Licencja
Ten moduł wymaga manualnego połączenia plików OVERRIDE. Aby uniknąć problemów, sugerujemy wybór ekspresowej instalacji modułu. Jeśli umiesz łączyć pliki OVERRIDE możesz zainstalować moduł samodzielnie - instrukcja instalacji znajduje się w FAQ na HelpDesk.

To rozszerzenie pozwoli Ci skonfigurować moduł niezależnie w wielu sklepach Multistore. Bez tego rozszerzenia będziesz mógł używac modułu tylko w jednym sklepie Multistore.

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wynosiła 320,00 zł z VAT
400,00 zł z VAT
325,20 zł netto
325,20 zł netto
400,00 zł z VAT
  +325 punktów w Programie Lojalnościowym
  3-miesiące
  wsparcia Wraz z modułem otrzymujesz wsparcie i gwarancję działania
  Szybki
  Dostęp Dostęp do plików modułu otrzymasz natychmiast po płatności
  Faktura
  VAT Do zamówienia otrzymasz fakturę VAT
  Opis szczegółowy

  Spis treści w PrestaShop

  Spis treści w sklepie internetowym to element prezentujący strukturę długiego opisu w skondensowanej formie. Spis treści umieszcza się nad opisem produktu, długimi stronami opisowymi (CMS) lub wpisami blogowymi. Spis treści składa się z hiperłączy linkujących do poszczególnych sekcji opisu.

   UX BOOSTER  Z  punktu widzenia UX, spis treści poprawia doznania użytkownika związane z Twoim sklepem internetowym, co w konsekwencji zaowocuje:

  • Zmniejszenie współczynnika odrzuceń
  • Wydłużenie czasu spędzonego na stronie 
  • Podniesienie konwersji

  Spis treści ułatwia użytkownikom nawigację po treści, zwłaszcza gdy strona posiada dużo tekstu, wiele sekcji i nagłówków. Spis treści jest przydatny dla użytkowników, którzy poszukują konkretnych informacji lub chcą szybko przejść do konkretnej sekcji, bez konieczności przewijania strony.

  Automatyczne generowanie spisu treści

  W ustawieniach modułu możesz włączyć automatyczne generowanie spisu treści dla:

  • Długi opis produktu
  • Strona CMS
  • Wpisów blogowych z naszego modułu SEO Bloga

  Na podstawie znalezionych w tekście nagłówków H1 - H6 moduł tworzy wielopoziomowy spis treści. Wszystkie pozycje w spisie treści są linkami wewnętrznymi (kotwicami), które przenoszą użytkownika do odpowiednich miejsc w tekście (automatycznie scrollowanie strony). 

  W konfiguracji modułu wybierz, jakie nagłówki (H1, H2, H3, H4, H5, H6) chcesz, aby moduł wykorzystywał podczas generowania spisu treści. Może to być np. tylko H1 i H2.

  prestashop table of content

  Umiejscowienie spisu treści w sklepie

  W module możesz włączyć wyświetlanie spisu treści dla stron produktów, stron CMS i bloga.

  Dodatkowo ustaw minimalną liczbę znaków, powyżej których będzie generowany spis treści - czasami nie warto generować spisu treści dla bardzo krótkich opisów. Jeśli moduł nie wykryje w treści żadnego nagłówka, to spis treści również nie będzie generowany.

  Automatycznie na stronie produktu

  Moduł wykrywa miejsce wyświetlania długiego opisu produktu. Spis treści pojawi nad długim opisem. W edycji produktu możesz wyłączyć lub włączyć generowanie spisu treści dla tego produktu.

  presta table of content

  Automatycznie na stronie CMS

  Moduł wyświetli spis treści nad treścią strony CMS. W module możesz wskazać strony CMS, dla których chcesz wygenerować spis treści.

  prestashop table of content

  Umiejscowienie ręczne

  Możesz wyłączyć automatyczne umiejscowienie i skorzystać z Smart-Tagów. Wklej Smart-Tag w dowolnym miejscu swojego szablonu, aby wyświetlić w nim spis treści.

  Zainstaluj i zapomnij

  Po instalacji i konfiguracji moduł działa bezobsługowo. Moduł w inteligentny sposób bada, kiedy opis produktu, CMS lub wpis blogowy uległ zmianie i tylko wtedy aktualizuje spis treść. Nie wymaga użycia CRON.

  Changelog ()
  Ładowanie...
  Komentarze ()
  Opinie zamieszczane w naszym sklepie nie są w żaden sposób sponsorowane. Weryfikujemy również, czy zostały dodane przez klientów, którzy dokonali u nas zakupów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat zapoznaj się z naszym Regulaminem.

  Brak komentarzy.

  Napisz komentarz lub pytanie

  Twoja aktywność może być pomocna dla społeczności. Dodając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.

  Wymagania techniczne
  • PHP 7.1 lub wyższe
  • Rozszerzenie serwera ionCube Loader
  • MySQL >= 5 lub MariaDB
  • Tylko PrestaShop Importer:  PHP libxml  w wersji > 2.9.3
  • Tylko PrestaShop Facebook Integrator: PHP 7.2 lub wyższe
  • Tylko PrestaShop VAT Walidator:  PHP SOAP 
  Wsparcie i gwarancja
  • Z modułem otrzymujesz 3-miesięczny dostęp do Wsparcia Premium.
  • Dostęp do wsparcia możesz odnowić w dowolnym momencie kupując dowolny z dostępnych pakietów

  Dostęp do aktualizacji
  3 miesiące

  Moduły poinformują Cię o dostępnej aktualizacji bezpośrednio w Twoim sklepie. Zapoznaj się z changelogiem. Aktualizację modułu wykonasz wygodnie 1-kliknięciem.

  Dostęp do HelpDesk
  3 miesiące

  HelpDesk to panel, na którym dostarczamy pomoc z użytkowaniem modułu. Na HelpDesk możesz zamówić modyfikacje i indywidualne prace programistyczne.

  Baza Wiedzy - FAQ

  Baza wiedzy jest darmowa i dostępna dla wszystkich. Znajdziesz w niej dokumentacje modułów oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. 

  Licencja

  Domena i domeny dodatkowe

  • Moduł możesz przypisać do 1 instancji sklepu = 1 domeny.
  • Moduł możesz używać bez ograniczeń czasowych.
  • Możesz dodać domenę sklepu testowego / deweloperskiego.
  • Aby zmienić domenę otwórz zgłoszenie na HelpDesk.

  Domeny Multistore

  Obsługa nielimitowanej liczby domen w PrestaShop Multistore wymaga zakupienia obsługi multistore dla modułu.

  Modyfikowanie kodu modułu

  Kod modułu związany z integracją ze sklepem oraz z wyglądem (.tpl, .css) ma otwarty kod źródłowy i możesz go dowolnie modyfikować. Źródło modułu szyfrowane jest ionCube. 

  Demo

  Brak powiązanych wpisów blogowych.