Obsługa Zawansowanych Magazynów dla Menadżera Importu CSV & XML


Działa z PrestaShop: 1.5 1.6 1.7  

Obsługa Zaawansowanego Zarządzania Magazynem dla Inteligentnego Menadżera Importu CSV & XML. Dodatek ten uzupełni moduł Importu CSV & XML o obsługę Zaawansowanego Zarządzania Magazynem Twoim sklepie PrestaShop.

Nasze moduły są licencjonowane, tzn. że jeden moduł można wykorzystać w jednym sklepie. Licencja jest wieczysta. Jeśli potrzebujesz więcej modułów skontaktuj się z nami, aby otrzymać rabat.
- +
Jeśli w Twoim sklepie PrestaShop korzystasz z funkcji Zaawansowanego Zarządzania Magazynem i chcesz importować produkty oraz kombinacje produktów do różnych magazynów to ten dodatek jest dla Ciebie. Dodatek ten uzupełni funkcjonalność naszego modułu Menadżera Importu CSV & XML o obsługę Zaawansowanego Zarządzania Magazynem w Twoim sklepie PrestaShop.
Uwaga! To nie jest Modułu Importu CSV&XML! To tylko dodatek do Modułu Importu CSV&XML uzupełniający moduł o obsługę zaawansowanego stanu magazynowego. Przeczytaj opis poniżej:

Obsługa Zaawansowanych Stanów Magazynowych dla Inteligentnego Menadżera Importu CSV&XML uzupełni Moduł Importu CSV & XML o obsługę Zaawansowanego Zarządzania Magazynem. UWAGA - ten dodatek nie daje możliwości importu. Aby ten dodatek działał upewnij się, że posiadasz nasz Intelignetny Moduł Importu CSV & XML:

  • Jeśli posiadasz już moduł importera - możesz dokupić teraz ten dodatek. Poinformuj nas po dokonaniu zakupu, abyśmy mogli włączyć dodatek w Twoim module.
  • Możesz również zakupić sam moduł importu. W przyszłości będziesz mógł bez problemu dokupić obsługę zaawansowanego zarządzania magazynem.

Brak komentarzy.

Napisz komentarz

  • Apache lub nginx (nginx > apache)
  • PHP >= 5.5.9 (im wyżej tym lepiej, optymalnie PHP 7)
  • MySQL >= 5
  • Rozszerzenie PHP libxml (w wersji każdej poza 2.9.3, która zawiera błędy)
  • Opcjonalne rozszerzenia/dodatki/cache dla maksymalnej wydajności: mcrypt, openssl, zip, curl, gd, pdo, varnishd, mod_pagespeed, memcached lub apc
CZY WIESZ, ŻE ta dodatkowa zakładka została dodana masowo dla wybranych produktów w sklepie za pomocą naszego modułu Zakładki i Sekcje Dla Strony Produktu. Możesz z tego modułu korzystać również w swoim sklepie: https://prestashow.pl/pl/7-pshow-product-tabs.html

Aktualizacje modułów PrestaShow

W cenie zakupu modułu otrzymujesz 3 miesiące darmowych aktualizacji

Nasze moduł posiadają wygodny system aktualizacji 1-click. W Back-office moduł poinformuje Cię o dostępności nowej wersji. Jednym kliknięciem zaktualizujesz moduł w swoim sklepie do najnowszej wersji.

Korzystając z aktualizacji otrzymujesz regularny dostęp do poprawek, ulepszeń i nowych funkcji.

Wsparcie techniczne i gwarancja 

W cenie zakupu modułu otrzymujesz 3 miesiące darmowego wsparcia technicznego

Panel helpdesk.prestashow.pl dostępny bezpośrednio w module zapewni Ci pomoc techniczną i merytoryczną związaną z obsługą naszych modułów oraz gwarancję reakcji w < 72 godziny. Zgłoszone życzenia, poprawki i nowości* wgrasz do swojego sklepu 1-kliknięciem korzystając z aktualizacji modułu.

*zastrzegamy sobie prawo do realizacji tylko wybranych życzeń.

Wydłuż dostęp w każdej chwili

Zakupiony moduł możesz wykorzystać w jednym sklepie be ograniczeń czasowych

Jeśli Twój okres wsparcia wygaśnie możesz go przedłużyć w dowolnym momencie kupując jeden z dostępnych pakietów. Zakup pakietu automatycznie aktywuje i wydłuży Twój dostęp do HelpDesk oraz do aktualizacji w modułach zainstalowanych w Twoim sklepie.

CZY WIESZ, ŻE ta dodatkowa zakładka została dodana masowo dla wybranych produktów w sklepie za pomocą naszego modułu Zakładki i Sekcje Dla Strony Produktu. Możesz z tego modułu korzystać również w swoim sklepie: https://prestashow.pl/pl/7-pshow-product-tabs.html

Też się mogą przydać...