Stały dostęp do wsparcia i aktualizacji modułów


Działa z PrestaShop: 1.5 1.6 1.7  

Uzyskaj dostęp do nowych aktualizacji modułów oraz dostęp do wsparcia technicznego HelpDesk. Wydłużenie dostępu jest dobrowolne - zakupiony moduł możesz używać w swoim sklepie bez ograniczeń czasowych.

Nasze moduły są licencjonowane, tzn. że jeden moduł można wykorzystać w jednym sklepie. Licencja jest wieczysta. Jeśli potrzebujesz więcej modułów skontaktuj się z nami, aby otrzymać rabat.
- +

Gwarancja i jakość

Gwarantujemy poprawne działanie naszych modułów. Zakupiony moduł obejmujemy 3-miesięczną gwarancj w postaci dostępu do szybkiego wsparcia technicznego oraz dostępu do aktualizacji modułu. W przypadku problemów lub pytań będziesz mógł skorzystać z szybkiej pomocy, a wydane poprawki i ulepszenia wprowadzisz do sklepu jednym kliknięciem.

Wsparcie pogwarancyjne

W każdej chwili możesz przedłużyć dostęp do aktualizacji oraz szybkiego wsparcia technicznego. Dyskutuj, zgłaszaj błędy i sugestie lub po prostu zaktualizuj moduły do najnowszych wersji. Zapewnij sobie dostęp do aktualizacji oraz najbezpieczniejszych wersji zakupionych modułów. Zakup tego produktu wydłuży od dnia zakupu okres dostępu do hlepdesk.prestashow.pl i aktualizacji 1-click o czas wynikający z zakupionej opcji.

Wydłuższ dostęp do aktualizacji modułów

Moduły PrestaShow posiadają wygodny system automatycznych aktualizacji 1-click. Jednym kliknięciem zaktualizujesz moduły bezpośrednio w swoim sklepie. Moduł informuje o pojawieniu się nowej wersji. Bezpośrednio w module dowiesz się o zmianach (changelog), jakie wprowadza nowa wersja. Warto korzystać z aktualizacji - wprowadzają one poprawki i nowe funkcje.

Dzięki dostępowi do darmowych aktualizacji zagwarantujesz sobie najnowsze, najbezpieczecnziejsze i najszybsze wersje zakupionych modułów PrestaShow.

Wydłuż gwarancję i dostęp do HelpDesk

Korzystając z naszego panelu wsparcia technicznego HelpDesk - helpdesk.prestashow.pl masz gwarancje naszej reakcji w nie więcej niż 72 godziny. Na HelpDesk-u otrzymasz pomoc techniczną oraz merytoryczną związaną z obsługą modułów PrestaShow. Poprawki zgłoszonych uwag wgrasz do swojego sklepu 1-kliknięciem korzystając z aktualizacji. *

* Wsparcie techniczne na HelpDesk obejmuje tylko naprawy naszych modułów i nie gwarantuje darmowego wsparcia programistycznego w Państwa sklepie/na Państwa serwerze. Prace techniczne i programistyczne w Państwa sklepie, jeśli będą potrzebne, możemy wycenić i wykonać za dodatkową opłatą.

Brak komentarzy.

Napisz komentarz

Aktualizacje modułów PrestaShow

W cenie zakupu modułu otrzymujesz 3 miesiące darmowych aktualizacji

Nasze moduł posiadają wygodny system automatycznych aktualizacji 1-click. Jednym kliknięciem zaktualizujesz moduł bezpośrednio w swoim sklepie. Moduł poinformuje Cię o dostępności nowej wersji. Bezpośrednio w module dowiesz się również o zmianach, jakie wprowadza nowa wersja. System aktualizacji wykonuje autoamtyczny backup plików modułu. W każdej chwili możesz przywrócić poprzednią wersję modułu i jego konfiguracji. Warto korzystać z aktualizacji - wprowadzają one za darmo poprawki i nowe funkcje.

Wsparcie techniczne i gwarancja 

W cenie zakupu modułu otrzymujesz 3 miesiące darmowego wsparcia technicznego

Korzystając z naszego panelu wsparcia technicznego helpdesk.prestashow.pl masz gwarancje naszej reakcji w 72 godziny. Na HelpDesku otrzymasz pomoc techniczną oraz merytoryczną związaną z obsługą modułów PrestaShow. Poprawki zgłoszonych uwag wgrasz do swojego sklepu 1-kliknięciem korzystając z aktualizacji.

Dostęp do wsparcia i aktualizacji jest opcjonalny. Nie musisz aktywować dodatkowego wsparcia, aby korzystać z naszych modułów - raz zakupiony moduł możesz wykorzystać w jednym sklepie bez żadnych ograniczeń czasowych. Jeśli Twój okres wsparcia wygaśnie możesz go przedłużyć w dowolnym momencie kupując jeden z dostępnych pakietów: PAKIETY WSPARCIA I AKTUALIZACJI MODUŁÓW Zakup pakietu automatycznie aktywuje i wydłuży Twój dostęp do aktualizacji i HelpDesku.

CZY WIESZ, ŻE ta dodatkowa zakładka została dodana masowo dla wybranych produktów w sklepie za pomocą naszego modułu Zakładki i Sekcje Dla Strony Produktu. Możesz z tego modułu korzystać również w swoim sklepie: https://prestashow.pl/pl/7-pshow-product-tabs.html
  • Apache lub nginx (nginx > apache)
  • PHP >= 5.5.9 (im wyżej tym lepiej, optymalnie PHP 7)
  • MySQL >= 5
  • Rozszerzenie PHP libxml (w wersji każdej poza 2.9.3, która zawiera błędy)
  • Opcjonalne rozszerzenia/dodatki/cache dla maksymalnej wydajności: mcrypt, openssl, zip, curl, gd, pdo, varnishd, mod_pagespeed, memcached lub apc
CZY WIESZ, ŻE ta dodatkowa zakładka została dodana masowo dla wybranych produktów w sklepie za pomocą naszego modułu Zakładki i Sekcje Dla Strony Produktu. Możesz z tego modułu korzystać również w swoim sklepie: https://prestashow.pl/pl/7-pshow-product-tabs.html

Też się mogą przydać...