0
Wspaniale! (5/5)

Całkowita ocena została obliczona na podstawie  10 opinii zebranych za pośrednictwem serwisu Facebook w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Przeczytaj wszystkie opinie

 

PayLane - nowoczesne płatności dla PrestaShop


Działa z PrestaShop: 1.5 1.6

Oficjalny, darmowy moduł płatności PayLane dla Twojego sklepu PrestaShop. Obsługa kart debetowych, kredytowych, Polskich Płatności, PayPal oraz wielu innych płatności w ponad 160 walutach.

Nasze moduły są licencjonowane, tzn. że jeden moduł można wykorzystać w jednym sklepie. Licencja jest wieczysta. Jeśli potrzebujesz więcej modułów skontaktuj się z nami, aby otrzymać rabat.
Dobierz dodatkowe usługi i rozszerzenia:
Moduły PRESTASHOW w swoim sklepie możesz zainstalować samodzielnie. Możesz również skorzystać z usługi instalacji. Gwarantujemy działanie naszych modułów, dlatego instalacja zakupionych modułów jest darmowa. Aby skorzystać zaloguj się po zakupie modułu na helpdesk.prestashow.pl.

- +

Oficjalny, darmowy moduł płatności PayLane dla PrestaShop pozwoli Twoim klientom korzystać z wielu nowoczesnych, elektronicznych metod płatności. Moduł wykorzystuje inowacyjne, proste w obsłudze i bezpieczne rozwiązania. Dzięki PayLane będziesz mógł przyjąć płatności za zakupy w Twoim sklepie za pomocą:

 • Kart debetowych,
 • Kart kredytowych,
 • Polskich Płatności,
 • PayPal,
 • Giropay,
 • iDEAL,
 • oraz wiele innych metod w ponad 160 walutach.

Moduł daje Ci pełną swobodę, co do sposobu rozliczenia za zakupy:

 • Z wykorzystaniem API - Twoi klienci dokonają bezpiecznej płatności bez opuszczania Twojego sklepu PrestaShop
 • Z wykorzystaniem Secure Form - płatność za zakupy przeniesie Twojego klienta na stronę PayLane, gdzie dokona on bezpiecznej płatności a następnie powróci do Twojego sklepu.

W skrótcie o PayLane:

PayLane jest bramką płatności on-line dla e-commerce i firm zlokalizowanych w Europie, utrzymywaną w modelu Software-as-a-Service (SaaS). PayLane to organizacja zorientowaną na klienta, z dużym doświadczeniem w przetwarzaniu płatności internetowych. Nasze bliskie relacje ze starannie wybranymi bankami pozwalają zapewnić możliwie najlepsze warunki dla każdego konta handlowego.

Aby uzyskać więcej informacji o PayLane oraz założyć konto zapraszamy na stronę http://paylane.pl/ lub do kontaktu support@paylane.com.

PayLane płatności online

Wraz z modułem płatności PayLane otrzymujesz również kompletne zaplecze techniczne, jakie w PrestaShow udostępniamy dla obsługiwanych przez nas modułów:

 • Wykonywanie kopii zapasowej plików modułu jednym kliknięciem - bezpośrednio w module.
 • Manual / Instrukcja - moduł posiada opis każdego pola bezpośrednio w module.
 • Wysyłanie zgłoszenia błędu lub sugestii nowych funkcji bezpośredni z formularza zgłoszeń znajdującego się w module  - zaoszędź swój czas, bądź pewny wydania poprawki i aktualizacji

Ładowanie...
2018-10-03 | prestashow.pl

Kamil,
Niestety, moduł w tej chwili współpracuje tylko z PS 1.6
Obserwuj nas na bieżąco - niebawem wydamy nową wersję tego modułu!

2018-09-03 | Kamil

Czy ten moduł działa poprawnie pod Presta 1.7 ?

Napisz komentarz

 • Apache lub nginx (nginx > apache)
 • PHP >= 5.5.9 (im wyżej tym lepiej, optymalnie PHP 7)
 • MySQL >= 5
 • Rozszerzenie PHP libxml (w wersji każdej poza 2.9.3, która zawiera błędy)
 • Opcjonalne rozszerzenia/dodatki/cache dla maksymalnej wydajności: mcrypt, openssl, zip, curl, gd, pdo, varnishd, mod_pagespeed, memcached lub apc
CZY WIESZ, ŻE ta dodatkowa zakładka została dodana masowo dla wybranych produktów w sklepie za pomocą naszego modułu Zakładki i Sekcje Dla Strony Produktu. Możesz z tego modułu korzystać również w swoim sklepie: https://prestashow.pl/pl/7-pshow-product-tabs.html

Aktualizacja modułów PrestaShow

3 miesiące darmowych aktualizacji w cenie modułu

Nasze moduł posiadają wygodny system aktualizacji 1-click. W Back-office moduł poinformuje Cię o dostępności nowej wersji. Jednym kliknięciem zaktualizujesz moduł w swoim sklepie do najnowszej wersji.

Korzystając z aktualizacji otrzymujesz regularny dostęp do poprawek, ulepszeń i nowych funkcji.

Wsparcie techniczne i gwarancja 

3 miesiące darmowego wsparcia technicznego w cenie modułu

W każdej chwili możesz skorzystać z darmowej pomocy w instalacji modułów.

Panel helpdesk.prestashow.pl dostępny bezpośrednio w module zapewni Ci pomoc techniczną i merytoryczną związaną z obsługą naszych modułów oraz gwarancję reakcji w < 72 godziny. Zgłoszone życzenia, poprawki i nowości* wgrasz do swojego sklepu 1-kliknięciem korzystając z aktualizacji modułu.

*zastrzegamy sobie prawo do realizacji tylko wybranych życzeń.

Wydłuż dostęp w każdej chwili

Zakupiony moduł możesz wykorzystać w jednym sklepie be ograniczeń czasowych

Jeśli Twój okres wsparcia wygaśnie możesz go przedłużyć w dowolnym momencie kupując jeden z dostępnych pakietów. Zakup pakietu automatycznie aktywuje i wydłuży Twój dostęp do HelpDesk oraz do aktualizacji w modułach zainstalowanych w Twoim sklepie.

CZY WIESZ, ŻE ta dodatkowa zakładka została dodana masowo dla wybranych produktów w sklepie za pomocą naszego modułu Zakładki i Sekcje Dla Strony Produktu. Możesz z tego modułu korzystać również w swoim sklepie: https://prestashow.pl/pl/7-pshow-product-tabs.html

Też się mogą przydać...