Jak pomożemy Ci w rozwoju i utrzymaniu sklepu PrestaShop?

Od ponad 7 lat rozwijamy PrestaShop. Zajmujemy się wdrożeniami nowych sklepów oraz supportem istniejących. Nasz koszyk doświadczeń to dziesiątki pięknych, przynoszących zyski sklepów oraz wielu zadowolonych klientów z Polski i Europy. Nasz sukces zawdzięczamy kompleksowemu działaniu i ofercie, na którą składają się usługi graficzne, profesjonalne programowanie, wsparcie procesu reklamy sklepu SEO i SEM, hosting, obsługa i bezpieczeństwo serwerów oraz fotografia i wideo produktowe. Nasze doświadczenie przekładamy na nowoczesne rozwiązania, które znaleźć można w budowanych i supportowanych przez nas sklepach.

Jesteśmy wizjonerami i programistami. Nie boimy się nowego, bo kochamy to, co robimy. Analizujemy, integrujemy, projektujemy, poprawiamy, wdrażamy nowe rozwiązania. Dbamy o stabilny dialog, dlatego korzystamy z nowoczesnych narzędzi online usprawniających kontakt mailowy i telefoniczny w trakcie supportowania sklepu. Dzięki temu nasze usługi są dostępne 24/7.

Warstwy e-commerce, na których działamy:

 • Wdrożenia
  Wdrożenia

  Wdrażamy nowe sklepy. Kompleksowość to coś, co nas wyróżnia. Analizujemy konkurencje, projektujemy wygląd, tworzymy kod i nowoczesne rozwiązania sprzedażowe.

 • Hosting
  Hosting

  Jako jedyni w Polsce oferujemy bezpieczny i wysoce zoptymalizowany hosting dla PrestaShop. Twój sklep może się znaleźć w rękach profesjonalistów.

 • Google Page Speed
  Google Page Speed

  Optymalizujemy i poprawiamy PrestaShop, tak aby osiągały ponad 90 na 100 pkt w testach wydajności Google Page Speed oraz GTMetrix. Dbamy również o wydajność wersji mobilnych sklepów.

 • Audyt PrestaShop
  Audyt PrestaShop

  Wykonujemy audyt poprawności i bezpieczeństwa kodu, przyjazność interfejsu, UX oraz UI, analizujemy przyjazność SEO oraz szybkości działania serwera i sklepu.

 • SEO i SEM
  SEO i SEM

  Współpracujemy z agencją QF znajdującą się w TOP20 Google Partners w Europie. Osiągamy wysokie wyniki SEO i tańszy SEM. Nasze sklepy lubią się z Google!

 • Fotografia produktowa
  Fotografia produktowa

  Wykonujemy packshoty sprzętu, mebli, żywności. Wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt NIKON, dysponujemy profesjonalnym studiem.

 • Obsługa serwerów
  Obsługa serwerów

  Stawiamy i optymalizujemy serwery dedykowane i VPS oparte na Linux. Wykonujemy zaawansowane operacje, dbamy o backup, stabilizujemy i przyśpieszamy ich prace.

 • Programowanie
  Programowanie

  Nasz zespół z wieloletnim stażem płynnie programuje, wykorzystując obiektowe PHP, JavaScript, SMARTY, HTML i CSS, Python oraz Javę.

 • Wsparcie i współpraca
  Wsparcie i współpraca

  Gwarantujemy stały, sprawny i profesjonalny rozwój Twojego sklepu. Stawiamy na dialog, nowoczesne formy kontaktu. Dbamy o Twój sklep na wielu płaszczyznach.

 • Szablony i grafika
  Szablony i grafika

  Projektujemy piękne szablony wykorzystując wiedzę z zakresu UX i UI. Wdrażamy również dostarczoną grafikę.

Wybierz wygodną metodę współpracy:

Sposób współpracy w pełni uzależniamy od Twojej wygody. Oferujemy wsparcie oparte o model rozliczania na podstawie wykonanych prac. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu. Powierzone przez Państwa zadania wyceniamy oraz szacujemy czas ich wykonania. Po akceptacji zaczynamy działać. Wykonane prace sumujemy i fakturujemy całość pod koniec miesiąca rozliczeniowego.

prestashop_workflow

Alternatywnym wariantem współpracy jest forma abonamentowa, która daje szereg usług i godzin programistycznych do wykorzystania na wszystkich warstwach związanych z prowadzonym sklepem.

Od Państwa zależy jaka forma współpracy będzie najwygodniejsza. W przypadku obu wariantów gwarantujemy profesjonalne podejście, szybki czas reakcji i stały dialog - udostępniamy Państwu nasze narzędzia do komunikacji, które usprawnią kontakt telefoniczny i mailowy.

Współpracujemy z

Masz pytanie lub problem? kliknij, aby rozpocząć czat online... >