • Jeśli klient utworzy konto z Twojego linku URL - będziesz otrzymywać prowizję od wszystkich jego zakupów przez kolejnych 12 miesięcy

Dropshipping

Nasz program partnerski obsługuje również dropshipping! Jeśli jesteś Twórcą modułów - proponujemy Ci umieszczenie swoich rozwiązań w naszym sklepie. Od każdej sprzedaży Twoich modułów lub szablonów otrzymasz ustalony procent. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak przygotować moduły do standardów PrestaShow.

W naszym Programie Partnerskim masz bezpośredni wgląd do wszystkich wygenerowanych zamówień z Twoim udziałem oraz do sprzedaży swoich produktów. Tabela zamówień oraz zarobionych środków będzie dostępna w Twoim Koncie Klienta - poniżej na tej stronie. 

Za priorytet bierzemy stabilny dialog, współpracę oraz przejrzystość zasad, dlatego kod naszego modułu partnerskiego jest otwarty. Niniejszy moduł w każdej chwili możesz kupić, zainstalować w swoim własnym sklepie i sprawdzić jego działanie. Jesteśmy przekonani, że bezkompromisowo utwierdzisz swoich klientów, co do przejrzystości i uczciwości zasad, którymi powinna kierować się każda afiliacja. Tymi wartościami kierowaliśmy się Tworząc nasz Program Partnerski oraz ten moduł. 

Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami lub zaloguj się do Mojego Konta i przystąp do naszego programu.

Jeśli masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej - skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@prestashow.pl lub pod numerem telefonu +48 506 312 999


Z pozdrowieniami,

Zespół PrestaShow

Komentarze (0)
z 0

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!