• Wsparcie techniczne i aktualizacje modułów PrestaShop
 • Wsparcie techniczne i aktualizacje modułów PrestaShop
 • Wsparcie techniczne i aktualizacje modułów PrestaShop
 • Wsparcie techniczne i aktualizacje modułów PrestaShop
  • Możesz wydłużyć w dowolnym momencie
  • Uzyskasz dostęp do panelu HelpDesk
  • Dostęp do najnowszych wersji modułów i aktualizacji 1-click
  • Indywidualne wsparcie programistyczne
  Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wynosiła 189,00 zł z VAT
  300,00 zł z VAT 243,90 zł netto
  300,00 zł z VAT
   +24 punktów w Programie Lojalnościowym
   Opis szczegółowy

   Kupując ten produkt otrzymasz czasowy dostęp do wsparcia helpdesk.prestashow.pl oraz do aktualizacji wszystkich modułów powiązanych z dowolną domeną na Twoim koncie. Dostępem objęte zostaną również domeny developerskie oraz domeny multistore powiązane z domeną główną.

   Po zakupie przypisz wsparcie do dowolnej domeny na swoim koncie. Czas subskrypcji zacznie upływać w chwili przypisania do domeny lub zostanie doliczony do czasu, który pozostał na Twojej domenie.

   Aktualizacje modułów pełne nowości i usprawnień

   Wszystkie moduły przypisane do domeny będziesz mógł pobrać w najnowszej wersji z Mojego Konta lub zaktualizować bezpośrednio w swoim sklepie korzystając z bezpiecznych aktualizacji modułu 1-kliknięciem.

   Moduł przed aktualizacją w sklepie wykonuje automatyczny backup swoich plików. W razie problemów możesz przywrócić poprzednią wersję modułu i otworzyć zgłoszenie na HelpDesk.

   Najnowsze wersje naszych modułów wymagają PHP >= 7.1 oraz obsługi ionCube.

   Wsparcie techniczne, które działa

   Wsparcie dostarczamy na HelpDesk, 5 dni w tygodniu: pon-pt, w godzinach 10-18.

   • Darmowa instalacja i aktualizacja modułów
   • Naprawa błędów uniemożliwiających działanie modułów w Twoim sklepie
   • Pomoc w obsłudze modułów PrestaShow i sklepu PrestaShop
   • Realizacja rozbudowy i modyfikacji modułów na zamówienie
   • Baza wiedzy (FAQ) - ponad 200 odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

   Wsparcie programistyczne PrestaShop

   Na HelpDesk możesz zamawiać dowolne prace programistyczne, analityczne oraz optymalizację sklepu i serwera. Dodatkowe prace zawsze wyceniamy z góry i wdrażamy w zaakceptowanym terminie

   Changelog
   Ładowanie...
   Komentarze
   Grzegorz Sućko
   2022-11-09
   Wiele już razy zgłaszałem na Helpdesk problemy ze sklepem, gdy coś się nam wysypało. W beznadziejnych sytuacjach nigdy nie zostałem bez wsparcia. Dziękuję i polecam każdemu posiadającemu sklep na PrestaShopie.
   prestashow.pl
   2020-06-17
   Klient: z modułem otrzymujesz zawsze 3 miesiące wsparcia i dostępu do aktualizacji. Jeśli Twój dostęp się skończy - w dowolnej chwili możesz go aktywować ponownie i zaktualizować moduł. Ciągłość nie jest wymagana.
   Klient
   2020-06-17
   Przy zamawianiu modułu mam pozycję "Dostęp do wsparcia i aktualizacji modułów. Okres dostępu do HelpDesk i aktualizacji modułów : 3 miesiące za 0 zł". Czy to oznacza że po 3 miesiącach tracę prawo do aktualizacji modułu? Czy w celu aktualizacji modułu za kilka miesięcy wystarczy wykupić usługę "Dostęp do wsparcia i aktualizacji modułów" np na 1 miesiąc, czy ew. przy braku ciągłości wsparcia muszę kupić moduł ponownie?
   Kazimierz Włodarczyk
   2020-01-08
   Nigdy się nie zawiodłem
   Anna Jabłońska
   2019-11-01
   Wsparcie jest i można liczyć na pomoc :)
   prestashow.pl
   2019-10-01
   Kamil - z modułem ZAWSZE otrzymujesz 3 miesiące wsparcia i aktualizacji. Późniejszy dostęp jest płatny i pozawala nam utrzymać tempo rozwoju modułów. Aktualizacje to w 70% przypadków nowe możliwości i funkcje. Okres 3-miesięcy jest wystarczający, aby błędy i uwagi w Twoim sklepie zostały przez nas naprawione i abyś mógł z wszystkich możliwości modułu korzystać bez przeszkód. Zwróć uwagę, że dostęp do wsparcia i aktualizacji obejmuje WSZYSTKIE moduły zakupione na Twoim koncie. Jedno wsparcie = wszystkie moduły :-)

   Patryk - dziękujemy za miłe słowa, mobilizują do działania! Kłaniamy się nisko :-)
   Patryk Wojtowicz
   2019-10-01
   Kamil, niby aktualizacje są za darmo w innych sklepach, tyle że u innych aktualizacje wychodzą kilka razy w roku i w większości przypadków łatają krytyczne błędy lub dostosowują moduł do nowej wersji Presty czy PHP.

   Prestashow aktualizacją moduły kilka razy w miesiącu... Dodają nowe funkcje, optymalizacje, poprawki do SEO, poprawki zgłoszonych błędów też. Ich moduły w 3 miesiące dostaną tyle nowości i ulepszeń ile nie znajdziesz w większości rozwiązań konkurencji. Nie kumam dlaczego oczekujesz, że dostaniesz to za darmo?? Zwykły centuś jesteś nie kumający ile kosztuje high-tech i jakość.

   Poza tym niech rzuci kamień ta firma, która nie planuje wdrożyć płatnego dostępu do wsparcia... Chłopaki z prestaShow są kilka kroków do przodu i nie ma się im co dziwić, bo pomysły na moduł mają nieziemskie.

   Daje 5 gwiazdek - helpdesk nigdy mnie nie zawiódł, a aktualizacje to w większości wisienka na torcie. Dzięki!
   Arkadiusz Bocian
   2019-08-02
   Fakt, inni wsparcia i aktualizacji płatnych nie majo, ale to dlatego, że nie rozwijają modułów, a wsparcie to czekanina idącą w tygodnie (konkurencja zagraniczna wiedzie tu prym...). Miałem obawy, ale przekonaliscie mnie, ze warto :)
   Na helpdesku można też zlecać prace przy sklepie, więc warto sprawić sobie dostęp do Was :) Polecam:)
   Andreea Zalau
   2019-07-11
   Thanks for support. Really good job & timing! Greetings from Romania
   Paweł Kostek
   2019-04-24
   Warto mieć dostęp do wsparcia - jeszcze nigdy nie byłem bez odpowiedzi czy reakcji. Często zamawiamy też prace na naszym multistore - realizacja w tempie i na poziomie (nasz informatyk robił code review). Polecam.
   prestashow.pl
   2019-04-16
   Wojciech, dostęp do wsparcia i aktualizacji obejmuje WSZYSTKIE moduły, jakie masz na swoim koncie :-)
   Wojciech Polkowski
   2019-03-14
   HelpDesk działa szybko. Średni czas odpowiedzi kilka godzin lub na drugi dzień. Na poprawę większych zgłoszeń czekałem 3-5 dni. W porównaniu do konkurencji wypadacie na piątkę z plusem. Planuje jeszcze zakup modułu do faktur. Każdy moduł ma swoje własne wsparcie? Czy jedno wsparcie obejmuje wszystkie moduły?

   Napisz komentarz lub pytanie

   Twoja aktywność może być pomocna dla społeczności.