Opinie Strony Facebook dla PrestaShop


Działa z PrestaShop: 1.5 1.6 1.7  

Wyświetl opinie (recenzje) Twojej strony na Facebook bezpośrednio w sklepie! Moduł wyświetli wysuwany panel ze średnią ocen oraz podstronę z listą wszystkich opinii. Intuicyjna konfiguracja treści i wyglądu pozwolą dopasować moduł do wyglądu Twojego sklepu.

Nasze moduły są licencjonowane, tzn. że jeden moduł można wykorzystać w jednym sklepie. Licencja jest wieczysta. Jeśli potrzebujesz więcej modułów skontaktuj się z nami, aby otrzymać rabat.
Okres wsparcia technicnzego i aktualizacji:   Uzyskaj dostęp do nowych aktualizacji modułów oraz dostęp do wsparcia technicznego HelpDesk. Wydłużenie dostępu jest dobrowolne - zakupiony moduł możesz używać w swoim sklepie bez ograniczeń czasowych.
Dobierz dodatkowe usługi i rozszerzenia:
- +

Dzięki modułowi PShowFBReviews będziesz mógł wyświetlić opinie (recenzje) Twojej strony na Facebook-u bezpośrednio w Twoim sklepie PrestaShop. Moduł połączy się z FB i wyświetli wysuwany panel ze średnią ocen. Możesz również włączyć dodatkową podstronę z listą wszystkich opinii. Intuicyjna konfiguracja oraz możliwość edycji treści i wyglądu modułu pozwolą dopasować moduł do szablonu Twojego sklepu.

Intuicyjna konfiguracja

Konfiguracja modułu obejmuje uzupełnienie podstawowych danych niezbędnych do połączenia się z Facebook API. Instrukcja w module wyjaśnia dokładnie, jak to zrobić - proces ten nie zajmie Ci więcej niż 15 min. Moduł współpracuje z PrestaShop 1.6 oraz 1.7.

Popraw wiarygodność Twojego sklepu

Zadbaj od poczucie bezpieczeństwa Twoich klientów przedstawiając aktualne oceny Twojej strony na Facebooku. Popraw wiarygodność Twojego sklepu PrestaShop oraz wydłuż średni czas pobytu klienta w Twoim sklepie. Bezpośrednio z opinii wyświetlanych przez moduł, Twój klient będzie mógł polubić Twoją stronę oraz przejść do niej na Facebook.

Dopasuj wygląd modułu do Twojego szablonu

Moduł umożliwia konfigurację wyglądu. Możesz zdecydowąć, gdzie umieścisz box z podsumowaniem ocen. Możesz również edytować kolory modułu oraz wszystkie wyświetlane w nim treści. Możesz również skonfigurować przyjazny URL do podstony z listą wszystkich ocen!

Zdecyduj, gdzie i jak chcesz przedstawić recenzje

Moduł umożliwia pokazanie opinii na 3 różne sposoby:

 1. Panel z podsumowaniem opinii wysuwany z brzegu strony.
 2. Box z podsumowaniem opinii, który możesz umieścić w dowolnym miejscu szablonu - np. w lewej kolumnie.
 3. Podstrona z przyjaznym URL-em zawierająca podsumowanie opinii w formie gwiazdek i pasków oraz listę recenzji Twojej strony na Facebook.

Moduł rozwijamy na Wasze życzenie!

W ramach one-click-update moduł wkrótce otrzyma nowe funkcjonalności:

 • Sortowanie ocen wg daty lub ilości gwiazdek
 • Ukrywanie niechcianych ocen

Funkcje dodatkowe i pomoc

Moduły PrestaShow oferują nowoczesne rozwiązania, dzięki którym praca staje się przyjemniejsza, bezpieczniejsza, szybsza i bezkompromisowa:

 • Automatyczne wykonywanie kopii zapasowych plików modułu (backup)
 • Instrukcja obsługi – moduł posiada instrukcję obsługi dostępną bezpośrednio w module
 • Moduł połączony jest z naszym systemem HelpDesk. Dzięki wygodmeu i przejrzystemu panelowi masz pewność szybkiej reakcji i pomocy
 • Dostęp do wygodnych aktualizacji 1-click bezpośrednio w module
 • Gwarancja działania i dostęp do aktualizacji - sprawdź zakładkę Wsparcfie i Aktualizacja

Loading...

Brak komentarzy.

Napisz komentarz

Aktualizacje modułów PrestaShow

W cenie zakupu modułu otrzymujesz 3 miesiące darmowych aktualizacji

Nasze moduł posiadają wygodny system automatycznych aktualizacji 1-click. Jednym kliknięciem zaktualizujesz moduł bezpośrednio w swoim sklepie. Moduł poinformuje Cię o dostępności nowej wersji. Bezpośrednio w module dowiesz się również o zmianach, jakie wprowadza nowa wersja. System aktualizacji wykonuje autoamtyczny backup plików modułu. W każdej chwili możesz przywrócić poprzednią wersję modułu i jego konfiguracji. Warto korzystać z aktualizacji - wprowadzają one za darmo poprawki i nowe funkcje.

Wsparcie techniczne i gwarancja 

W cenie zakupu modułu otrzymujesz 3 miesiące darmowego wsparcia technicznego

Korzystając z naszego panelu wsparcia technicznego helpdesk.prestashow.pl masz gwarancje naszej reakcji w 72 godziny. Na HelpDesku otrzymasz pomoc techniczną oraz merytoryczną związaną z obsługą modułów PrestaShow. Poprawki zgłoszonych uwag wgrasz do swojego sklepu 1-kliknięciem korzystając z aktualizacji.

Dostęp do wsparcia i aktualizacji jest opcjonalny. Nie musisz aktywować dodatkowego wsparcia, aby korzystać z naszych modułów - raz zakupiony moduł możesz wykorzystać w jednym sklepie bez żadnych ograniczeń czasowych. Jeśli Twój okres wsparcia wygaśnie możesz go przedłużyć w dowolnym momencie kupując jeden z dostępnych pakietów: PAKIETY WSPARCIA I AKTUALIZACJI MODUŁÓW Zakup pakietu automatycznie aktywuje i wydłuży Twój dostęp do aktualizacji i HelpDesku.

CZY WIESZ, ŻE ta dodatkowa zakładka została dodana masowo dla wybranych produktów w sklepie za pomocą naszego modułu Zakładki i Sekcje Dla Strony Produktu. Możesz z tego modułu korzystać również w swoim sklepie: https://prestashow.pl/pl/7-pshow-product-tabs.html
 • Apache lub nginx (nginx > apache)
 • PHP >= 5.5.9 (im wyżej tym lepiej, optymalnie PHP 7)
 • MySQL >= 5
 • Rozszerzenie PHP libxml (w wersji każdej poza 2.9.3, która zawiera błędy)
 • Opcjonalne rozszerzenia/dodatki/cache dla maksymalnej wydajności: mcrypt, openssl, zip, curl, gd, pdo, varnishd, mod_pagespeed, memcached lub apc
CZY WIESZ, ŻE ta dodatkowa zakładka została dodana masowo dla wybranych produktów w sklepie za pomocą naszego modułu Zakładki i Sekcje Dla Strony Produktu. Możesz z tego modułu korzystać również w swoim sklepie: https://prestashow.pl/pl/7-pshow-product-tabs.html

Też się mogą przydać...