-50%

 

Stały dostęp do wsparcia i aktualizacji modułów


Działa z PrestaShop: 1.5 1.6 1.7  

Zakupiony moduł możesz używać w swoim sklepie bez ograniczeń czasowych. 3-miesięczne wsparcie i aktualizacje są wliczone w cenę modułu. Dostęp do aktualizacji i HelpDesk będziesz mógł wydłużyć w dowolnym czasie. Dostęp do wsparcia i aktualizacji obejmuje WSZYSTKIE moduły zakupione w naszym sklepie.

Nasze moduły są licencjonowane, tzn. że jeden moduł można wykorzystać w jednym sklepie. Licencja jest wieczysta. Jeśli potrzebujesz więcej modułów skontaktuj się z nami, aby otrzymać rabat.
- +

Gwarancja i jakość

Gwarantujemy poprawne działanie naszych modułów - zakupiony moduł w naszym sklepie objęty jest 3-miesięczną gwarancją w postaci dostępu do szybkiego wsparcia technicznego HelpDesk oraz dostępu do aktualizacji modułu. W przypadku problemów lub pytań będziesz mógł skorzystać z szybkiej pomocy, a wydane poprawki i ulepszenia wprowadzisz do sklepu jednym kliknięciem.

Wsparcie pogwarancyjne

W każdej chwili możesz przedłużyć dostęp do aktualizacji oraz szybkiego wsparcia technicznego. Dyskutuj, zgłaszaj błędy i sugestie lub po prostu zaktualizuj moduły do najnowszych wersji. Zapewnij sobie dostęp do aktualizacji oraz najbezpieczniejszych wersji zakupionych modułów.

  • Kupując ten produkt wydłużysz swój dostępu do hlepdesk.prestashow.pl i do aktualizacji 1-click o czas wynikający z wybraje opcji (3, 6 lub 12 miesięcy)
  • Jeśli posiadasz już wsparcie techniczne - zakupiony pakiet wydłuży czas, który jeszcze pozostał na Twoim koncie
  • Dostęp do HelpDesk i aktualizacji 1-click obejmują wszystkie moduły zakupione w naszym sklepie.

Wydłużysz dostęp do aktualizacji modułów

Moduły PrestaShow posiadają wygodny system automatycznych aktualizacji 1-click. Moduły poinformują Cię o pojawieniu się nowej wersji bezpośrednio w panelu administracyjnym, a aktualizację wykonasz jednym kliknięciem. Bezpośrednio w module poznasz informacje o zmianach (changelog), jakie wprowadza nowa wersja. Warto korzystać z aktualizacji - wprowadzają poprawki, zabezpieczenia i nowe funkcje.

Dzięki dostępowi do darmowych aktualizacji zagwarantujesz sobie najnowsze, najbezpieczecnziejsze i najszybsze wersje zakupionych modułów PrestaShow.

Uzyskasz gwarancję i dostęp do HelpDesk

Korzystając z naszego panelu wsparcia technicznego HelpDesk - helpdesk.prestashow.pl masz gwarancję naszej reakcji w nie więcej niż 72 godziny. Na HelpDesk-u otrzymasz pomoc techniczną oraz merytoryczną związaną z obsługą modułów PrestaShow. Poprawki zgłoszonych uwag do modułów wgrasz do swojego sklepu 1-kliknięciem korzystając z aktualizacji. *

* Wsparcie techniczne na HelpDesk obejmuje tylko naprawy naszych modułów i nie gwarantuje darmowego wsparcia programistycznego w Państwa sklepie/na Państwa serwerze. Prace techniczne i programistyczne w Państwa sklepie, jeśli będą potrzebne, możemy wycenić i wykonać za dodatkową opłatą.

2019-03-14 | Wojciech Polkowski

HelpDesk działa szybko. Średni czas odpowiedzi kilka godzin lub na drugi dzień. Na poprawę większych zgłoszeń czekałem 3-5 dni. W porównaniu do konkurencji wypadacie na piątkę z plusem. Planuje jeszcze zakup modułu do faktur. Każdy moduł ma swoje własne wsparcie? Czy jedno wsparcie obejmuje wszystkie moduły?

Napisz komentarz

Aktualizacje modułów PrestaShow

W cenie zakupu modułu otrzymujesz 3 miesiące darmowych aktualizacji

Nasze moduł posiadają wygodny system automatycznych aktualizacji 1-click. Jednym kliknięciem zaktualizujesz moduł bezpośrednio w swoim sklepie. Moduł poinformuje Cię o dostępności nowej wersji. Bezpośrednio w module dowiesz się również o zmianach, jakie wprowadza nowa wersja. System aktualizacji wykonuje autoamtyczny backup plików modułu. W każdej chwili możesz przywrócić poprzednią wersję modułu i jego konfiguracji. Warto korzystać z aktualizacji - wprowadzają one za darmo poprawki i nowe funkcje.

Wsparcie techniczne i gwarancja 

W cenie zakupu modułu otrzymujesz 3 miesiące darmowego wsparcia technicznego

Korzystając z naszego panelu wsparcia technicznego helpdesk.prestashow.pl masz gwarancje naszej reakcji w 72 godziny. Na HelpDesku otrzymasz pomoc techniczną oraz merytoryczną związaną z obsługą modułów PrestaShow. Poprawki zgłoszonych uwag wgrasz do swojego sklepu 1-kliknięciem korzystając z aktualizacji.

Dostęp do wsparcia i aktualizacji jest opcjonalny. Nie musisz aktywować dodatkowego wsparcia, aby korzystać z naszych modułów - raz zakupiony moduł możesz wykorzystać w jednym sklepie bez żadnych ograniczeń czasowych. Jeśli Twój okres wsparcia wygaśnie możesz go przedłużyć w dowolnym momencie kupując jeden z dostępnych pakietów: PAKIETY WSPARCIA I AKTUALIZACJI MODUŁÓW Zakup pakietu automatycznie aktywuje i wydłuży Twój dostęp do aktualizacji i HelpDesku.

CZY WIESZ, ŻE ta dodatkowa zakładka została dodana masowo dla wybranych produktów w sklepie za pomocą naszego modułu Zakładki i Sekcje Dla Strony Produktu. Możesz z tego modułu korzystać również w swoim sklepie: https://prestashow.pl/pl/7-pshow-product-tabs.html
  • Apache lub nginx (nginx > apache)
  • PHP >= 5.5.9 (im wyżej tym lepiej, optymalnie PHP 7)
  • MySQL >= 5
  • Rozszerzenie PHP libxml (w wersji każdej poza 2.9.3, która zawiera błędy)
  • Opcjonalne rozszerzenia/dodatki/cache dla maksymalnej wydajności: mcrypt, openssl, zip, curl, gd, pdo, varnishd, mod_pagespeed, memcached lub apc
CZY WIESZ, ŻE ta dodatkowa zakładka została dodana masowo dla wybranych produktów w sklepie za pomocą naszego modułu Zakładki i Sekcje Dla Strony Produktu. Możesz z tego modułu korzystać również w swoim sklepie: https://prestashow.pl/pl/7-pshow-product-tabs.html

Też się mogą przydać...