Wsparcie, wdrożena i budowa sklepów PrestaShop - PRESTASHOW.PL

Jak pomożemy Ci w rozwoju i utrzymaniu sklepu PrestaShop?

Od ponad 7 lat rozwijamy PrestaShop. Zajmujemy się wdrożeniami nowych sklepów oraz supportem istniejących. Nasz koszyk doświadczeń to dziesiątki pięknych, przynoszących zyski sklepów oraz wielu zadowolonych klientów z Polski i Europy. Nasz sukces zawdzięczamy kompleksowemu działaniu i ofercie, na którą składają się usługi graficzne, profesjonalne programowanie, wsparcie procesu reklamy sklepu SEO i SEM, hosting, obsługa i bezpieczeństwo serwerów oraz fotografia i wideo produktowe. Nasze doświadczenie przekładamy na nowoczesne rozwiązania, które znaleźć można w budowanych i supportowanych przez nas sklepach.

Jesteśmy wizjonerami i programistami. Nie boimy się nowego, bo kochamy to, co robimy. Analizujemy, integrujemy, projektujemy, poprawiamy, wdrażamy nowe rozwiązania. Dbamy o stabilny dialog, dlatego korzystamy z nowoczesnych narzędzi online usprawniających kontakt mailowy i telefoniczny w trakcie supportowania sklepu. Dzięki temu nasze usługi są dostępne 24/7.

Warstwy e-commerce, na których działamy:

Wybierz wygodną metodę współpracy:

Sposób współpracy w pełni uzależniamy od Twojej wygody. Oferujemy wsparcie oparte o model rozliczania na podstawie wykonanych prac. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu. Powierzone przez Państwa zadania wyceniamy oraz szacujemy czas ich wykonania. Po akceptacji zaczynamy działać. Wykonane prace sumujemy i fakturujemy całość pod koniec miesiąca rozliczeniowego.

prestashop_workflow

Alternatywnym wariantem współpracy jest forma abonamentowa, która daje szereg usług i godzin programistycznych do wykorzystania na wszystkich warstwach związanych z prowadzonym sklepem.

Od Państwa zależy jaka forma współpracy będzie najwygodniejsza. W przypadku obu wariantów gwarantujemy profesjonalne podejście, szybki czas reakcji i stały dialog - udostępniamy Państwu nasze narzędzia do komunikacji, które usprawnią kontakt telefoniczny i mailowy.

Współpracujemy z

Masz pytanie lub problem? kliknij, aby rozpocząć czat online... >