Cena nie uległa zmianie w ostatnim czasie
400,00 zł z VAT
325,20 zł netto
325,20 zł netto
400,00 zł z VAT
+33 punktów w Programie Lojalnościowym
Faktura
VAT Do zamówienia otrzymasz fakturę VAT
Opis szczegółowy

Dostęp do wsparcia PrestaShow

Kupując ten produkt otrzymasz czasowy dostęp do wsparcia helpdesk.prestashow.pl oraz do aktualizacji modułów.

Po zakupie przypisz wsparcie do dowolnej domeny na swoim koncie i zacznij korzystać z najnowszych wersji naszych modułów.

  • Wszystkie moduły przypisane do domeny zostaną objęte wsparciem i dostępem do aktualizacji.
  • Kup i zacznij korzystać w dowolnym momencie. Czas subskrypcji zacznie upływać od momentu przypisania do domeny lub zostanie doliczony do czasu, który jeszcze jest na domenie.

Aktualizacje modułów - pełne nowości i usprawnień

Moduły będziesz mógł pobrać w najnowszej wersji z Mojego Konta lub zaktualizować bezpośrednio w swoim sklepie korzystając z bezpiecznych aktualizacji 1-kliknięciem.

Najnowsze wersje naszych modułów wymagają PHP >= 7.1 oraz obsługi ionCube.

Moduł przed aktualizacją w sklepie wykonuje automatyczny backup swoich plików. W razie problemów możesz przywrócić poprzednią wersję modułu i otworzyć zgłoszenie na HelpDesk.

Panel pomocy HelpDesk

Wsparcie dostarczamy na HelpDesk 5 dni w tygodniu: pon-pt, w godzinach 10-18.

  • Darmowa oraz ekspresowa instalacja i aktualizacja modułów
  • Naprawa błędów uniemożliwiających działanie modułów w Twoim sklepie
  • Pomoc w obsłudze
  • Rozbudowy i projektowanie modułów na zamówienie
  • Prace programistyczne oraz optymalizacja na zamówienie
  • Baza wiedzy (FAQ) - ponad 200 odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Indywidualne wsparcie PrestaShop

Na HelpDesk możesz zamówić dowolne prace programistyczne, analityczne oraz optymalizację sklepu i serwera. Zlecone prace zawsze wyceniamy z góry i wdrażamy w zaakceptowanym terminie

Komentarze ()
prestashow.pl
2023-04-26
zdrowy-sen.pl - po zakupie wsparcia należy je przypisać do domeny na Twoim koncie. Wsparciem i aktualizacjami objęte zostaną wszystkie moduły na tej domenie. Jeśli jest to domena sklepu multistore, to objęte zostaną wszystkie domeny multistore.
Zdrowy-Sen.com
2023-04-25
Czy kupując jakikolwiek moduł - otrzymujemy dostęp do helpdesk i aktualizacji - wszystkich modułów?
Grzegorz Sućko
2022-11-09
Wiele już razy zgłaszałem na Helpdesk problemy ze sklepem, gdy coś się nam wysypało. W beznadziejnych sytuacjach nigdy nie zostałem bez wsparcia. Dziękuję i polecam każdemu posiadającemu sklep na PrestaShopie.
prestashow.pl
2020-06-17
Klient: z modułem otrzymujesz zawsze 3 miesiące wsparcia i dostępu do aktualizacji. Jeśli Twój dostęp się skończy - w dowolnej chwili możesz go aktywować ponownie i zaktualizować moduł. Ciągłość nie jest wymagana.
Klient
2020-06-17
Przy zamawianiu modułu mam pozycję "Dostęp do wsparcia i aktualizacji modułów. Okres dostępu do HelpDesk i aktualizacji modułów : 3 miesiące za 0 zł". Czy to oznacza że po 3 miesiącach tracę prawo do aktualizacji modułu? Czy w celu aktualizacji modułu za kilka miesięcy wystarczy wykupić usługę "Dostęp do wsparcia i aktualizacji modułów" np na 1 miesiąc, czy ew. przy braku ciągłości wsparcia muszę kupić moduł ponownie?
Kazimierz Włodarczyk
2020-01-08
Nigdy się nie zawiodłem
Anna Jabłońska
2019-11-01
Wsparcie jest i można liczyć na pomoc :)
prestashow.pl
2019-10-01
Kamil - z modułem ZAWSZE otrzymujesz 3 miesiące wsparcia i aktualizacji. Późniejszy dostęp jest płatny i pozawala nam utrzymać tempo rozwoju modułów. Aktualizacje to w 70% przypadków nowe możliwości i funkcje. Okres 3-miesięcy jest wystarczający, aby błędy i uwagi w Twoim sklepie zostały przez nas naprawione i abyś mógł z wszystkich możliwości modułu korzystać bez przeszkód. Zwróć uwagę, że dostęp do wsparcia i aktualizacji obejmuje WSZYSTKIE moduły zakupione na Twoim koncie. Jedno wsparcie = wszystkie moduły :-)

Patryk - dziękujemy za miłe słowa, mobilizują do działania! Kłaniamy się nisko :-)
Patryk Wojtowicz
2019-10-01
Kamil, niby aktualizacje są za darmo w innych sklepach, tyle że u innych aktualizacje wychodzą kilka razy w roku i w większości przypadków łatają krytyczne błędy lub dostosowują moduł do nowej wersji Presty czy PHP.

Prestashow aktualizacją moduły kilka razy w miesiącu... Dodają nowe funkcje, optymalizacje, poprawki do SEO, poprawki zgłoszonych błędów też. Ich moduły w 3 miesiące dostaną tyle nowości i ulepszeń ile nie znajdziesz w większości rozwiązań konkurencji. Nie kumam dlaczego oczekujesz, że dostaniesz to za darmo?? Zwykły centuś jesteś nie kumający ile kosztuje high-tech i jakość.

Poza tym niech rzuci kamień ta firma, która nie planuje wdrożyć płatnego dostępu do wsparcia... Chłopaki z prestaShow są kilka kroków do przodu i nie ma się im co dziwić, bo pomysły na moduł mają nieziemskie.

Daje 5 gwiazdek - helpdesk nigdy mnie nie zawiódł, a aktualizacje to w większości wisienka na torcie. Dzięki!
Arkadiusz Bocian
2019-08-02
Fakt, inni wsparcia i aktualizacji płatnych nie majo, ale to dlatego, że nie rozwijają modułów, a wsparcie to czekanina idącą w tygodnie (konkurencja zagraniczna wiedzie tu prym...). Miałem obawy, ale przekonaliscie mnie, ze warto :)
Na helpdesku można też zlecać prace przy sklepie, więc warto sprawić sobie dostęp do Was :) Polecam:)
Andreea Zalau
2019-07-11
Thanks for support. Really good job & timing! Greetings from Romania
Paweł Kostek
2019-04-24
Warto mieć dostęp do wsparcia - jeszcze nigdy nie byłem bez odpowiedzi czy reakcji. Często zamawiamy też prace na naszym multistore - realizacja w tempie i na poziomie (nasz informatyk robił code review). Polecam.
prestashow.pl
2019-04-16
Wojciech, dostęp do wsparcia i aktualizacji obejmuje WSZYSTKIE moduły, jakie masz na swoim koncie :-)
Wojciech Polkowski
2019-03-14
HelpDesk działa szybko. Średni czas odpowiedzi kilka godzin lub na drugi dzień. Na poprawę większych zgłoszeń czekałem 3-5 dni. W porównaniu do konkurencji wypadacie na piątkę z plusem. Planuje jeszcze zakup modułu do faktur. Każdy moduł ma swoje własne wsparcie? Czy jedno wsparcie obejmuje wszystkie moduły?

Napisz komentarz lub pytanie

Twoja aktywność może być pomocna dla społeczności.