Opinie Strony Facebook dla PS 1.6 & 1.7!

Nowy moduł

Wyświetl opinie (recenzje) Twojej strony na Facebook bezpośrednio w sklepie! Moduł wyświetli wysuwany panel ze średnią ocen oraz podstronę z listą wszystkich opinii. Intuicyjna konfiguracja treści i wyglądu pozwolą dopasować moduł do wyglądu Twojego sklepu.

Intuicyjna konfiguracja

Konfiguracja modułu obejmuje uzupełnienie podstawowych danych niezbędnych do połączenia się z Facebook API. Instrukcja w module wyjaśnia dokładnie, jak to zrobić - proces ten nie zajmie Ci więcej niż 15 min. Moduł współpracuje z PrestaShop 1.6 oraz 1.7.

Popraw wiarygodność Twojego sklepu

Zadbaj od poczucie bezpieczeństwa Twoich klientów przedstawiając aktualne oceny Twojej strony na Facebooku. Popraw wiarygodność Twojego sklepu PrestaShop oraz wydłuż średni czas pobytu klienta w Twoim sklepie. Bezpośrednio z opinii wyświetlanych przez moduł, Twój klient będzie mógł polubić Twoją stronę oraz przejść do niej na Facebook.

Dopasuj wygląd modułu do Twojego szablonu

Moduł umożliwia konfigurację wyglądu. Możesz zdecydowąć, gdzie umieścisz box z podsumowaniem ocen. Możesz również edytować kolory modułu oraz wszystkie wyświetlane w nim treści. Możesz również skonfigurować przyjazny URL do podstony z listą wszystkich ocen!

Zdecyduj, gdzie i jak chcesz przedstawić recenzje

Moduł umożliwia pokazanie opinii na 3 różne sposoby:

  1. Panel z podsumowaniem opinii wysuwany z brzegu strony.
  2. Box z podsumowaniem opinii, który możesz umieścić w dowolnym miejscu szablonu - np. w lewej kolumnie.
  3. Podstrona z przyjaznym URL-em zawierająca podsumowanie opinii w formie gwiazdek i pasków oraz listę recenzji Twojej strony na Facebook.
Komentarze (0)
z 0

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Brak wpisów.