• PrestaShop Google Analytics - Konwersja Ads + Google Optimize + Google Tag Manager
 • PrestaShop Google Analytics - Konwersja Ads + Google Optimize + Google Tag Manager
 • PrestaShop Google Analytics - Konwersja Ads + Google Optimize + Google Tag Manager
 • PrestaShop Google Analytics - Konwersja Ads + Google Optimize + Google Tag Manager
 • PrestaShop Google Analytics - Konwersja Ads + Google Optimize + Google Tag Manager
 • PrestaShop Google Analytics - Konwersja Ads + Google Optimize + Google Tag Manager
 • PrestaShop Google Analytics - Konwersja Ads + Google Optimize + Google Tag Manager
 • PrestaShop Google Analytics - Konwersja Ads + Google Optimize + Google Tag Manager
 • PrestaShop Google Analytics - Konwersja Ads + Google Optimize + Google Tag Manager
 • PrestaShop Google Analytics - Konwersja Ads + Google Optimize + Google Tag Manager
 • PrestaShop Google Analytics - Konwersja Ads + Google Optimize + Google Tag Manager
 • PrestaShop Google Analytics - Konwersja Ads + Google Optimize + Google Tag Manager
 • PrestaShop Google Integrator 4.0 - źródła, konwersja, remarketing

  PrestaShop: 1.6 1.7
  Tłumaczenia: EN, PL
  Kod produktu: PShowConversion
  • Precyzyjna i bezstratna analityka eCommerce wykorzystująca Google API
  • Integracja z Google Analytics, Google Tag Manager, Ads i Optimize
  • Obsługa Google Analytics 4.0
  • Remarketing dynamiczny
  • Ulepszony Ecommerce oraz DataLayer
  • 100% gwarancji przesłania informacji o każdym zamówieniu z PrestaShop do Analytics
  • Wsparcie dla wszystkich międzynarodowych i polskich metod płatności
  • Wsparcie dla zamówienia na jednej stronie oraz w wielu krokach
  • Obsługa istniejących zamówień w sklepie oraz zwrotów i wycofań transakcji
  • Dokładne określanie źródeł ruchu
  • Kompletny log operacji wykonywanych przez moduł
  Rodzaj licencji
  Wsparcie techniczne Z modułem otrzymujesz 3 miesiące wsparcia i dostępu do aktualizacji. Dostęp ten możesz wydłużyć w dowolnym momencie. Dostęp obejmuje wszystkie moduły dostępne na Twoim koncie.
  Zalecana usługa
  Ten moduł w trakcie instalacji wymaga manualnego połączenia plików override. Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem zachęcamy do zakupu modułu wraz z usługą instalacji.

  Usługi i rozszerzenia
  Obsługa Multistore pozwoli Ci skonfigurować moduł niezależnie dla każdego ze sklepów i grup sklepów w Multistore. Jeśli Twój sklep ma włączoną opcję Multistore zakup tego dodatku jest niezbędny do prawidłowego działania modułu Google Integrator.

  Konfiguracja konta Google dla kompletnej integracji sklepu PrestaShop z narzędziami Analytics, Ads, Optimize, Tag Manager oraz Google API. 

  649,00 zł netto
  798,27 zł brutto
  Opis szczegółowy

  PrestaShop & Google Analytics

  Moduł zintegruje Twój sklep z narzędziami Google Analytics, Analytics 4.0, Ads, Optimize i Google Tag Manager. Wykorzystaj wszystkie możliwości modułu, aby bezstratnie analizować statystyki ruchu i pochodzenia klientów oraz informacje o produktach i zamówieniach w Twoim sklepie. Moduł bada źródła wejść oraz ruch do sklepu już na poziomie serwera oraz JavaScript w przeglądarce klienta, dzięki czemu precyzyjnie wspiera remarketing dynamiczny dla Google Ads.

  Dla komunikacji pomiędzy Twoim sklepem, a narzędziami Google wykorzystaliśmy Google API. Gwarantuje to bezstratne połączenie, które przekaże bezwzględne każde zamówienie z Twojego sklepu do Analytics. 

  Czy dasz radę samodzielnie skonfigurować PrestaShop i Analytics?

  • Jeśli korzystasz już z Google Analytics - poznanie modułu i konfiguracja wszystkich opcji nie powinna zająć Ci więcej niż godzinę.
  • Jeśli dopiero zaczynasz i nie posiadasz konta w Google - zachęcamy do spróbowania samodzielnie. W Internecie znajdziesz tutoriale, jak założyć konto w Google Gmail i Google Analytics. Konfigurując nasz moduł znajdziesz w nim dokładne opisy, podpowiedzi i filmy wideo dla każdej funkcji.
  • Jeśli nie masz czasu - zamów moduł z usługą instalacji oraz z usługą konfiguracji konta Google. Usługa zostanie wdrożona w Twoim sklepie w ciągu 72h, pon - pt. 

  Precyzyjne źródła wejść

  Moduł bada i zapisuje źródła wejścia na podstawie logów serwera. Śledzeniem ‘na żywo’ ruchu klientów zajmuje się skrypt Google Analytics. Jeśli serwer nie wskaże źródła ruchu - do Google Analytics przekazane będzie źródło wejścia określone przez Google.

  • Jeśli klient odwiedzi Twój sklep kilka razy - możesz określić, które źródło wejścia (pierwsze / ostatnie) zostanie wysłane do Google Analytics.
  • Ustaw czas, po którym źródło wejścia wygaśnie - gdy klient odwiedzi Twój sklep po długiej nieobecności.
  • Pomijaj dowolne źródła wejść - wymień źródła, które chcesz pominąć w statystykach, np. strony banków.

  Gwarancja 100% konwersji

  Moduł przekaże każde zamówienie z sklepu do Twojego konta Google Analytics wraz z informacjami o kliencie, źródle ruchu, produktach, cenach, podatkach oraz ścieżce dotarcia.

  Wskaż statusy zamówień, dla których konwersja i informacje o zamówieniu będą wysyłane z PrestaShop do konta Google Analytics. Dzięki temu unikniesz wysyłki nieopłaconych zamówień.

  Moduł wspiera wszystkie polskie i zagraniczne metody płatności dostępne na rynku, w tym przelew bankowy, czek, płatność przy odbiorze, PayPal, CashBill, Przelewy24, PayU, PayLane, Bluemedia, Tpay, Polskie ePłatności, DotPay, Klarna, płatności ratalne oraz wiele innych.

  Wszystkie narzędzia Google w jednym module

  Modułem zintegrujesz wszystkie dostępne narzędzia Google dla sklepów internetowych:

  • Google Analytics
  • Google Optimize
  • Google Tag Manager
  • Remarketing i Google Ads
  • Ulepszonego Ecommerce oraz DataLayer

   Integracja z Google Merchant Center. Jeśli chcesz przesyłać informacje o Twoim sklepie i produktach do Google oraz udostępniać je kupującym korzystającym z Google sprawdź nasz moduł PrestaShop Feeder, którym wygenerujesz feedy XML dla Google, Facebooka, porównywarek cen oraz odbiorców dropshippingowych.

  Google Analytics 4.0

  Google Integrator współpracuje z Google Analytics 4. GA4 stało się domyślną wersją we wszystkich nowych usługach i to w tej wersji Google będzie wprowadzać przyszłe ulepszenia. 

  Więcej informacji nt najnowszej wersji Analytics znajdziesz w dokumentacji Google

  Uwaga! Nie zalecamy integracji sklepu internetowego wyłącznie za pomocą GA4! GA4 różni się w sposobie implementacji oraz działania w porównaniu do klasycznego Google Analytics i jest cały czas w fazie początkowych testów. Np. Ulepszony Ecommerce w GA4 nie występuje, ponieważ dane eCommerce w GA4 będą unifikowane z pozostałymi danymi o ruchu. Measurement Protocol, który wykorzystujemy w bezstratnej komunikacji PrestaShop z GA, dla GA4 jest w fazie beta i cały czas się zmienia (2021-08-12). Dlatego nie zaimplementowaliśmy go jeszcze w naszym module. Komplet informacji eCommerce zbierzesz za pomocą klasycznego kodu Google Analytics. Z połączenia GA4 możesz zacząć korzystać dodatkowo. 

  Remarketing dynamiczny dla Google Ads

  Wykorzystaj zebrane dane do przeprowadzenia precyzyjnego remarketingu reklam. Kieruj reklamy do osób, które odwiedziły Twój sklep lub strony konkretnych produktów. Wyświetlaj reklamy dostosowane do produktów z Twojego sklepu.

  Ulepszony eCommerce Enhanced Ecommerce

  Wykorzystaj najnowsze rozwiązania analityczne Google dla sklepów internetowych. Moduł obsługuje DataLayer i Enhanced Ecommerce, dzięki czemu będziesz mógł analizować:

  • Zachowania zakupowe i ruch w sklepie
  • Zachowanie na etapie realizacji i transakcji
  • Zbadać efektywność oferty i skuteczność sprzedaży Twojego sklepu

  UWAGA! DataLayer wymaga zaimplementowanego schema.org w szablonie sklepu, np. dla produktu https://schema.org/Product. Większość szablonów PrestaShop jest otagowana w standardzie.

  Badanie ścieżek zakupowych na jednej stronie oraz w wielu krokach

  Moduł wspiera i bada statystyki zamówienia ruchu dla zamówień One Page Checkout (OPC) oraz w wielu krokach. Wspierany jest również moduł "OPC Supercheckout". Dzięki obsłudze ścieżek zakupowych dowiesz się, które elementy procesu zamówienia generują odrzucenia i spadek konwersji w Twoim sklepie.

  Analityka starych zamówień w PrestaShop

  Moduł pozwoli Ci na masowe wysłanie istniejących już zamówień w sklepie do Twojego konta Google Analytics. Mogą to być zamówienia powstałe przed instalacją modułu.

  Analityka zamówień spoza PrestaShop 

  Jeśli zamówienia w Twoim sklepie generowane są przez inne źródła, np. integracja ERP, Baselinker, Allegro, itp. - moduł wykryje je i prześle informacje o nich do Google. Możesz je również pominąć.

  Wsparcie dla zwrotów i wycofanie transakcji

  Moduł umożliwia ręczne i automatyczne (na podstawie dowolnego statusu zamówienia) usuwanie informacji o zamówieniach i konwersji z Google Analytics, np. w przypadku zwrotu lub anulowania sprzedaży.

  Gwarancja wysłania danych do Google Analytics

  Na liście zamówień moduł dodaje interaktywny guzik "Wysłano do Google Analytics", będący rzetelną informacją opartą o Google API o tym, czy zamówienie trafiło do Google Analytics. W szczegółach zamówienia znajdziesz listę ze źródłami wejść klienta, dzięki czemu sprawdzisz skąd pochodzą klienci, dokonujący zakupu w Twoim sklepie.

  Obsługa Multistore

  Obsługa PrestaShop Multistore dla tego modułu jest opcjonalna. Jeśli korzystasz z Multistore w swoim sklepie dodatek ten jest niezbędny do prawidłowego działania modułu. Dzięki obsłudze Multistore możesz skonfigurować niezależne połączenie z narzędziami Google dla każdego sklepu osobno lub wspólnie dla wielu sklepów.

  Inteligentne rozwiązania 

  Dzięki współpracy ze specjalistami z branży analityki i reklamy stale rozwijamy możliwości modułu o aktualne potrzebny rynku.

  • Przesłanie informacji o konwersji dla starych zamówień (istniejących w sklepie) jest opcjonalne. Działa automatycznie na podstawie wybranych statusów zamówień oraz manualnie.
  • Ochrona przed podwójnym wysłaniem transakcji. Moduł kontroluje przesłane zamówienia i nie dopuści do podwójnego zliczenia i przesłania tych informacji w statystykach Google Analytics.
  • Moduł loguje wszystkie swoje działania do pliku log.txt, dzięki czemu możesz poznać szczegóły wszystkich interakcji, jakie zajdą pomiędzy Twoimi klientami, sklepem, modułem a kontem Google Analytics.
  • Anonimizacja adresów IP w Analytics - wsparcie ustawy o ochronie danych osobowych (RODO).

  Zamów konfigurację na 100%

  Jeśli nie zajmujesz się analityką profesjonalnie, zacznij od poprawnego gromadzenie danych. Późniejsza ich analiza może okazać się niezbędna dla Ciebie lub podmiotów, z którymi nawiążesz współpracę związaną z reklamą lub SEO.

  Wraz z modułem możesz zamówić instalację modułu (rozwiązanie problemów override, itp.) oraz konfigurację narzędzi Google.

  Changelog dni temu)
  PSHOW CONVERSION CHANGELOG
  ==========

  v1.31 - 13.09.2021
  * improved price rounding

  v1.30 - 26.08.2021
  * you can choose that you want to send net or gross prices to google analytics together with the transaction
  * added dataLayer support for the przelewy24 module,
  after making a payment and after clicking "Pay by Przelewy24"
  * added google_tag_params section to dataLayer for retargeting
  (ecomm_prodid, ecomm_totalvalue, ecomm_pagetype, ecomm_pagename,
  ecomm_brand, ecomm_category, ecomm_model, ecomm_quantity)
  * improved dataLayer functionality

  v1.29 - 31.03.2021
  * you can enter Google Ads conversion id and conversion label in the module configuration tab: Google Ads

  v1.28 - 28.12.2020
  * added possibility to enter tracking code for Google Analytics 4
  https://developers.google.com/analytics/devguides/collection/ga4/basic-tag?technology=gtagjs#set_up_the_basic_page_tag

  v1.27 - 17.12.2020
  * fixed an error that caused the order amount not to include the cart rule value
  * improved support for PrestaShop 1.7.7

  v1.26 - 07.12.2020
  * fixed bugs related to the transaction data

  v1.25 - 22.10.2020
  * possibility to send profit from sales instead of product prices
  * module is sending more information to GTM using dataLayer

  v1.24 - 14.09.2020
  * updated google oauth config - approval_prompt
  * error causing lack of information about product sales in Google Analytics has been fixed

  v1.23 - 02.03.2020
  * you can disable Global Site Tag, so you can use other
  modules for tracking user activity in the shop
  * disabled GTM event 'purchase' to prevent duplicated transactions

  v1.22 - 19.12.2019
  * from now you can enter custom source & medium while creating the order in the back-office

  v1.21 - 04.10.2019
  * fixed missing 'cid' parameter

  v1.20 - 19.09.2019
  * Important! You must update your dataLayer configuration!
  Edit tags which uses event actions: `impressions, detail, checkout, checkoutOption, purchase, refund`
  and set: Non-interactive = True
  * added support for OPC module 'supercheckout' for PrestaShop 1.7
  * added configuration file ready to import in tagmanager.google.com
  * fixed bug related to PayU payment module (Jakarta user-agent)

  v1.19 - 12.08.2019
  * fixed bugs in the traffic source tracking

  v1.18 - 06.08.2019
  * fixed tracking order steps in PrestaShop 1.7

  v1.17 - 28.06.2019
  * NEW! introduced integration with Google Reporting API.
  From now the module will check that transactions were sent to and exists in the Google Analytics.
  * fixed bug with currencies
  * fixed bugs

  v1.16 - 08.05.2019
  * NEW! allow to configure transaction sources which should be ignored
  * fixed bugs reported by users

  v1.15 - 12.12.2018
  * NEW! you can use CRON job to send transactions to GA
  * NEW! the module allows to collect data by dataLayer from Google Tag Manager -
  measuring product impressions, clicks, checkout steps, purchases and many more

  v1.14 - 28.05.2018
  * improved tracking of user activity using php measurement protocol
  * improved sending of customer data with transaction to GA
  * allow to anonymize customer ip address
  * official js tracking code is now associated with data sending using measurement protocol

  v1.13 - 23.02.2018
  * added Google Tag Manager noscript tag (module reinstallation required)

  v1.12 - 16.02.2018
  * NEW! added data which will be sent to GA on the order page in the back-office
  * fixed bug in sending order to GA while first status is add to order

  v1.11 - 14.02.2018
  * improved traffic sources

  v1.10 - 31/01/2018
  * adwords tracking improved

  v1.9 - 24/01/2018
  * improved module configuration
  * improved searching of traffic sources
  * since this version module is fully working with multistore mode
  * NEW! added Google Tag Manager tracking code

  v1.8 - 18/12/2017
  * improved tracking

  v1.7 - 07/12/2017 - Update your module configuration after update to this version
  * NEW! added support for google optimize
  * NEW! google analytics measurement protocol is used for page tracking (instead of analytics.js)

  v1.6 - 16/11/2017
  * improved connection with GA

  v1.5 - 13/11/2017
  * improved client tracking

  v1.4 - 03/11/2017
  * NEW! option in module configuration: Display tracking code in the store
  * NEW! option in module configuration: Expiration of traffic sources
  * improved getting of traffic sources
  * big changes in traffic sources management

  v1.3 - 27/10/2017
  * fixed bug in creating new shopping carts

  v1.2 - 20/09/2017
  * fixed client id
  * improved order sending to Google Analytics

  v1.1 - 07/06/2017
  * fixed many bugs reported by clients

  v1.0 - 30/09/2016
  * initial version
  Komentarze
  2021-08-21 Alexandru B

  Support team doesn`t exist , I asked for a problem with the module, they said I need to buy install module, even if the module was already installed but not working. Anyway, after installation the module could be deactivated and reactivated, after deactivation I had to ask my programmer to reinstall it again ! It sends the payments to Google Analytics but the canceled orders are not taken out from Google analytics.
  I really hoped to work smoothly with this module but after waiting more than a week for the support team I can`t take it anymore ! Thank you...

  2021-07-01 prestashow.pl

  Yateo, we've fixed HelpDesk, thanks for your comment :-)

  Google integrator support Google Ads. Remember to connect Ads with Analytics with Google Account settings.

  For integration with Facebook Ads check our new module for eCommerce data and conversion tracking with Facebook latest API: https://prestashow.pl/34-.html

  2021-05-31 Yateo

  Great Module, especially the Analytics API tracking.
  So sade there is no form to open a ticket :
  https://helpdesk.prestashow.pl/open.php
  It is said fill the form, but no form.

  The challenge now is : Will it be an API tracking to Google Ads or Facebook Ads soon available ?

  2021-04-30 Paolo Z

  Verry good module. Working fine. Conversion working well. 5/5

  2021-01-09 Rajmund H

  Liczy konwersję, z czym np. Premium Google Analytics nie dawał sobie rady.

  2020-10-27 Maciej W

  Wdrożenie modułów oraz konfiguracji konta Google w 2 dni. Po tygodniu użytkowania zero uwag. Polecam moduły oraz usługi Prestashow.

  2020-10-08 Krystian Pomorski

  Wszystko działa dla 12 sklepów w multistore. Wsparcie na bardzo wysokim poziomie. Polecam.

  2020-09-29 Anastazja

  Szczerze jestem w lekkim szoku. Moduł po zainstalowaniu po prostu działa, wszystkie statystyki mamy w Analytics. POLECAM!!!

  2020-09-04 Krzysztof

  Przed tym modułem przeszedłem przez dwa inne rozwiązania z Addons... Moduł od PrestaShow bez komplikacji od pierwszej instalacji. Po 2 miesiącach użytkowania polecam - robi to co napisano w opisie. Wspierajmy polskie firmy inwestujące w technologię. U PrestaShow to widać :-)

  2020-03-17 Moritz Beer

  Awesome

  2020-03-16 Katherine

  good module and fast support!

  2020-03-13 Kasia Świerszcz

  Polecają Was, Polecają ten moduł. Sprawdziliśmy i się nie zawiedliśmy :-)

  2020-02-21 Arek

  Moduł sztos!!!!!!!!!

  2020-02-07 Szymon Gwiazdowski

  Od roku dostarczmy ten moduł naszym klientom - polecam z ręką na sercu. HelpDesk ma pojęcie o analityce i integracji, rozwiązują rodzące się problemy i potrzeby.

  2020-01-21 prestashow.pl

  Marcin, tak. Moduł obsługuje kroki w zamówieniach krokowych oraz sekcje w zamówieniu OPC (one page checkout).

  2020-01-21 Marcin

  Czy ten moduł obsługuje kroki zakupowe?

  2019-11-29 Krzysztof Mroczek

  Bardzo dobry moduł, nie gubi koszyków źródeł, rzetelne wsparcie ma helpdesku.

  2019-10-26 Łukasz Krzymiński

  Moduł dobrze działa z dataLayer, co prawda podstawowe eventy, ale działa. Sporo pracy odchodzi :) Ale jaki sens ma cześć dla Google Analytics gdzie podajemy ID. Jeśli nie podam to transakcje nie są przesyłane, ale znów chce korzystać z GTM i podaje ID, tylko jak w obu miejscach mam podane ID to znów dochodzi do duplikacji ID Google Analytics. W efekcie czego na stronie mam dwa ID GA, czego nie powinno się robić, bo będzie dochodzić do fałszowania danych. Jakieś rozwiązanie?

  2019-10-25 prestashow.pl

  Tomasz, za obsługę remarketingu dynamicznego od niedawna odpowiada kod GA oraz konfiguracja konta Analytcis: https://support.google.com/analytics/answer/2444872?hl=pl
  Nasz moduł załatwia resztę :-).

  2019-10-23 Tomasz

  Czy ten moduł posiada obsługę remarketingu dynamicznego?

  2019-08-06 Göran Fallgran

  Good module, simple configuration, conversion counting 100%. Prestashow you got my recommendation!

  2019-07-19 Krzysztof Pieklik

  Bezkonkurencyjny.

  2019-05-10 prestashow.pl

  PrestaShop 1.7 - tak, moduł posiada CRON, który bada na bieżąco zamówienia w sklepie. Do GA wysyła zamowienia stworzone w sklelie, w adminie i pochodzące z zewnetrzych integracji.

  2019-05-09 PrestaShop 1.7

  Czy jeśli do sklepu wpadają zamówienia składane telefonicznie i one wpadają przez integracje z Baselinkerem to czy ten moduł je wyśle do Analityksa?

  2019-04-26 Kostek

  Moduł nie ma równych. PrestaShow dało cynk, że pracuje nad feedem xml dla GMC. Po jego dodaniu mamy rewelacyjny polski moduł :-) CZEKAMY :-)

  2019-03-08 Aneta S.

  Moduł naprawdę precyzyjnie wskazuje źródła ruchu w sklepie. Pan Artur pomógł nam z konfiguracją EE po stronie Analyticsa. Można naprawdę dużo wyciągnąć dzieki temu modułowi. Szczerze polecam i pozdrawiam całą ekipę Prestashow :)

  2018-12-20 Gaurav Sehgal

  Good module. Conversion counting 100% - true. Working with tags and GTM - true.

  2018-11-06 Kacper Anton

  Moduł bez dwóch zdan przekazuje 100% zakupów do google analitcys. Zródła też pojawiają się częściej niż none. Czekamy na enhanced ecommerce

  2018-10-28 Anton

  Good module that count ALL transactions in Analitycs! Thanks!

  2018-09-26 prestashow.pl

  Michał - w module mamy dwie metody śledzenia - PHP i JS.
  Metoda JS wykorzystuje najnowszy kod od Google.

  2018-09-05 Michał

  Witam,

  czy jeśli chodzi o Google Analytics moduł korzysta z Global site tag (gtag.js), czy ze starego kodu?

  2018-08-29 Piotr & Paweł SEO

  Z modułu korzystamy w kilku sklepach naszych klientów. Dziękujemy za dodanie badania statusów poprzez CRON! Moduł wykonuje ogromną robotę Good job:)

  2018-06-07 Paweł Płotek

  Od 2 tygodni Google zliczyło wszystkie koszyki. Dane ze sklepu, w tym źródła wraz z AdWordsami zostały przekazane do GA jak należy. Szczerze polecamy

  2017-12-28 Piotr J

  Zakupiłem moduł dla Prestashop 1.7 i moge z ręką na sercu polecić. Nie ma innego modułu na rynku, który jak ten działa w 100% i można liczyć na natychmiastowe wsparcie zespołu prestashow!
  Polecam

  2017-08-28 Kamil

  Moduł nie odpuszcza każdego koszyka, można liczyć konwersje bez omyłki... W końcu. Warto go mieć w sklepie

  2017-06-20 Tomasz

  Pierwszy moduł, z którym zliczanie konwersji jest bezbłędne. Moduł miał kilka wad, ale regularne aktualizacje łatają je jedna po drugiej.

  2017-05-17 Dimitrov

  I'm using this module for 3 days and all carts all properly send to Google! Better than others module! Great!

  Zostaw komentarz lub zadaj nam pytanie :-) Twoja opinia może być pomocna dla innych użytkowników oraz pomoże nam podnieść jakość naszych rozwiązań.

  Wymagania techniczne 
  • PHP >= 7.1. Dla maksymalnej wydajność i bezpieczeństwa zalecamy PHP 7.3
  • Rozszerzenie serwera ionCube
  • Serwer Nginx lub Apache
  • MySQL >= 5
  • Opcjonalne rozszerzenia optymalizujące wydajność: mcrypt, openssl, zip, curl, gd, pdo, varnishd, mod_pagespeed, memcached, apc
  • Tylko moduł PShowImporter: wymagane rozszerzenie PHP libxml  w wersji > 2.9.3

  Więcej na ten wymagań oraz wynikających z nich korzyści przeczytasz w naszej bazie wiedzy.

  Wsparcie i gwarancja
  Ta dodatkowa zakładka została dodana masowo dla wielu produktów za pomocą modułu Dodatkowe zakładki i sekcje na stronie produktu.

  Korzyści z posiadania aktywnego wsparcia technicznego

  Wraz z modułem otrzymujesz gwarancję w postaci 3-miesięcznego wsparcia technicznego oraz dostępu do aktualizacji modułu. Po wygaśnięciu okresu gwarancyjnego będziesz mógł nadal korzystać z modułów. W każdej chwili możesz odnowić wsparcie techniczne i dostęp do aktualizacji kupując dowolny z dostępnych pakietów.

  Pomoc HelpDesk

  • Wygodny panel z powiadomieniami mailowymi
  • Pomoc w instalacji, konfiguracji i gwarancja działania modułu w Twoim sklepie
  • Zadawaj pytania i zgłaszaj problemy, które zawsze będą rozwiązane (57% zgłoszeń realizujemy < 24h)
  • Zamów odpłatną rozbudowę i indywidualne dopasowanie modułów do Twojego sklepu
  • Zamawiaj dowolne prace programistyczne i optymalizacyjne dla Twojego sklepu i serwera - wykorzystaj zasoby naszego zespołu w pełni.

  Aktualizacje modułów

  • Moduły poinformują Cię o dostępnych aktualizacjach, nowych funkcjach i zabezpieczeniach.
  • Aktualizację modułu wykonasz 1 kliknięciem.
  • Moduł przed aktualizacją wykona backup swoich plików. W razie problemów sprawnie przywrócisz poprzednią wersję i skorzystasz z pomocy HelpDesk

  Zawsze darmowa Baza Wiedzy (FAQ)

  Bazie Wiedzy znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. W razie potrzeby dalszej pomocy załóż zgłoszenie na HelpDesk.

  Przetestuj demo

  z3lwNB1.png

  • Moduł w pełni możesz przetestować w sklepie demo.presta.show
  • Język panelu admina zmienisz w górnym menu sklepu demo
  • Demo zostanie automatycznie usunięte po 48 godzinach
  Licencja użytkowania modułów PrestaShow
  Ta dodatkowa zakładka została dodana masowo dla wielu produktów za pomocą modułu Dodatkowe zakładki i sekcje na stronie produktu

  Szczegółowe informacje nt. licencji znajdziesz na tej stronie. Poniżej znajdują się najważniejsze informacje dotyczące użytkowania naszych modułów i licencji:

  • Moduł możesz użytkować bez ograniczeń czasowych w jednym sklepie: 1 moduł = 1 licencja = 1 domena.
  • Przypisanie modułu do domeny wykonasz samodzielnie po zalogowaniu się do Twojego Konta w sklepie prestashow.pl
  • Moduł możesz również użytkować w sklepie testowym: dev.domena.pl, test.domena.pl, beta.domena.pl.
  • Zmiana domeny dla licencji jest możliwa. W tym celu prosimy o kontakt pod adresem kontakt@prestashow.pl
  • Możesz modyfikować kod źródłowy modułów w plikach tpl i css. Modyfikacja silnika (core) modułu wiąże się z utratą gwarancji.
  analytics