Opinie Strony Facebook dla PrestaShop


Działa z PrestaShop: 1.5 1.6 1.7  

Wyświetl opinie (recenzje) Twojej strony na Facebook bezpośrednio w sklepie! Do wyboru masz wysuwany panel z liczbą pozytywnych ocen oraz podstronę z listą wszystkich opinii. 

Nasze moduły są licencjonowane, tzn. że jeden moduł można wykorzystać w jednym sklepie. Licencja jest wieczysta. Jeśli potrzebujesz więcej modułów skontaktuj się z nami, aby otrzymać rabat.
Wsparcie techniczne:   Zakupiony moduł możesz używać w swoim sklepie bez ograniczeń czasowych. 3-miesięczne wsparcie i aktualizacje są wliczone w cenę modułu. Dostęp do aktualizacji i HelpDesk będziesz mógł wydłużyć w dowolnym czasie. Dostęp do wsparcia i aktualizacji obejmuje WSZYSTKIE moduły zakupione w naszym sklepie.
Dobierz dodatkowe usługi i rozszerzenia:
- +

Dzięki modułowi PShowFBReviews będziesz mógł wyświetlić opinie (recenzje) Twojej strony na Facebook-u bezpośrednio w Twoim sklepie PrestaShop. Moduł połączy się z FB i wyświetli wysuwany panel ze liczbą wszystkich lub tylko pozotywynych opinii. Możesz również włączyć dodatkową podstronę z listą wszystkich opinii, do której prowadzić będzie przyjazny URL. Intuicyjna konfiguracja oraz możliwość edycji treści i wyglądu modułu pozwolą dopasować moduł do szablonu Twojego sklepu.

Intuicyjna konfiguracja

Konfiguracja modułu obejmuje uzupełnienie danych niezbędnych do połączenia się z Facebook API. Instrukcja w module wyjaśnia dokładnie, jak to zrobić. Proces ten nie zajmie Ci więcej niż 15 min. 

Popraw wiarygodność Twojego sklepu

Zadbaj od poczucie bezpieczeństwa Twoich klientów przedstawiając aktualne oceny Twojej strony na Facebooku. Z wysuwanego panelu oraz z strony z opiniami klient będzie mógł polubić Twoją stronę oraz przejść do niej na Facebook.

Dopasuj wygląd modułu do Twojego szablonu

Moduł umożliwia konfigurację wyglądu. Zdecyduj gdzie umieścisz box z podsumowaniem ocen. Możesz również edytować kolory modułu, wszystkie wyświetlane w nim treści oraz przyjazny URL do podstrony z listą wszystkich ocen.

Zdecyduj, gdzie i jak chcesz przedstawić recenzje

Moduł umożliwia pokazanie opinii na 3 różne sposoby:

 1. Panel z podsumowaniem opinii wysuwany z brzegu strony.
 2. Box z podsumowaniem opinii, który możesz umieścić w dowolnym miejscu szablonu - np. w lewej kolumnie lub na stronie kontaktu lub produktu.
 3. Oddzielna podstrona z przyjaznym URL-em zawierająca podsumowanie opinii w formie gwiazdek i pasków oraz listę recenzji Twojej strony na Facebook.

Pokazuj tylko pozytywne opinie

Moduł może wyświetlać wszystkie rekomendacje Twojej strony lub tylko pozytywne. 

Funkcje dodatkowe i pomoc

Moduły PrestaShow oferują nowoczesne rozwiązania, dzięki którym praca staje się przyjemniejsza, bezpieczniejsza, szybsza i bezkompromisowa:

 • Automatyczne wykonywanie kopii zapasowych plików modułu (backup)
 • Instrukcja obsługi – moduł posiada instrukcję obsługi dostępną bezpośrednio w module
 • Moduł połączony jest z naszym systemem HelpDesk. Dzięki wygodmeu i przejrzystemu panelowi masz pewność szybkiej reakcji i pomocy
 • Dostęp do wygodnych aktualizacji 1-click bezpośrednio w module
 • Gwarancja działania i dostęp do aktualizacji - sprawdź zakładkę Wsparcfie i Aktualizacja

Ładowanie...

Brak komentarzy.

Napisz komentarz

 • Apache lub nginx (nginx > apache)
 • PHP >= 5.5.9 (im wyżej tym lepiej, optymalnie PHP 7)
 • MySQL >= 5
 • Rozszerzenie PHP libxml (w wersji każdej poza 2.9.3, która zawiera błędy)
 • Opcjonalne rozszerzenia/dodatki/cache dla maksymalnej wydajności: mcrypt, openssl, zip, curl, gd, pdo, varnishd, mod_pagespeed, memcached lub apc
CZY WIESZ, ŻE ta dodatkowa zakładka została dodana masowo dla wybranych produktów w sklepie za pomocą naszego modułu Zakładki i Sekcje Dla Strony Produktu. Możesz z tego modułu korzystać również w swoim sklepie: https://prestashow.pl/pl/7-pshow-product-tabs.html

Aktualizacje modułów PrestaShow

W cenie zakupu modułu otrzymujesz 3 miesiące darmowych aktualizacji

Nasze moduł posiadają wygodny system aktualizacji 1-click. W Back-office moduł poinformuje Cię o dostępności nowej wersji. Jednym kliknięciem zaktualizujesz moduł w swoim sklepie do najnowszej wersji.

Korzystając z aktualizacji otrzymujesz regularny dostęp do poprawek, ulepszeń i nowych funkcji.

Wsparcie techniczne i gwarancja 

W cenie zakupu modułu otrzymujesz 3 miesiące darmowego wsparcia technicznego

W każdej chwili możesz skorzystać z darmowej pomocy w instalacji modułów.

Panel helpdesk.prestashow.pl dostępny bezpośrednio w module zapewni Ci pomoc techniczną i merytoryczną związaną z obsługą naszych modułów oraz gwarancję reakcji w < 72 godziny. Zgłoszone życzenia, poprawki i nowości* wgrasz do swojego sklepu 1-kliknięciem korzystając z aktualizacji modułu.

*zastrzegamy sobie prawo do realizacji tylko wybranych życzeń.

Wydłuż dostęp w każdej chwili

Zakupiony moduł możesz wykorzystać w jednym sklepie be ograniczeń czasowych

Jeśli Twój okres wsparcia wygaśnie możesz go przedłużyć w dowolnym momencie kupując jeden z dostępnych pakietów. Zakup pakietu automatycznie aktywuje i wydłuży Twój dostęp do HelpDesk oraz do aktualizacji w modułach zainstalowanych w Twoim sklepie.

CZY WIESZ, ŻE ta dodatkowa zakładka została dodana masowo dla wybranych produktów w sklepie za pomocą naszego modułu Zakładki i Sekcje Dla Strony Produktu. Możesz z tego modułu korzystać również w swoim sklepie: https://prestashow.pl/pl/7-pshow-product-tabs.html

Też się mogą przydać...

0
Wspaniale! (5/5)

Całkowita ocena została obliczona na podstawie  19 opinii zebranych za pośrednictwem serwisu Facebook w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Przeczytaj wszystkie opinie