0

Stały dostęp do wsparcia i aktualizacji modułów

5 reviews
Działa z PrestaShop: 1.5 1.6 1.7

Zakupiony moduł możesz używać w swoim sklepie bez ograniczeń czasowych. 3-miesięczne wsparcie i aktualizacje są wliczone w cenę modułu. Dostęp do aktualizacji i HelpDesk będziesz mógł wydłużyć w dowolnym czasie. Dostęp do wsparcia i aktualizacji obejmuje WSZYSTKIE moduły zakupione w naszym sklepie.

Read more

Gwarancja i jakość

Gwarantujemy poprawne działanie naszych modułów - zakupiony moduł w naszym sklepie objęty jest 3-miesięczną gwarancją w postaci dostępu do szybkiego wsparcia technicznego HelpDesk oraz dostępu do aktualizacji modułu. W przypadku problemów lub pytań będziesz mógł skorzystać z szybkiej pomocy, a wydane poprawki i ulepszenia wprowadzisz do sklepu jednym kliknięciem.

Wsparcie pogwarancyjne

W każdej chwili możesz przedłużyć dostęp do aktualizacji oraz szybkiego wsparcia technicznego. Dyskutuj, zgłaszaj błędy i sugestie lub po prostu zaktualizuj moduły do najnowszych wersji. Zapewnij sobie dostęp do aktualizacji oraz najbezpieczniejszych wersji zakupionych modułów.

 • Kupując ten produkt wydłużysz swój dostępu do hlepdesk.prestashow.pl i do aktualizacji 1-click o czas wynikający z wybraje opcji (3, 6 lub 12 miesięcy)
 • Jeśli posiadasz już wsparcie techniczne - zakupiony pakiet wydłuży czas, który jeszcze pozostał na Twoim koncie
 • Dostęp do HelpDesk i aktualizacji 1-click obejmują wszystkie moduły zakupione w naszym sklepie.

Wydłużysz dostęp do aktualizacji modułów

Moduły PrestaShow posiadają wygodny system automatycznych aktualizacji 1-click. Moduły poinformują Cię o pojawieniu się nowej wersji bezpośrednio w panelu administracyjnym, a aktualizację wykonasz jednym kliknięciem. Bezpośrednio w module poznasz informacje o zmianach (changelog), jakie wprowadza nowa wersja. Warto korzystać z aktualizacji - wprowadzają poprawki, zabezpieczenia i nowe funkcje.

Dzięki dostępowi do darmowych aktualizacji zagwarantujesz sobie najnowsze, najbezpieczecnziejsze i najszybsze wersje zakupionych modułów PrestaShow.

Uzyskasz gwarancję i dostęp do HelpDesk

Korzystając z naszego panelu wsparcia technicznego HelpDesk - helpdesk.prestashow.pl masz gwarancję naszej reakcji w nie więcej niż 72 godziny. Na HelpDesk-u otrzymasz pomoc techniczną oraz merytoryczną związaną z obsługą modułów PrestaShow. Poprawki zgłoszonych uwag do modułów wgrasz do swojego sklepu 1-kliknięciem korzystając z aktualizacji. *

* Wsparcie techniczne na HelpDesk obejmuje tylko naprawy naszych modułów i nie gwarantuje darmowego wsparcia programistycznego w Państwa sklepie/na Państwa serwerze. Prace techniczne i programistyczne w Państwa sklepie, jeśli będą potrzebne, możemy wycenić i wykonać za dodatkową opłatą.

2019-10-01 | prestashow.pl

Kamil - z modułem ZAWSZE otrzymujesz 3 miesiące wsparcia i aktualizacji. Późniejszy dostęp jest płatny i pozawala nam utrzymać tempo rozwoju modułów. Aktualizacje to w 70% przypadków nowe możliwości i funkcje. Okres 3-miesięcy jest wystarczający, aby błędy i uwagi w Twoim sklepie zostały przez nas naprawione i abyś mógł z wszystkich możliwości modułu korzystać bez przeszkód. Zwróć uwagę, że dostęp do wsparcia i aktualizacji obejmuje WSZYSTKIE moduły zakupione na Twoim koncie. Jedno wsparcie = wszystkie moduły :-)

Patryk - dziękujemy za miłe słowa, mobilizują do działania! Kłaniamy się nisko :-)

2019-10-01 | Patryk Wojtowicz

Kamil, niby aktualizacje są za darmo w innych sklepach, tyle że u innych aktualizacje wychodzą kilka razy w roku i w większości przypadków łatają krytyczne błędy lub dostosowują moduł do nowej wersji Presty czy PHP.

Prestashow aktualizacją moduły kilka razy w miesiącu... Dodają nowe funkcje, optymalizacje, poprawki do SEO, poprawki zgłoszonych błędów też. Ich moduły w 3 miesiące dostaną tyle nowości i ulepszeń ile nie znajdziesz w większości rozwiązań konkurencji. Nie kumam dlaczego oczekujesz, że dostaniesz to za darmo?? Zwykły centuś jesteś nie kumający ile kosztuje high-tech i jakość.

Poza tym niech rzuci kamień ta firma, która nie planuje wdrożyć płatnego dostępu do wsparcia... Chłopaki z prestaShow są kilka kroków do przodu i nie ma się im co dziwić, bo pomysły na moduł mają nieziemskie.

Daje 5 gwiazdek - helpdesk nigdy mnie nie zawiódł, a aktualizacje to w większości wisienka na torcie. Dzięki!

2019-09-27 | Kamil

Arkadiusz Bocian chyba nigdy nie korzystał kolega np z modułów x13. Aktualizacje dożywotnie w cenie modułów.

2019-08-02 | Arkadiusz Bocian

Fakt, inni wsparcia i aktualizacji płatnych nie majo, ale to dlatego, że nie rozwijają modułów, a wsparcie to czekanina idącą w tygodnie (konkurencja zagraniczna wiedzie tu prym...). Miałem obawy, ale przekonaliscie mnie, ze warto :)
Na helpdesku można też zlecać prace przy sklepie, więc warto sprawić sobie dostęp do Was :) Polecam:)

2019-07-11 | Andreea Zalau

Thanks for support. Really good job & timing! Greetings from Romania

2019-04-24 | Paweł Kostek

Warto mieć dostęp do wsparcia - jeszcze nigdy nie byłem bez odpowiedzi czy reakcji. Często zamawiamy też prace na naszym multistore - realizacja w tempie i na poziomie (nasz informatyk robił code review). Polecam.

2019-04-16 | prestashow.pl

Wojciech, dostęp do wsparcia i aktualizacji obejmuje WSZYSTKIE moduły, jakie masz na swoim koncie :-)

2019-03-14 | Wojciech Polkowski

HelpDesk działa szybko. Średni czas odpowiedzi kilka godzin lub na drugi dzień. Na poprawę większych zgłoszeń czekałem 3-5 dni. W porównaniu do konkurencji wypadacie na piątkę z plusem. Planuje jeszcze zakup modułu do faktur. Każdy moduł ma swoje własne wsparcie? Czy jedno wsparcie obejmuje wszystkie moduły?

Napisz komentarz

 • Apache lub nginx (nginx > apache)
 • PHP >= 5.5.9 (im wyżej tym lepiej, optymalnie PHP 7)
 • MySQL >= 5
 • Rozszerzenie PHP libxml (w wersji każdej poza 2.9.3, która zawiera błędy)
 • Opcjonalne rozszerzenia/dodatki/cache dla maksymalnej wydajności: mcrypt, openssl, zip, curl, gd, pdo, varnishd, mod_pagespeed, memcached lub apc
CZY WIESZ, ŻE ta dodatkowa zakładka została dodana masowo dla wybranych produktów w sklepie za pomocą naszego modułu Zakładki i Sekcje Dla Strony Produktu. Możesz z tego modułu korzystać również w swoim sklepie: https://prestashow.pl/pl/7-pshow-product-tabs.html

Gwarancja działania

Darmowa instalacja w Twoim sklepie w cenie modułu

Gwarantujemy, że zakupiony moduł będzie działać w Twoim sklepie. Po zakupie możesz skorzystać z usługi darmowej instalacji przez nasz zespół lub zainstalować moduł samodzielnie

Aktualizacja modułów PrestaShow

3 miesiące darmowych aktualizacji w cenie modułu

Nasze moduł posiadają wygodny system aktualizacji 1-click. W Back-office moduł poinformuje Cię o dostępności nowej wersji. Jednym kliknięciem zaktualizujesz moduł w swoim sklepie do najnowszej wersji.

Korzystając z aktualizacji otrzymujesz regularny dostęp do poprawek, ulepszeń i nowych funkcji.

Wsparcie techniczne i gwarancja 

3 miesiące darmowego wsparcia technicznego w cenie modułu

W każdej chwili możesz skorzystać z darmowej pomocy w instalacji modułów.

Dostęp do panelu helpdesk.prestashow.pl dostępny jest bezpośrednio w module. HelpDesk zapewni Ci pomoc techniczną i merytoryczną związaną z obsługą naszych modułów. Gwarantujemy czas reakcji w < 72 godziny. Zgłoszone życzenia, poprawki i nowości* wgrasz do swojego sklepu 1-kliknięciem korzystając z aktualizacji modułu.

*zastrzegamy sobie prawo do realizacji tylko wybranych życzeń :-)

Wydłuż dostęp w każdej chwili

Zakupiony moduł możesz wykorzystać w jednym sklepie be ograniczeń czasowych

Licencja na moduł pozwala wykorzystać go w jednym sklepie (jednej domenie lub multistore) bez ograniczeń czasowych.

Jeśli Twój okres wsparcia wygaśnie będziesz mógł nadal korzystać z kupionych modułów. Dostęp do wsparcia i aktualizacji możesz uzyskać z powrotem w każdej chwili wykupując jeden z dostępnych pakietów. Zakup pakietu automatycznie aktywuje i wydłuży Twój dostęp do HelpDesk oraz do aktualizacji w modułach zainstalowanych w Twoim sklepie.

CZY WIESZ, ŻE ta dodatkowa zakładka została dodana masowo dla wybranych produktów w sklepie za pomocą naszego modułu Zakładki i Sekcje Dla Strony Produktu. Możesz z tego modułu korzystać również w swoim sklepie: https://prestashow.pl/pl/7-pshow-product-tabs.html
 • Wszystkie nasze moduły możesz bez ograniczeń przetestować w sklepie demo
 • Każdy nasz modułów działa i wygląda niemal tak samo w każdej wersji PrestaShop, z którą współpracuje
 • Sklep demo zostanie wygenerowany tylko dla Ciebie
 • Nasze moduły znajdziesz w zakładce PrestaShow Modules w lewym menu sklepu
 • UWAGA! Sklep demo zostanie automatycznie usunięty po 72 godzinach od ostatniej aktywności w nim

demo.prestashow.pl 

login i hasło back-office: demo@prestashow.pl

chrome_2019-05-28_02-10-24.png

Szczegółowe informacje nt. licencji naszych modułów znajdziesz na tej stronie. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące użytkowania naszych modułów i licencji :

 • Przed pobraniem modułu należy podać domenę sklepu, w którym moduł będzie użytkowany. Przypisanie modułu do domeny wykonasz samodzielnie po zalogowaniu się do Twojego Konta w sklepie prestashow.pl
 • Zmiana domeny dla licencji jest możliwa w dowolnej chwili. W tym celu prosimy o kontakt pod adresem kontakt@prestashow.pl
 • Zakupiony moduł możesz użytkować bez ograniczeń czasowych w jednym sklepie, na jednej domenie (1 moduł = 1 licencja = 1 sklep)
 • Nasze moduły obsługują Multistore. Obsługa Multistore dla wybranych modułów jest dodatkowo płatna - informacje o tym znajdują się zawsze w opisie danego modułu.
 • Moduł możesz użytkować w domenie Twojego sklepu (np. domena.pl) oraz na sklepie testowym (dev.domena.pl lub test.domena.pl). Jeżeli Twój sklep testowy posiada inną subdomenę - skontaktuj się z nami.
 • Każdy zakupiony moduł objęty jest 3-miesięczną gwarancją działania. Po upłynięciu okresu gwarancyjnego możesz nadal, bez żadnych ograniczeń korzystać z naszych modułów w Twoim sklepie. 
 • Modyfikacja kodu źródłowego naszych modułów wiąże się z utratą gwarancji na moduł. Gwarancję możesz przywrócić w każdej chwili instalując niezmodyfikowaną wersję modułu pobraną z Twojego Konta.

Też się mogą przydać...