100,00 EUR (inc. VAT)
( 81,30 EUR net)
81,30 EUR net
100,00 EUR brut
  33 les points du programme de fidélité
  EU VAT
  Invoice You will receive PDF invoice right after payment
  Description détaillée

  Pour commencer à utiliser le support que vous avez acheté, allez dans Mon Compte et assignez le support à votre domaine.

  Support PrestaShow

  Accès aux mises à jour et au HelpDesk

  • Un abonnement à durée déterminée vous donnera accès au support et aux mises à jour pour tous les modules du domaine désigné.
  • Vous pourrez également mettre à jour les modules sur tous les domaines secondaires (par exemple, le domaine de développement).
  • Achetez maintenant, commencez à utiliser quand vous voulez. La durée de l'abonnement commencera à expirer dès que vous serez assigné au domaine.
  chrome_LwZUx1qazG.png
  Attribuez l'accès acheté au domaine dans Mon compte.

  Accès à HelpDesk

  Accès au panneau d'assistance
  helpdesk.prestashow.pl.

  L'assistance sur HelpDesk est assurée 5 jours par semaine : du lundi au vendredi, de 10 h à 18 h.

  • Installation et mise à jour gratuites et express des modules
  • Correction de bugs
  • Aide à la maintenance
  • Commandes individuelles

  Accès aux mises à jour des modules

  Vous pouvez télécharger les dernières versions des modules à partir de Mon compte ou les mettre à jour directement dans votre boutique à l'aide de la fonction
  les mises à jour en 1 clic.

  Vous trouverez un journal des modifications dans le module - lisez-le pour connaître les mises à jour et les améliorations apportées au module.

  Support pour votre boutique PrestaShop

  Sur le HelpDesk, vous pouvez commander des travaux supplémentaires de programmation, d'analyse et d'optimisation pour votre boutique et votre serveur.

  Tous les travaux sont facturés à l'avance et mis en œuvre dans les délais convenus.

  Base de connaissances - FAQ

  Labase de connaissances se trouve sur le HelpDesk, elle est gratuite et ouverte. Avant d'ouvrir une demande sur le HelpDesk, veuillez vérifier le contenu de la FAQ. Dans la base de connaissances, vous trouverez plus de 200 réponses aux questions les plus fréquemment posées.

  Komentarze ()
  The reviews posted on our store are not sponsored in any way. We also verify that they were added by customers who have purchased from us or guests. If you want to learn more about this topic please read our Regulations.
  prestashow.pl
  26/04/2023
  zdrowy-sen.pl - po zakupie wsparcia należy je przypisać do domeny na Twoim koncie. Wsparciem i aktualizacjami objęte zostaną wszystkie moduły na tej domenie. Jeśli jest to domena sklepu multistore, to objęte zostaną wszystkie domeny multistore.
  Zdrowy-Sen.com
  25/04/2023
  Czy kupując jakikolwiek moduł - otrzymujemy dostęp do helpdesk i aktualizacji - wszystkich modułów?
  Grzegorz Sućko
  09/11/2022
  Wiele już razy zgłaszałem na Helpdesk problemy ze sklepem, gdy coś się nam wysypało. W beznadziejnych sytuacjach nigdy nie zostałem bez wsparcia. Dziękuję i polecam każdemu posiadającemu sklep na PrestaShopie.
  prestashow.pl
  17/06/2020
  Klient: z modułem otrzymujesz zawsze 3 miesiące wsparcia i dostępu do aktualizacji. Jeśli Twój dostęp się skończy - w dowolnej chwili możesz go aktywować ponownie i zaktualizować moduł. Ciągłość nie jest wymagana.
  Klient
  17/06/2020
  Przy zamawianiu modułu mam pozycję "Dostęp do wsparcia i aktualizacji modułów. Okres dostępu do HelpDesk i aktualizacji modułów : 3 miesiące za 0 zł". Czy to oznacza że po 3 miesiącach tracę prawo do aktualizacji modułu? Czy w celu aktualizacji modułu za kilka miesięcy wystarczy wykupić usługę "Dostęp do wsparcia i aktualizacji modułów" np na 1 miesiąc, czy ew. przy braku ciągłości wsparcia muszę kupić moduł ponownie?
  Kazimierz Włodarczyk
  08/01/2020
  Nigdy się nie zawiodłem
  Anna Jabłońska
  01/11/2019
  Wsparcie jest i można liczyć na pomoc :)
  prestashow.pl
  01/10/2019
  Kamil - z modułem ZAWSZE otrzymujesz 3 miesiące wsparcia i aktualizacji. Późniejszy dostęp jest płatny i pozawala nam utrzymać tempo rozwoju modułów. Aktualizacje to w 70% przypadków nowe możliwości i funkcje. Okres 3-miesięcy jest wystarczający, aby błędy i uwagi w Twoim sklepie zostały przez nas naprawione i abyś mógł z wszystkich możliwości modułu korzystać bez przeszkód. Zwróć uwagę, że dostęp do wsparcia i aktualizacji obejmuje WSZYSTKIE moduły zakupione na Twoim koncie. Jedno wsparcie = wszystkie moduły :-)

  Patryk - dziękujemy za miłe słowa, mobilizują do działania! Kłaniamy się nisko :-)
  Patryk Wojtowicz
  01/10/2019
  Kamil, niby aktualizacje są za darmo w innych sklepach, tyle że u innych aktualizacje wychodzą kilka razy w roku i w większości przypadków łatają krytyczne błędy lub dostosowują moduł do nowej wersji Presty czy PHP.

  Prestashow aktualizacją moduły kilka razy w miesiącu... Dodają nowe funkcje, optymalizacje, poprawki do SEO, poprawki zgłoszonych błędów też. Ich moduły w 3 miesiące dostaną tyle nowości i ulepszeń ile nie znajdziesz w większości rozwiązań konkurencji. Nie kumam dlaczego oczekujesz, że dostaniesz to za darmo?? Zwykły centuś jesteś nie kumający ile kosztuje high-tech i jakość.

  Poza tym niech rzuci kamień ta firma, która nie planuje wdrożyć płatnego dostępu do wsparcia... Chłopaki z prestaShow są kilka kroków do przodu i nie ma się im co dziwić, bo pomysły na moduł mają nieziemskie.

  Daje 5 gwiazdek - helpdesk nigdy mnie nie zawiódł, a aktualizacje to w większości wisienka na torcie. Dzięki!
  Arkadiusz Bocian
  02/08/2019
  Fakt, inni wsparcia i aktualizacji płatnych nie majo, ale to dlatego, że nie rozwijają modułów, a wsparcie to czekanina idącą w tygodnie (konkurencja zagraniczna wiedzie tu prym...). Miałem obawy, ale przekonaliscie mnie, ze warto :)
  Na helpdesku można też zlecać prace przy sklepie, więc warto sprawić sobie dostęp do Was :) Polecam:)
  Andreea Zalau
  11/07/2019
  Thanks for support. Really good job & timing! Greetings from Romania
  Paweł Kostek
  24/04/2019
  Warto mieć dostęp do wsparcia - jeszcze nigdy nie byłem bez odpowiedzi czy reakcji. Często zamawiamy też prace na naszym multistore - realizacja w tempie i na poziomie (nasz informatyk robił code review). Polecam.
  prestashow.pl
  16/04/2019
  Wojciech, dostęp do wsparcia i aktualizacji obejmuje WSZYSTKIE moduły, jakie masz na swoim koncie :-)
  Wojciech Polkowski
  14/03/2019
  HelpDesk działa szybko. Średni czas odpowiedzi kilka godzin lub na drugi dzień. Na poprawę większych zgłoszeń czekałem 3-5 dni. W porównaniu do konkurencji wypadacie na piątkę z plusem. Planuje jeszcze zakup modułu do faktur. Każdy moduł ma swoje własne wsparcie? Czy jedno wsparcie obejmuje wszystkie moduły?

  Zostaw komentarz

  Écrire un commentaire By adding an opinion you agree to the processing of your personal data. Read more about our Privacy Policy.

  • Rating:

  📰
  NA NASZYM
  BLOGU
  Poprowadź bloga również w swoim sklepie

  Aucune entrée pour le moment.