0
Wspaniale! (5/5)

Całkowita ocena została obliczona na podstawie  20 opinii zebranych za pośrednictwem serwisu Facebook w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Przeczytaj wszystkie opinie

Szablony (0)

Sklepy internetowe budowane przez PRESTASHOW generują dochody, są przejrzyste, funkcjonalne i przyjemne w obsłudze. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio, abyśmy mogli rozwiać wszelkie wątpliwości przykładami naszych projektów.

Kładziemy nacisk na dostosowanie projektów do wizerunku firmy, przedmiotu jej działalności i specyfiki branży w której działa. Budujemy sklepy od podstaw, zaczynając od projektu logotypu i grafiki sklepu, na imporcie produktów i jakichkolwiek innych danych kończąc. Ulepszamy również istniejące już sklepy wprowadzając nowe rozwiązania takie jak cross selling, czy programy partnerskie. Mamy w tym duże doświadczenie i PEWNIE DLATEGO NASI KLIENCI SPRZEDAJĄ WIĘCEJ NIŻ KONKURENCJA.

Nasza praca nie musi zakończyć się na stworzeniu oryginalnego sklepu internetowego i wprowadzeniu do niego produktów. Jesteśmy w stanie, szybko i sprawnie, wykonać profesjonalną sesję zdjęciową Państwa asortymentu. Fotografia produktowa uwydatniająca kluczowe cechy produktu leży u podstaw skutecznej sprzedaży w sieci. W Prestashow dysponujemy profesjonalnym sprzętem studyjnym, w tym NIKON D810 oraz gama obiektywów szerokokątnych, makro oraz portretowych, umożliwiającym zrobienie najwyższej jakości zdjęć w wysokiej rozdzielczości 37.1 megapikseli praktycznie wszystkiemu: produktom spożywczym, przedmiotom codziennego użytku, wnętrzom i architekturze.

Dbamy również o to, aby stworzone przez nas sklepy mogły pochwalic się wysokimi obrotami. Poza stałą dostępnością w przypadku problemów i awarii (na poziomie 99.9%) integrujemy sklep z systemami sprzedażowymi, narzędziami reklamowywmi, porównywarkami cen, serwisami opiniotwórczymi, portalami aukcyjnymi i partnermiami biznesowy, którzy dodatkowo napędzą sprzedaż w Twoim sklepie!