Opinie Strony Facebook dla PrestaShop


Działa z PrestaShop: 1.5 1.6 1.7  

Wyświetl opinie (recenzje) Twojej strony na Facebook bezpośrednio w sklepie! Moduł wyświetli wysuwany panel ze średnią ocen oraz podstronę z listą wszystkich opinii. Intuicyjna konfiguracja treści i wyglądu pozwolą dopasować moduł do wyglądu Twojego sklepu.

Nasze moduły są licencjonowane, tzn. że jeden moduł można wykorzystać w jednym sklepie. Licencja jest wieczysta. Jeśli potrzebujesz więcej modułów skontaktuj się z nami, aby otrzymać rabat.
Wsparcie techniczne:   Zakupiony moduł możesz używać w swoim sklepie bez ograniczeń czasowych. 3-miesięczne wsparcie i aktualizacje są wliczone w cenę modułu. Dostęp do aktualizacji i HelpDesk będziesz mógł wydłużyć w dowolnym czasie. Dostęp do wsparcia i aktualizacji obejmuje WSZYSTKIE moduły zakupione w naszym sklepie.
Dobierz dodatkowe usługi i rozszerzenia:
- +

Dzięki modułowi PShowFBReviews będziesz mógł wyświetlić opinie (recenzje) Twojej strony na Facebook-u bezpośrednio w Twoim sklepie PrestaShop. Moduł połączy się z FB i wyświetli wysuwany panel ze średnią ocen. Możesz również włączyć dodatkową podstronę z listą wszystkich opinii. Intuicyjna konfiguracja oraz możliwość edycji treści i wyglądu modułu pozwolą dopasować moduł do szablonu Twojego sklepu.

Intuicyjna konfiguracja

Konfiguracja modułu obejmuje uzupełnienie podstawowych danych niezbędnych do połączenia się z Facebook API. Instrukcja w module wyjaśnia dokładnie, jak to zrobić - proces ten nie zajmie Ci więcej niż 15 min. Moduł współpracuje z PrestaShop 1.6 oraz 1.7.

Popraw wiarygodność Twojego sklepu

Zadbaj od poczucie bezpieczeństwa Twoich klientów przedstawiając aktualne oceny Twojej strony na Facebooku. Popraw wiarygodność Twojego sklepu PrestaShop oraz wydłuż średni czas pobytu klienta w Twoim sklepie. Bezpośrednio z opinii wyświetlanych przez moduł, Twój klient będzie mógł polubić Twoją stronę oraz przejść do niej na Facebook.

Dopasuj wygląd modułu do Twojego szablonu

Moduł umożliwia konfigurację wyglądu. Możesz zdecydowąć, gdzie umieścisz box z podsumowaniem ocen. Możesz również edytować kolory modułu oraz wszystkie wyświetlane w nim treści. Możesz również skonfigurować przyjazny URL do podstony z listą wszystkich ocen!

Zdecyduj, gdzie i jak chcesz przedstawić recenzje

Moduł umożliwia pokazanie opinii na 3 różne sposoby:

  1. Panel z podsumowaniem opinii wysuwany z brzegu strony.
  2. Box z podsumowaniem opinii, który możesz umieścić w dowolnym miejscu szablonu - np. w lewej kolumnie.
  3. Podstrona z przyjaznym URL-em zawierająca podsumowanie opinii w formie gwiazdek i pasków oraz listę recenzji Twojej strony na Facebook.

Moduł rozwijamy na Wasze życzenie!

W ramach one-click-update moduł wkrótce otrzyma nowe funkcjonalności:

  • Sortowanie ocen wg daty lub ilości gwiazdek
  • Ukrywanie niechcianych ocen

Funkcje dodatkowe i pomoc

Moduły PrestaShow oferują nowoczesne rozwiązania, dzięki którym praca staje się przyjemniejsza, bezpieczniejsza, szybsza i bezkompromisowa:

  • Automatyczne wykonywanie kopii zapasowych plików modułu (backup)
  • Instrukcja obsługi – moduł posiada instrukcję obsługi dostępną bezpośrednio w module
  • Moduł połączony jest z naszym systemem HelpDesk. Dzięki wygodmeu i przejrzystemu panelowi masz pewność szybkiej reakcji i pomocy
  • Dostęp do wygodnych aktualizacji 1-click bezpośrednio w module
  • Gwarancja działania i dostęp do aktualizacji - sprawdź zakładkę Wsparcfie i Aktualizacja

Loading...

Brak komentarzy.

Napisz komentarz

Też się mogą przydać...